ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/

Moufak Awad

Forma numarası
2
Defans

Sezon 2026Katar Yıldızlar Ligi · Katar Yıldızlar Ligi

7Maç7 kez ilk 11
551Dakika
2Gol
0Asist
5Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.62
Gol + asist2
Maç başına dakika76
90 dakikada gol + asist0.24

Sayılar arşivimizdeki 34 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

6.7M08.04.26 · Al-Shahaniya SC 2 - 0 Al-Shamal SC · Puan 6.76.4M13.04.26 · Al-Shamal SC 0 - 2 Qatar SC · Puan 6.46.7M27.04.26 · Al Sadd SC Doha 3 - 2 Al-Shamal SC · Puan 6.75.0B21.08.26 · Al Arabi SC (Qatar) 2 - 2 Al-Shamal SC · Puan 5.07.4G27.08.26 · Al-Gharafa SC 1 - 3 Al-Shamal SC · Puan 7.49.0G04.09.26 · Al-Shamal SC 4 - 2 Al-Shahaniya SC · Puan 9.06.6B10.09.26 · Al-Shamal SC 1 - 1 Al-Wakrah · Puan 6.66.9M08.10.26 · Al-Shamal SC 0 - 4 Al-Duhail SC · Puan 6.96.2B17.10.26 · Lusail SC 0 - 0 Al-Shamal SC · Puan 6.25.3M30.10.26 · Al Sadd SC Doha 4 - 1 Al-Shamal SC · Puan 5.3

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: Al-Duhail SC 5.4, Umm Salal SC 7.1, Al-Shahaniya SC 6.7, Qatar SC 6.4, Al Sadd SC Doha 6.7, Al Arabi SC (Qatar) 5.0, Al-Gharafa SC 7.4, Al-Shahaniya SC 9.0, Al-Shamal SC 6.6, Al-Duhail SC 6.9, Lusail SC 6.2, Al Sadd SC Doha 5.3ort. 6.5617.03.26 · Al-Shamal SC 1 - 3 Al-Duhail SC · 5.404.04.26 · Al-Shamal SC 3 - 2 Umm Salal SC · 7.108.04.26 · Al-Shahaniya SC 2 - 0 Al-Shamal SC · 6.713.04.26 · Al-Shamal SC 0 - 2 Qatar SC · 6.427.04.26 · Al Sadd SC Doha 3 - 2 Al-Shamal SC · 6.721.08.26 · Al Arabi SC (Qatar) 2 - 2 Al-Shamal SC · 5.027.08.26 · Al-Gharafa SC 1 - 3 Al-Shamal SC · 7.404.09.26 · Al-Shamal SC 4 - 2 Al-Shahaniya SC · 9.010.09.26 · Al-Shamal SC 1 - 1 Al-Wakrah · 6.608.10.26 · Al-Shamal SC 0 - 4 Al-Duhail SC · 6.917.10.26 · Lusail SC 0 - 0 Al-Shamal SC · 6.230.10.26 · Al Sadd SC Doha 4 - 1 Al-Shamal SC · 5.35.39.0

90 dakika başına profil20 maç · 1.664 dk

90 dakika başına profil: Şut 1.17, Kilit pas 1.15, Çalım 0.99, Pas isabeti 79%, Kazanılan ikili 46%, Top kazanma 3.35, Aldırdığı faul 1.55Şut: 1.17Kilit pas: 1.15Çalım: 0.99Pas isabeti: 79%Kazanılan ikili: 46%Top kazanma: 3.35Aldırdığı faul: 1.55Şut1.17Kilit pas1.15Çalım0.99Pas isabeti79%Kazanılan ikili46%Top kazanma3.35Aldırdığı faul1.55
90 dakika başına profil
Şut1.17
Kilit pas1.15
Çalım0.99
Pas isabeti79%
Kazanılan ikili46%
Top kazanma3.35
Aldırdığı faul1.55
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2024: Gol 1, Asist 0; 2025: Gol 0, Asist 0; 2026: Gol 2, Asist 02024 · Gol: 12026 · Gol: 2

Oynadığı dakikalarSon 20 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 20 maç, Maç başına dakika 8307.11.25 · İlk 11: 90'23.11.25 · İlk 11: 90'07.01.26 · İlk 11: 90'17.01.26 · İlk 11: 90'30.01.26 · İlk 11: 90'05.02.26 · İlk 11: 90'22.02.26 · İlk 11: 90'12.03.26 · İlk 11: 90'17.03.26 · İlk 11: 90'04.04.26 · İlk 11: 90'08.04.26 · Sonradan: 33'13.04.26 · İlk 11: 90'27.04.26 · İlk 11: 90'21.08.26 · İlk 11: 90'27.08.26 · İlk 11: 90'04.09.26 · İlk 11: 90'10.09.26 · İlk 11: 90'08.10.26 · İlk 11: 63'17.10.26 · İlk 11: 64'30.10.26 · İlk 11: 64'

Ayrıntılı istatistikler20 maç · 1.664 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)13 (4)90 dk’da 1.17
  • Başarılı çalım10 / 35

Pas

  • Kilit pas1490 dk’da 1.15
  • Pas isabeti79%526 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme42 · 20
  • Kazanılan ikili mücadele88 / 190
  • Aldırdığı faul2490 dk’da 1.55

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2026Katar Yıldızlar LigiAl-Shamal SC62046150
Katar Yıldızlar LigiAl-Wakrah1009000
2025Katar Yıldızlar LigiAl-Shamal SC13001.11310
2024Katar Yıldızlar LigiAl-Shamal SC141070320
Toplam34302.36780

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım