ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/
PSM MakassarOrta saha

Navarone Foor

Forma numarası
25
Orta saha

Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football

Sezon 2025Eerste Divisie · KNVB Beker

36Maç25 kez ilk 11
2.257Dakika
2Gol
6Asist
5Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.81
Gol + asist3
Maç başına dakika73
90 dakikada gol + asist0.37

Sayılar arşivimizdeki 50 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

7.3B14.02.26 · Vitesse Arnhem 2 - 2 VVV-Venlo · Puan 7.37.8B20.02.26 · VVV-Venlo 1 - 1 TOP Oss · Puan 7.85.5M27.02.26 · ADO Den Haag 1 - 0 VVV-Venlo · Puan 5.56.8M06.03.26 · VVV-Venlo 0 - 3 Waalwijk · Puan 6.85.8M17.03.26 · VVV-Venlo 0 - 1 Jong Ajax Amsterdam · Puan 5.87.2G03.04.26 · VVV-Venlo 3 - 0 SC Cambuur Leeuwarden · Puan 7.26.4M06.04.26 · Jong PSV Eindhoven 1 - 0 VVV-Venlo · Puan 6.47.2B11.04.26 · VVV-Venlo 3 - 3 De Graafschap · Puan 7.26.1M17.04.26 · Helmond Sport 2 - 0 VVV-Venlo · Puan 6.18.0G24.04.26 · VVV-Venlo 3 - 1 Almere City FC · Puan 8.0

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: Jong FC Utrecht 6.0, FC Eindhoven 7.1, Vitesse Arnhem 7.3, TOP Oss 7.8, ADO Den Haag 5.5, Waalwijk 6.8, Jong Ajax Amsterdam 5.8, SC Cambuur Leeuwarden 7.2, Jong PSV Eindhoven 6.4, De Graafschap 7.2, Helmond Sport 6.1, Almere City FC 8.0ort. 6.7702.02.26 · Jong FC Utrecht 2 - 2 VVV-Venlo · 6.007.02.26 · VVV-Venlo 1 - 0 FC Eindhoven · 7.114.02.26 · Vitesse Arnhem 2 - 2 VVV-Venlo · 7.320.02.26 · VVV-Venlo 1 - 1 TOP Oss · 7.827.02.26 · ADO Den Haag 1 - 0 VVV-Venlo · 5.506.03.26 · VVV-Venlo 0 - 3 Waalwijk · 6.817.03.26 · VVV-Venlo 0 - 1 Jong Ajax Amsterdam · 5.803.04.26 · VVV-Venlo 3 - 0 SC Cambuur Leeuwarden · 7.206.04.26 · Jong PSV Eindhoven 1 - 0 VVV-Venlo · 6.411.04.26 · VVV-Venlo 3 - 3 De Graafschap · 7.217.04.26 · Helmond Sport 2 - 0 VVV-Venlo · 6.124.04.26 · VVV-Venlo 3 - 1 Almere City FC · 8.08.0

90 dakika başına profil22 maç · 1.519 dk

90 dakika başına profil: Şut 2.17, Kilit pas 1.84, Çalım 1.06, Pas isabeti 81%, Kazanılan ikili 52%, Top kazanma 3.89, Aldırdığı faul 2.11Şut: 2.17Kilit pas: 1.84Çalım: 1.06Pas isabeti: 81%Kazanılan ikili: 52%Top kazanma: 3.89Aldırdığı faul: 2.11Şut2.17Kilit pas1.84Çalım1.06Pas isabeti81%Kazanılan ikili52%Top kazanma3.89Aldırdığı faul2.11
90 dakika başına profil
Şut2.17
Kilit pas1.84
Çalım1.06
Pas isabeti81%
Kazanılan ikili52%
Top kazanma3.89
Aldırdığı faul2.11
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

  • Eerste DivisieVVV-Venlo3Almere City FC1Gol 170' İlk 118.0
  • Eerste DivisieHelmond Sport2VVV-Venlo026' Sonradan6.1
  • Eerste DivisieVVV-Venlo3De Graafschap3Asist 180' İlk 117.2
  • Eerste DivisieJong PSV Eindhoven1VVV-Venlo090' İlk 116.4
  • Eerste DivisieVVV-Venlo3SC Cambuur Leeuwarden076' İlk 117.2
  • Eerste DivisieVVV-Venlo0Jong Ajax Amsterdam1Sarı kart 125' Sonradan5.8
  • Eerste DivisieVVV-Venlo0Waalwijk390' İlk 116.8
  • Eerste DivisieADO Den Haag1VVV-Venlo090' İlk 115.5
  • Eerste DivisieVVV-Venlo1TOP Oss190' İlk 117.8
  • Eerste DivisieVitesse Arnhem2VVV-Venlo2Asist 190' İlk 117.3
  • Eerste DivisieVVV-Venlo1FC Eindhoven0Sarı kart 190' İlk 117.1
  • Eerste DivisieJong FC Utrecht2VVV-Venlo290' İlk 116.0

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2024: Gol 2, Asist 2; 2025: Gol 2, Asist 62024 · Gol: 22024 · Asist: 22025 · Gol: 22025 · Asist: 6

Oynadığı dakikalarSon 20 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 20 maç, Maç başına dakika 6824.11.25 · İlk 11: 90'28.11.25 · Sonradan: 23'05.12.25 · Sonradan: 14'12.12.25 · Sonradan: 2'19.12.25 · İlk 11: 83'16.01.26 · İlk 11: 90'23.01.26 · İlk 11: 90'26.01.26 · İlk 11: 65'02.02.26 · İlk 11: 90'07.02.26 · İlk 11: 90'14.02.26 · İlk 11: 90'20.02.26 · İlk 11: 90'27.02.26 · İlk 11: 90'06.03.26 · İlk 11: 90'17.03.26 · Sonradan: 25'03.04.26 · İlk 11: 76'06.04.26 · İlk 11: 90'11.04.26 · İlk 11: 80'17.04.26 · Sonradan: 26'24.04.26 · İlk 11: 70'

Ayrıntılı istatistikler22 maç · 1.519 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)12 (2)90 dk’da 2.17
  • Başarılı çalım5 / 21

Pas

  • Kilit pas1690 dk’da 1.84
  • Pas isabeti81%833 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme27 · 11
  • Kazanılan ikili mücadele60 / 116
  • Aldırdığı faul2390 dk’da 2.11

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2025Eerste DivisieVVV-Venlo35262.18050
KNVB BekerVVV-Venlo1007700
2024Eerste DivisieVVV-Venlo14221.08420
Toplam50483.34170

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım