ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/

Mohamed Sayyar

Forma numarası
4
Orta saha

Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football

Sezon 2026Katar Yıldızlar Ligi

5Maç4 kez ilk 11
216Dakika
0Gol
0Asist
1Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.50
Gol + asist0
Maç başına dakika65
90 dakikada gol + asist0.00

Sayılar arşivimizdeki 34 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

6.4M05.02.26 · Al Sadd SC Doha 4 - 0 Al-Shahaniya SC · Puan 6.46.5G13.03.26 · Al Rayyan 1 - 2 Al-Shahaniya SC · Puan 6.56.1M18.03.26 · Al-Sailiya 3 - 2 Al-Shahaniya SC · Puan 6.16.7G08.04.26 · Al-Shahaniya SC 2 - 0 Al-Shamal SC · Puan 6.77.2B27.04.26 · Al-Gharafa SC 1 - 1 Al-Shahaniya SC · Puan 7.25.9M21.08.26 · Al-Gharafa SC 2 - 1 Al-Shahaniya SC · Puan 5.9–G29.08.26 · Al-Shahaniya SC 3 - 2 Al-Sailiya–B12.09.26 · Al-Duhail SC 1 - 1 Al-Shahaniya SC6.3M16.10.26 · Al-Shahaniya SC 0 - 6 Al Arabi SC (Qatar) · Puan 6.36.9M22.10.26 · Al-Shahaniya SC 0 - 4 Al Sadd SC Doha · Puan 6.9

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: Al-Gharafa SC 6.9, Al-Shamal SC 6.0, Al-Duhail SC 6.7, Al-Wakrah 7.1, Al Sadd SC Doha 6.4, Al Rayyan 6.5, Al-Sailiya 6.1, Al-Shamal SC 6.7, Al-Gharafa SC 7.2, Al-Gharafa SC 5.9, Al Arabi SC (Qatar) 6.3, Al Sadd SC Doha 6.9ort. 6.5618.04.25 · Al-Gharafa SC 1 - 2 Al-Shahaniya SC · 6.923.11.25 · Al-Shamal SC 4 - 0 Al-Shahaniya SC · 6.008.01.26 · Al-Shahaniya SC 0 - 0 Al-Duhail SC · 6.729.01.26 · Al-Wakrah 4 - 0 Al-Shahaniya SC · 7.105.02.26 · Al Sadd SC Doha 4 - 0 Al-Shahaniya SC · 6.413.03.26 · Al Rayyan 1 - 2 Al-Shahaniya SC · 6.518.03.26 · Al-Sailiya 3 - 2 Al-Shahaniya SC · 6.108.04.26 · Al-Shahaniya SC 2 - 0 Al-Shamal SC · 6.727.04.26 · Al-Gharafa SC 1 - 1 Al-Shahaniya SC · 7.221.08.26 · Al-Gharafa SC 2 - 1 Al-Shahaniya SC · 5.916.10.26 · Al-Shahaniya SC 0 - 6 Al Arabi SC (Qatar) · 6.322.10.26 · Al-Shahaniya SC 0 - 4 Al Sadd SC Doha · 6.96.97.2

90 dakika başına profil13 maç · 854 dk

90 dakika başına profil: Şut 0.56, Kilit pas 0.60, Pas isabeti 82%, Kazanılan ikili 53%, Top kazanma 4.12, Aldırdığı faul 1.13Şut: 0.56Kilit pas: 0.60Pas isabeti: 82%Kazanılan ikili: 53%Top kazanma: 4.12Aldırdığı faul: 1.13Şut0.56Kilit pas0.60Pas isabeti82%Kazanılan ikili53%Top kazanma4.12Aldırdığı faul1.13
90 dakika başına profil
Şut0.56
Kilit pas0.60
Pas isabeti82%
Kazanılan ikili53%
Top kazanma4.12
Aldırdığı faul1.13
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2024: Gol 0, Asist 1; 2025: Gol 0, Asist 0; 2026: Gol 0, Asist 02024 · Asist: 1

Oynadığı dakikalarSon 20 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 20 maç, Maç başına dakika 7023.02.25 · İlk 11: 90'28.02.25 · İlk 11: 90'07.03.25 · İlk 11: 90'28.03.25 · İlk 11: 90'04.04.25 · İlk 11: 90'18.04.25 · İlk 11: 90'31.10.25 · Sonradan: 11'23.11.25 · Sonradan: 45'08.01.26 · İlk 11: 90'29.01.26 · İlk 11: 70'05.02.26 · İlk 11: 89'13.03.26 · İlk 11: 74'18.03.26 · İlk 11: 90'08.04.26 · İlk 11: 90'27.04.26 · İlk 11: 90'21.08.26 · İlk 11: 45'29.08.26 · İlk 11: 1'12.09.26 · İlk 11: 4'16.10.26 · Sonradan: 76'22.10.26 · İlk 11: 90'

Ayrıntılı istatistikler13 maç · 854 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)2 (0)90 dk’da 0.56
  • Başarılı çalım2 / 4

Pas

  • Kilit pas290 dk’da 0.60
  • Pas isabeti82%272 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme22 · 15
  • Kazanılan ikili mücadele33 / 62
  • Aldırdığı faul490 dk’da 1.13

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2026Katar Yıldızlar LigiAl-Shahaniya SC50021610
2025Katar Yıldızlar LigiAl-Shahaniya SC90064910
2024Katar Yıldızlar LigiAl-Shahaniya SC20011.74520
Toplam34012.61040

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım