FC Fleury 91 (Kadınlar)Defans
Morgane Martins
- Forma numarası
- 25
Defans
Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football
Sezon 2026Premiere Ligue - Kadınlar
6Maç6 kez ilk 11
540Dakika
0Gol
0Asist
1Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Gol + asist0
Maç başına dakika90
90 dakikada gol + asist0.00
Sayılar arşivimizdeki 34 maçtan.
FormSon 10 maçın sonucu
M21.03.26 · FC Fleury 91 (Kadınlar) 0 - 2 Olympique Lyonnais (Kadınlar)M28.03.26 · Paris FC (Kadınlar) 2 - 1 FC Fleury 91 (Kadınlar)G22.04.26 · FC Fleury 91 (Kadınlar) 3 - 1 Strasbourg Alsace (Kadınlar)M25.04.26 · FC Fleury 91 (Kadınlar) 0 - 2 Paris Saint-Germain (Kadınlar)G05.09.26 · Strasbourg Alsace (Kadınlar) 3 - 2 US Saint-Malo (Kadınlar)M11.09.26 · Paris Saint-Germain (Kadınlar) 2 - 0 Strasbourg Alsace (Kadınlar)M18.09.26 · Strasbourg Alsace (Kadınlar) 0 - 2 Paris FC (Kadınlar)B03.10.26 · Strasbourg Alsace (Kadınlar) 3 - 3 Marsilya (Kadınlar)G17.10.26 · RC Lens (Kadınlar) 1 - 3 Strasbourg Alsace (Kadınlar) · Puan 7.0M24.10.26 · Nantes (Kadınlar) 3 - 2 Strasbourg Alsace (Kadınlar) · Puan 5.3
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil16 maç · 1.189 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 0.38 |
| Kilit pas | 0.50 |
| Çalım | 0.58 |
| Pas isabeti | 80% |
| Kazanılan ikili | 45% |
| Top kazanma | 3.38 |
| Aldırdığı faul | 0.55 |
Son maçları
- Premiere Ligue - KadınlarNantes (Kadınlar)3Strasbourg Alsace (Kadınlar)2Sarı kart 190' İlk 115.3
- Premiere Ligue - KadınlarRC Lens (Kadınlar)1Strasbourg Alsace (Kadınlar)390' İlk 117.0
- Premiere Ligue - KadınlarStrasbourg Alsace (Kadınlar)3Marsilya (Kadınlar)390' İlk 11
- Premiere Ligue - KadınlarStrasbourg Alsace (Kadınlar)0Paris FC (Kadınlar)290' İlk 11
- Premiere Ligue - KadınlarParis Saint-Germain (Kadınlar)2Strasbourg Alsace (Kadınlar)090' İlk 11
- Premiere Ligue - KadınlarStrasbourg Alsace (Kadınlar)3US Saint-Malo (Kadınlar)290' İlk 11
- Premiere Ligue - KadınlarFC Fleury 91 (Kadınlar)0Paris Saint-Germain (Kadınlar)290' İlk 11
- Premiere Ligue - KadınlarFC Fleury 91 (Kadınlar)3Strasbourg Alsace (Kadınlar)190' İlk 11
- Premiere Ligue - KadınlarParis FC (Kadınlar)2FC Fleury 91 (Kadınlar)190' İlk 11
- Premiere Ligue - KadınlarFC Fleury 91 (Kadınlar)0Olympique Lyonnais (Kadınlar)290' İlk 11
- Premiere Ligue - KadınlarNantes (Kadınlar)2FC Fleury 91 (Kadınlar)090' İlk 11
- Premiere Ligue - KadınlarRC Lens (Kadınlar)0FC Fleury 91 (Kadınlar)28' Sonradan
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler16 maç · 1.189 dk
Hücum
- Şut (isabetli)3 (2)90 dk’da 0.38
- Başarılı çalım7 / 19
Pas
- Kilit pas590 dk’da 0.50
- Pas isabeti80%685 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme32 · 12
- Kazanılan ikili mücadele45 / 101
- Aldırdığı faul590 dk’da 0.55
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Premiere Ligue - KadınlarStrasbourg Alsace (Kadınlar) | 6 | 0 | 0 | 540 | 1 | 0 |
| 2025 | Premiere Ligue - KadınlarFC Fleury 91 (Kadınlar) | 11 | 0 | 0 | 739 | 1 | 0 |
| 2024 | Premiere Ligue - KadınlarFC Fleury 91 (Kadınlar) | 17 | 1 | 1 | 1.378 | 0 | 0 |
| Toplam | 34 | 1 | 1 | 2.657 | 2 | 0 | |
Kulüpler
- FC Fleury 91 (Kadınlar)Şu an#25
- Strasbourg Alsace (Kadınlar)Şu an#25
