ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/

N. De Medina

Forma numarası
25
Defans

Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football

Sezon 20263. Liga

4Maç4 kez ilk 11
360Dakika
0Gol
0Asist
1Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.34
Gol + asist1
Maç başına dakika90
90 dakikada gol + asist0.10

Sayılar arşivimizdeki 12 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

6.2M28.02.26 · SK Beveren 2 - 0 ROC Charleroi-Marchienne · Puan 6.26.3M07.03.26 · ROC Charleroi-Marchienne 0 - 2 Daring Brussels · Puan 6.35.1M11.03.26 · ROC Charleroi-Marchienne 2 - 4 RFC Seraing · Puan 5.16.0M14.03.26 · Kortrijk 3 - 1 ROC Charleroi-Marchienne · Puan 6.07.0M20.03.26 · ROC Charleroi-Marchienne 1 - 2 Jong KRC Genk · Puan 7.07.0M05.04.26 · RFC Liege 2 - 1 ROC Charleroi-Marchienne · Puan 7.06.8B08.08.26 · FC Ingolstadt 04 2 - 2 FC Wurzburger Kickers · Puan 6.86.1M10.10.26 · FC Wurzburger Kickers 0 - 2 FC Hansa Rostock · Puan 6.15.6B13.10.26 · TSV Havelse 2 - 2 FC Wurzburger Kickers · Puan 5.67.3G17.10.26 · FC Wurzburger Kickers 2 - 0 SV Waldhof Mannheim · Puan 7.3

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: KSC Lokeren-Temse 6.2, KAA Gent B 6.6, SK Beveren 6.2, Daring Brussels 6.3, RFC Seraing 5.1, Kortrijk 6.0, Jong KRC Genk 7.0, RFC Liege 7.0, FC Ingolstadt 04 6.8, FC Hansa Rostock 6.1, TSV Havelse 5.6, SV Waldhof Mannheim 7.3ort. 6.3507.02.26 · KSC Lokeren-Temse 1 - 1 ROC Charleroi-Marchienne · 6.224.02.26 · KAA Gent B 1 - 3 ROC Charleroi-Marchienne · 6.628.02.26 · SK Beveren 2 - 0 ROC Charleroi-Marchienne · 6.207.03.26 · ROC Charleroi-Marchienne 0 - 2 Daring Brussels · 6.311.03.26 · ROC Charleroi-Marchienne 2 - 4 RFC Seraing · 5.114.03.26 · Kortrijk 3 - 1 ROC Charleroi-Marchienne · 6.020.03.26 · ROC Charleroi-Marchienne 1 - 2 Jong KRC Genk · 7.005.04.26 · RFC Liege 2 - 1 ROC Charleroi-Marchienne · 7.008.08.26 · FC Ingolstadt 04 2 - 2 FC Wurzburger Kickers · 6.810.10.26 · FC Wurzburger Kickers 0 - 2 FC Hansa Rostock · 6.113.10.26 · TSV Havelse 2 - 2 FC Wurzburger Kickers · 5.617.10.26 · FC Wurzburger Kickers 2 - 0 SV Waldhof Mannheim · 7.37.3

90 dakika başına profil12 maç · 1.080 dk

90 dakika başına profil: Şut 1.17, Kilit pas 0.80, Çalım 0.20, Pas isabeti 89%, Kazanılan ikili 58%, Top kazanma 2.75, Aldırdığı faul 2.17Şut: 1.17Kilit pas: 0.80Çalım: 0.20Pas isabeti: 89%Kazanılan ikili: 58%Top kazanma: 2.75Aldırdığı faul: 2.17Şut1.17Kilit pas0.80Çalım0.20Pas isabeti89%Kazanılan ikili58%Top kazanma2.75Aldırdığı faul2.17
90 dakika başına profil
Şut1.17
Kilit pas0.80
Çalım0.20
Pas isabeti89%
Kazanılan ikili58%
Top kazanma2.75
Aldırdığı faul2.17
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2025: Gol 1, Asist 0; 2026: Gol 0, Asist 02025 · Gol: 1

Oynadığı dakikalarSon 12 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 12 maç, Maç başına dakika 9007.02.26 · İlk 11: 90'24.02.26 · İlk 11: 90'28.02.26 · İlk 11: 90'07.03.26 · İlk 11: 90'11.03.26 · İlk 11: 90'14.03.26 · İlk 11: 90'20.03.26 · İlk 11: 90'05.04.26 · İlk 11: 90'08.08.26 · İlk 11: 90'10.10.26 · İlk 11: 90'13.10.26 · İlk 11: 90'17.10.26 · İlk 11: 90'

Ayrıntılı istatistikler12 maç · 1.080 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)7 (2)90 dk’da 1.17
  • Başarılı çalım1 / 1

Pas

  • Kilit pas490 dk’da 0.80
  • Pas isabeti89%565 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme6 · 16
  • Kazanılan ikili mücadele47 / 81
  • Aldırdığı faul1390 dk’da 2.17

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
20263. LigaFC Wurzburger Kickers40036010
2025Challenger Pro LigiROC Charleroi-Marchienne81072020
Toplam12101.08030

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım