ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/

Naoufel El Hannach

Forma numarası
18
Defans

Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football

Sezon 2026Lig 2

10Maç8 kez ilk 11
640Dakika
0Gol
0Asist
2Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.85
Gol + asist0
Maç başına dakika64
90 dakikada gol + asist0.00

Sayılar arşivimizdeki 31 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

7.3B08.08.26 · Montpellier 1 - 1 Dijon · Puan 7.3–G14.08.26 · Nancy Lorraine 0 - 1 Montpellier7.0B28.08.26 · Montpellier 0 - 0 US Boulogne · Puan 7.05.7M05.09.26 · AS Saint-Étienne 3 - 1 Montpellier · Puan 5.78.0G11.09.26 · Montpellier 1 - 0 Pau FC · Puan 8.06.8B18.09.26 · Stade Reims 1 - 1 Montpellier · Puan 6.8–G09.10.26 · Montpellier 2 - 0 Grenoble Foot 387.4G19.10.26 · Rodez 0 - 3 Montpellier · Puan 7.46.5G26.10.26 · Montpellier 2 - 1 Red Star FC · Puan 6.56.1G31.10.26 · Annecy FC 0 - 3 Montpellier · Puan 6.1

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: En Avant Guingamp 6.5, OGC Nice 6.9, Nancy Lorraine 8.8, Red Star FC 6.4, Dijon 7.3, US Boulogne 7.0, AS Saint-Étienne 5.7, Pau FC 8.0, Stade Reims 6.8, Rodez 7.4, Red Star FC 6.5, Annecy FC 6.1ort. 6.9530.01.26 · Montpellier 3 - 1 En Avant Guingamp · 6.504.02.26 · OGC Nice 3 - 2 Montpellier · 6.906.03.26 · Nancy Lorraine 0 - 3 Montpellier · 8.809.05.26 · Red Star FC 1 - 1 Montpellier · 6.408.08.26 · Montpellier 1 - 1 Dijon · 7.328.08.26 · Montpellier 0 - 0 US Boulogne · 7.005.09.26 · AS Saint-Étienne 3 - 1 Montpellier · 5.711.09.26 · Montpellier 1 - 0 Pau FC · 8.018.09.26 · Stade Reims 1 - 1 Montpellier · 6.819.10.26 · Rodez 0 - 3 Montpellier · 7.426.10.26 · Montpellier 2 - 1 Red Star FC · 6.531.10.26 · Annecy FC 0 - 3 Montpellier · 6.16.18.8

90 dakika başına profil18 maç · 864 dk

90 dakika başına profil: Kilit pas 1.63, Çalım 2.05, Pas isabeti 86%, Kazanılan ikili 58%, Top kazanma 5.09, Aldırdığı faul 2.75Kilit pas: 1.63Çalım: 2.05Pas isabeti: 86%Kazanılan ikili: 58%Top kazanma: 5.09Aldırdığı faul: 2.75Kilit pas1.63Çalım2.05Pas isabeti86%Kazanılan ikili58%Top kazanma5.09Aldırdığı faul2.75
90 dakika başına profil
Kilit pas1.63
Çalım2.05
Pas isabeti86%
Kazanılan ikili58%
Top kazanma5.09
Aldırdığı faul2.75
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2025: Gol 0, Asist 1; 2026: Gol 0, Asist 02025 · Asist: 1

Oynadığı dakikalarSon 20 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 20 maç, Maç başına dakika 5124.11.25 · Sonradan: 28'06.12.25 · İlk 11: 90'05.01.26 · Sonradan: 23'11.01.26 · Sonradan: 3'30.01.26 · Sonradan: 45'04.02.26 · İlk 11: 64'20.02.26 · Sonradan: 9'27.02.26 · Sonradan: 12'06.03.26 · İlk 11: 79'09.05.26 · Sonradan: 18'08.08.26 · İlk 11: 64'14.08.26 · Sonradan: 1'28.08.26 · İlk 11: 89'05.09.26 · İlk 11: 71'11.09.26 · İlk 11: 90'18.09.26 · İlk 11: 90'09.10.26 · Sonradan: 10'19.10.26 · İlk 11: 90'26.10.26 · İlk 11: 90'31.10.26 · İlk 11: 45'

Ayrıntılı istatistikler18 maç · 864 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)4 (3)
  • Başarılı çalım7 / 13

Pas

  • Kilit pas890 dk’da 1.63
  • Pas isabeti86%562 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme19 · 23
  • Kazanılan ikili mücadele63 / 109
  • Aldırdığı faul2290 dk’da 2.75

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2026Lig 2Montpellier100064020
2025Coupe de FranceMontpellier2006700
Lig 2Montpellier19011.07550
Toplam31011.78270

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım