ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/

Montree Promsawat

Forma numarası
32
Orta saha

Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football

Sezon 2026Tayland Ligi

1Maç0 kez ilk 11
25Dakika
0Gol
0Asist
0Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan5.93
Gol + asist2
Maç başına dakika49
90 dakikada gol + asist0.37

Sayılar arşivimizdeki 35 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

6.1B13.12.25 · Chiangrai United FC 1 - 1 Lamphun Warrior FC · Puan 6.15.2G24.12.25 · Ratchaburi FC 1 - 2 Chiangrai United FC · Puan 5.26.8M18.01.26 · Buriram United 8 - 1 Chiangrai United FC · Puan 6.86.1B31.01.26 · BG Pathum United FC 2 - 2 Chiangrai United FC · Puan 6.16.8G01.03.26 · Kanchanaburi Power FC 0 - 4 Chiangrai United FC · Puan 6.86.7B13.03.26 · Nakhon Ratchasima FC 1 - 1 Chiangrai United FC · Puan 6.7–M22.03.26 · Chiangrai United FC 1 - 2 Port FC3.6M05.04.26 · Muangthong United 2 - 1 Chiangrai United FC · Puan 3.66.5G29.04.26 · Chiangrai United FC 1 - 0 Ratchaburi FC · Puan 6.55.6M11.10.26 · Prachuap FC 2 - 1 Chiangrai United FC · Puan 5.6

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: Port FC 6.1, Muangthong United 7.0, Bangkok United 6.9, Lamphun Warrior FC 6.1, Ratchaburi FC 5.2, Buriram United 6.8, BG Pathum United FC 6.1, Kanchanaburi Power FC 6.8, Nakhon Ratchasima FC 6.7, Muangthong United 3.6, Ratchaburi FC 6.5, Prachuap FC 5.6ort. 6.1222.11.25 · Port FC 1 - 1 Chiangrai United FC · 6.129.11.25 · Chiangrai United FC 0 - 2 Muangthong United · 7.007.12.25 · Bangkok United 1 - 1 Chiangrai United FC · 6.913.12.25 · Chiangrai United FC 1 - 1 Lamphun Warrior FC · 6.124.12.25 · Ratchaburi FC 1 - 2 Chiangrai United FC · 5.218.01.26 · Buriram United 8 - 1 Chiangrai United FC · 6.831.01.26 · BG Pathum United FC 2 - 2 Chiangrai United FC · 6.101.03.26 · Kanchanaburi Power FC 0 - 4 Chiangrai United FC · 6.813.03.26 · Nakhon Ratchasima FC 1 - 1 Chiangrai United FC · 6.705.04.26 · Muangthong United 2 - 1 Chiangrai United FC · 3.629.04.26 · Chiangrai United FC 1 - 0 Ratchaburi FC · 6.511.10.26 · Prachuap FC 2 - 1 Chiangrai United FC · 5.65.67.0

90 dakika başına profil14 maç · 766 dk

90 dakika başına profil: Şut 1.45, Kilit pas 1.40, Çalım 1.63, Pas isabeti 74%, Kazanılan ikili 41%, Top kazanma 3.53, Aldırdığı faul 3.72Şut: 1.45Kilit pas: 1.40Çalım: 1.63Pas isabeti: 74%Kazanılan ikili: 41%Top kazanma: 3.53Aldırdığı faul: 3.72Şut1.45Kilit pas1.40Çalım1.63Pas isabeti74%Kazanılan ikili41%Top kazanma3.53Aldırdığı faul3.72
90 dakika başına profil
Şut1.45
Kilit pas1.40
Çalım1.63
Pas isabeti74%
Kazanılan ikili41%
Top kazanma3.53
Aldırdığı faul3.72
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

  • Tayland LigiPrachuap FC2Chiangrai United FC125' Sonradan5.6
  • Tayland LigiChiangrai United FC1Ratchaburi FC015' Sonradan6.5
  • Tayland LigiMuangthong United2Chiangrai United FC12Sarı kart 2Kırmızı kart 187' İlk 113.6
  • Tayland LigiChiangrai United FC1Port FC211' Sonradan
  • Tayland LigiNakhon Ratchasima FC1Chiangrai United FC190' İlk 116.7
  • Tayland LigiKanchanaburi Power FC0Chiangrai United FC4Asist 183' İlk 116.8
  • Tayland LigiBG Pathum United FC2Chiangrai United FC245' İlk 116.1
  • Tayland LigiBuriram United8Chiangrai United FC1Asist 157' İlk 116.8
  • Tayland LigiRatchaburi FC1Chiangrai United FC257' İlk 115.2
  • Tayland LigiChiangrai United FC1Lamphun Warrior FC121' Sonradan6.1
  • Tayland LigiBangkok United1Chiangrai United FC172' İlk 116.9
  • Tayland LigiChiangrai United FC0Muangthong United261' İlk 117.0

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2024: Gol 1, Asist 1; 2025: Gol 0, Asist 2; 2026: Gol 0, Asist 02024 · Gol: 12024 · Asist: 12025 · Asist: 2

Oynadığı dakikalarSon 20 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 20 maç, Maç başına dakika 4502.03.25 · İlk 11: 65'08.03.25 · Sonradan: 21'16.03.25 · Sonradan: 10'29.03.25 · Sonradan: 12'04.04.25 · Sonradan: 18'04.10.25 · Sonradan: 9'08.11.25 · İlk 11: 69'22.11.25 · İlk 11: 73'29.11.25 · İlk 11: 61'07.12.25 · İlk 11: 72'13.12.25 · Sonradan: 21'24.12.25 · İlk 11: 57'18.01.26 · İlk 11: 57'31.01.26 · İlk 11: 45'01.03.26 · İlk 11: 83'13.03.26 · İlk 11: 90'22.03.26 · Sonradan: 11'05.04.26 · İlk 11: 87'29.04.26 · Sonradan: 15'11.10.26 · Sonradan: 25'

Ayrıntılı istatistikler14 maç · 766 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)6 (2)90 dk’da 1.45
  • Başarılı çalım7 / 23

Pas

  • Kilit pas690 dk’da 1.40
  • Pas isabeti74%160 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme12 · 8
  • Kazanılan ikili mücadele39 / 96
  • Aldırdığı faul1790 dk’da 3.72

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2026Tayland LigiChiangrai United FC1002500
2025Tayland LigiChiangrai United FC140275021
2024Tayland LigiChiangrai United FC201188820
Toplam35131.66341

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım