ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/

N. Muravskyi

Forma numarası
34
Defans

Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football

Sezon 2026Premier League

3Maç3 kez ilk 11
247Dakika
0Gol
0Asist
1Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.12
Gol + asist0
Maç başına dakika82
90 dakikada gol + asist0.00

Sayılar arşivimizdeki 33 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

5.8M28.02.26 · FC LNZ Cherkasy 1 - 3 FC Polissya Zhytomyr · Puan 5.86.4G14.03.26 · FC LNZ Cherkasy 2 - 0 FC Oleksandriya · Puan 6.46.6G05.04.26 · Kryvbas Kryvyi Rih 0 - 3 FC LNZ Cherkasy · Puan 6.66.0B13.04.26 · FC LNZ Cherkasy 2 - 2 Shakhtar Donetsk · Puan 6.06.7M18.04.26 · FC Kolos Kovalivka 1 - 0 FC LNZ Cherkasy · Puan 6.76.2B26.04.26 · FC LNZ Cherkasy 1 - 1 FC Kharkiv · Puan 6.25.8M18.05.26 · FK Kudrivka 1 - 0 FC LNZ Cherkasy · Puan 5.86.0B03.08.26 · FSC Bukovyna Chernivtsi 0 - 0 FC LNZ Cherkasy · Puan 6.05.7M30.08.26 · FC LNZ Cherkasy 0 - 1 FC Veres Rivne · Puan 5.76.0G12.09.26 · FC LNZ Cherkasy 3 - 1 FC Obolon-Brovar Kyiv · Puan 6.0

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: Zorya Luhansk 7.9, Epicentr Kamianets-Podilskyi 6.9, FC Polissya Zhytomyr 5.8, FC Oleksandriya 6.4, Kryvbas Kryvyi Rih 6.6, Shakhtar Donetsk 6.0, FC Kolos Kovalivka 6.7, FC Kharkiv 6.2, FK Kudrivka 5.8, FSC Bukovyna Chernivtsi 6.0, FC Veres Rivne 5.7, FC Obolon-Brovar Kyiv 6.0ort. 6.3313.12.25 · FC LNZ Cherkasy 2 - 0 Zorya Luhansk · 7.921.02.26 · Epicentr Kamianets-Podilskyi 0 - 2 FC LNZ Cherkasy · 6.928.02.26 · FC LNZ Cherkasy 1 - 3 FC Polissya Zhytomyr · 5.814.03.26 · FC LNZ Cherkasy 2 - 0 FC Oleksandriya · 6.405.04.26 · Kryvbas Kryvyi Rih 0 - 3 FC LNZ Cherkasy · 6.613.04.26 · FC LNZ Cherkasy 2 - 2 Shakhtar Donetsk · 6.018.04.26 · FC Kolos Kovalivka 1 - 0 FC LNZ Cherkasy · 6.726.04.26 · FC LNZ Cherkasy 1 - 1 FC Kharkiv · 6.218.05.26 · FK Kudrivka 1 - 0 FC LNZ Cherkasy · 5.803.08.26 · FSC Bukovyna Chernivtsi 0 - 0 FC LNZ Cherkasy · 6.030.08.26 · FC LNZ Cherkasy 0 - 1 FC Veres Rivne · 5.712.09.26 · FC LNZ Cherkasy 3 - 1 FC Obolon-Brovar Kyiv · 6.06.07.9

90 dakika başına profil16 maç · 1.359 dk

90 dakika başına profil: Çalım 0.26, Pas isabeti 87%, Kazanılan ikili 50%, Top kazanma 1.06, Aldırdığı faul 0.13Çalım: 0.26Pas isabeti: 87%Kazanılan ikili: 50%Top kazanma: 1.06Aldırdığı faul: 0.13Çalım0.26Pas isabeti87%Kazanılan ikili50%Top kazanma1.06Aldırdığı faul0.13
90 dakika başına profil
Çalım0.26
Pas isabeti87%
Kazanılan ikili50%
Top kazanma1.06
Aldırdığı faul0.13
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2024: Gol 0, Asist 0; 2025: Gol 1, Asist 0; 2026: Gol 0, Asist 02025 · Gol: 1

Oynadığı dakikalarSon 20 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 20 maç, Maç başına dakika 8602.08.25 · İlk 11: 90'09.08.25 · İlk 11: 90'05.10.25 · İlk 11: 90'03.11.25 · İlk 11: 90'09.11.25 · İlk 11: 90'21.11.25 · İlk 11: 90'29.11.25 · İlk 11: 90'06.12.25 · İlk 11: 90'13.12.25 · İlk 11: 90'21.02.26 · İlk 11: 90'28.02.26 · İlk 11: 90'14.03.26 · İlk 11: 90'05.04.26 · İlk 11: 90'13.04.26 · İlk 11: 90'18.04.26 · İlk 11: 90'26.04.26 · İlk 11: 90'18.05.26 · Sonradan: 32'03.08.26 · İlk 11: 90'30.08.26 · İlk 11: 90'12.09.26 · İlk 11: 67'

Ayrıntılı istatistikler16 maç · 1.359 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)1 (1)
  • Başarılı çalım4 / 4

Pas

  • Kilit pas0
  • Pas isabeti87%446 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme0 · 16
  • Kazanılan ikili mücadele64 / 127
  • Aldırdığı faul290 dk’da 0.13

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2026Premier LeagueFC LNZ Cherkasy30024710
2025Premier LeagueFC LNZ Cherkasy17101.47230
2024Premier LeagueFC LNZ Cherkasy13001.08120
Toplam33102.80060

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım