ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/

Mosa Lebusa

Forma numarası
5
Defans

Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football

Sezon 2026Premier Lig

1Maç1 kez ilk 11
62Dakika
0Gol
0Asist
1Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.46
Gol + asist0
Maç başına dakika86
90 dakikada gol + asist0.00

Sayılar arşivimizdeki 44 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

7.5G27.02.26 · Stellenbosch FC 1 - 0 AmaZulu FC · Puan 7.56.5B03.03.26 · Siwelele FC 0 - 0 Stellenbosch FC · Puan 6.57.3B13.03.26 · Stellenbosch FC 1 - 1 TS Galaxy FC · Puan 7.36.0B18.03.26 · Lamontville Golden Arrows 1 - 1 Stellenbosch FC · Puan 6.06.8G21.03.26 · Stellenbosch FC 2 - 1 Chippa United · Puan 6.85.8M07.04.26 · Richards Bay 2 - 1 Stellenbosch FC · Puan 5.85.9M05.05.26 · Stellenbosch FC 0 - 2 Orlando Pirates FC · Puan 5.97.2G16.05.26 · Stellenbosch FC 2 - 0 Orbit College FC · Puan 7.26.6B23.05.26 · Marumo Gallants FC 0 - 0 Stellenbosch FC · Puan 6.65.0M01.08.26 · Stellenbosch FC 0 - 1 AmaZulu FC · Puan 5.0

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: Magesi FC 7.0, Kaizer Chiefs 7.1, AmaZulu FC 7.5, Siwelele FC 6.5, TS Galaxy FC 7.3, Lamontville Golden Arrows 6.0, Chippa United 6.8, Richards Bay 5.8, Orlando Pirates FC 5.9, Orbit College FC 7.2, Marumo Gallants FC 6.6, AmaZulu FC 5.0ort. 6.5618.02.26 · Stellenbosch FC 1 - 1 Magesi FC · 7.024.02.26 · Kaizer Chiefs 1 - 2 Stellenbosch FC · 7.127.02.26 · Stellenbosch FC 1 - 0 AmaZulu FC · 7.503.03.26 · Siwelele FC 0 - 0 Stellenbosch FC · 6.513.03.26 · Stellenbosch FC 1 - 1 TS Galaxy FC · 7.318.03.26 · Lamontville Golden Arrows 1 - 1 Stellenbosch FC · 6.021.03.26 · Stellenbosch FC 2 - 1 Chippa United · 6.807.04.26 · Richards Bay 2 - 1 Stellenbosch FC · 5.805.05.26 · Stellenbosch FC 0 - 2 Orlando Pirates FC · 5.916.05.26 · Stellenbosch FC 2 - 0 Orbit College FC · 7.223.05.26 · Marumo Gallants FC 0 - 0 Stellenbosch FC · 6.601.08.26 · Stellenbosch FC 0 - 1 AmaZulu FC · 5.05.07.5

90 dakika başına profil14 maç · 1.176 dk

90 dakika başına profil: Şut 1.15, Pas isabeti 81%, Kazanılan ikili 68%, Top kazanma 3.45, Aldırdığı faul 2.51Şut: 1.15Pas isabeti: 81%Kazanılan ikili: 68%Top kazanma: 3.45Aldırdığı faul: 2.51Şut1.15Pas isabeti81%Kazanılan ikili68%Top kazanma3.45Aldırdığı faul2.51
90 dakika başına profil
Şut1.15
Pas isabeti81%
Kazanılan ikili68%
Top kazanma3.45
Aldırdığı faul2.51
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

  • Premier LigStellenbosch FC0AmaZulu FC1Sarı kart 162' İlk 115.0
  • Premier LigMarumo Gallants FC0Stellenbosch FC090' İlk 116.6
  • Premier LigStellenbosch FC2Orbit College FC0Sarı kart 190' İlk 117.2
  • Premier LigStellenbosch FC0Orlando Pirates FC281' İlk 115.9
  • Premier LigRichards Bay2Stellenbosch FC190' İlk 115.8
  • Premier LigStellenbosch FC2Chippa United1Sarı kart 190' İlk 116.8
  • Premier LigLamontville Golden Arrows1Stellenbosch FC190' İlk 116.0
  • Premier LigStellenbosch FC1TS Galaxy FC190' İlk 117.3
  • Premier LigSiwelele FC0Stellenbosch FC090' İlk 116.5
  • Premier LigStellenbosch FC1AmaZulu FC090' İlk 117.5
  • Premier LigKaizer Chiefs1Stellenbosch FC290' İlk 117.1
  • Premier LigStellenbosch FC1Magesi FC190' İlk 117.0

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2024: Gol 0, Asist 0; 2025: Gol 0, Asist 1; 2026: Gol 0, Asist 02025 · Asist: 1

Oynadığı dakikalarSon 20 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 20 maç, Maç başına dakika 7509.08.25 · İlk 11: 61'12.08.25 · Sonradan: 1'20.08.25 · İlk 11: 90'30.08.25 · Sonradan: 1'14.09.25 · İlk 11: 90'27.09.25 · İlk 11: 90'01.02.26 · İlk 11: 88'15.02.26 · İlk 11: 45'18.02.26 · İlk 11: 90'24.02.26 · İlk 11: 90'27.02.26 · İlk 11: 90'03.03.26 · İlk 11: 90'13.03.26 · İlk 11: 90'18.03.26 · İlk 11: 90'21.03.26 · İlk 11: 90'07.04.26 · İlk 11: 90'05.05.26 · İlk 11: 81'16.05.26 · İlk 11: 90'23.05.26 · İlk 11: 90'01.08.26 · İlk 11: 62'

Ayrıntılı istatistikler14 maç · 1.176 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)4 (2)90 dk’da 1.15
  • Başarılı çalım1 / 2

Pas

  • Pas isabeti81%433 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme16 · 13
  • Kazanılan ikili mücadele71 / 105
  • Aldırdığı faul890 dk’da 2.51

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2026Premier LigStellenbosch FC1006210
2025CAF Confederation CupStellenbosch FC20013310
FIFA Club World CupMamelodi Sundowns1003000
Premier LigMamelodi Sundowns60133300
Premier LigStellenbosch FC110098120
2024CAF Champions LeagueMamelodi Sundowns80060220
Premier LigMamelodi Sundowns15001.01730
Toplam44013.15890

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım