ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/
LeganesOrta saha

Naim García

Forma numarası
27
Orta saha

Sezon 2026Segunda Division

11Maç10 kez ilk 11
854Dakika
2Gol
1Asist
2Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.45
Gol + asist2
Maç başına dakika76
90 dakikada gol + asist0.24

Sayılar arşivimizdeki 65 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

7.7G22.08.26 · Real Oviedo 0 - 1 Leganes · Puan 7.76.4G29.08.26 · Leganes 1 - 0 CD Eldense · Puan 6.47.3B04.09.26 · UD Las Palmas 0 - 0 Leganes · Puan 7.35.3M13.09.26 · CD Tenerife 2 - 0 Leganes · Puan 5.37.4G20.09.26 · Leganes 3 - 2 Granada · Puan 7.47.0M28.09.26 · Leganes 0 - 2 CD Castellon · Puan 7.06.0M03.10.26 · Cadiz 4 - 0 Leganes · Puan 6.05.6M11.10.26 · UD Almería 3 - 0 Leganes · Puan 5.65.8M16.10.26 · Leganes 0 - 1 Córdoba CF · Puan 5.86.0B24.10.26 · Leganes 1 - 1 Mallorca · Puan 6.0

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: CD Mirandes 7.6, Girona 7.0, Real Oviedo 7.7, CD Eldense 6.4, UD Las Palmas 7.3, CD Tenerife 5.3, Granada 7.4, CD Castellon 7.0, Cadiz 6.0, UD Almería 5.6, Córdoba CF 5.8, Mallorca 6.0ort. 6.5931.05.26 · Leganes 1 - 0 CD Mirandes · 7.616.08.26 · Girona 1 - 1 Leganes · 7.022.08.26 · Real Oviedo 0 - 1 Leganes · 7.729.08.26 · Leganes 1 - 0 CD Eldense · 6.404.09.26 · UD Las Palmas 0 - 0 Leganes · 7.313.09.26 · CD Tenerife 2 - 0 Leganes · 5.320.09.26 · Leganes 3 - 2 Granada · 7.428.09.26 · Leganes 0 - 2 CD Castellon · 7.003.10.26 · Cadiz 4 - 0 Leganes · 6.011.10.26 · UD Almería 3 - 0 Leganes · 5.616.10.26 · Leganes 0 - 1 Córdoba CF · 5.824.10.26 · Leganes 1 - 1 Mallorca · 6.06.07.7

90 dakika başına profil35 maç · 2.428 dk

90 dakika başına profil: Şut 1.75, Kilit pas 1.98, Çalım 1.95, Pas isabeti 75%, Kazanılan ikili 48%, Top kazanma 4.09, Aldırdığı faul 1.43Şut: 1.75Kilit pas: 1.98Çalım: 1.95Pas isabeti: 75%Kazanılan ikili: 48%Top kazanma: 4.09Aldırdığı faul: 1.43Şut1.75Kilit pas1.98Çalım1.95Pas isabeti75%Kazanılan ikili48%Top kazanma4.09Aldırdığı faul1.43
90 dakika başına profil
Şut1.75
Kilit pas1.98
Çalım1.95
Pas isabeti75%
Kazanılan ikili48%
Top kazanma4.09
Aldırdığı faul1.43
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2024: Gol 0, Asist 1; 2025: Gol 3, Asist 2; 2026: Gol 2, Asist 12024 · Asist: 12025 · Gol: 32025 · Asist: 22026 · Gol: 22026 · Asist: 1

Oynadığı dakikalarSon 20 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 20 maç, Maç başına dakika 7805.04.26 · İlk 11: 90'11.04.26 · Sonradan: 10'17.04.26 · İlk 11: 90'26.04.26 · İlk 11: 90'01.05.26 · İlk 11: 90'10.05.26 · İlk 11: 90'18.05.26 · İlk 11: 90'24.05.26 · İlk 11: 90'31.05.26 · İlk 11: 75'16.08.26 · İlk 11: 90'22.08.26 · İlk 11: 86'29.08.26 · İlk 11: 63'04.09.26 · İlk 11: 90'13.09.26 · İlk 11: 85'20.09.26 · İlk 11: 90'28.09.26 · İlk 11: 90'03.10.26 · İlk 11: 90'11.10.26 · İlk 11: 90'16.10.26 · İlk 11: 63'24.10.26 · Sonradan: 17'

Ayrıntılı istatistikler35 maç · 2.428 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)35 (12)90 dk’da 1.75
  • Başarılı çalım28 / 55

Pas

  • Kilit pas3290 dk’da 1.98
  • Pas isabeti75%660 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme48 · 23
  • Kazanılan ikili mücadele124 / 259
  • Aldırdığı faul3090 dk’da 1.43

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2026Segunda DivisionLeganes112185420
2025Copa del ReyLeganes1101100
Segunda DivisionLeganes35222.42240
2024Segunda DivisionRacing Ferrol180171410
Toplam65544.00170

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım