Ismaily SCDefans
Mohamed Nasr
- Forma numarası
- 2
Defans
Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football
Sezon 2026Premier Lig
3Maç3 kez ilk 11
264Dakika
0Gol
0Asist
0Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.80
Gol + asist1
Maç başına dakika89
90 dakikada gol + asist0.10
Sayılar arşivimizdeki 47 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
7.0M19.04.26 · El Gouna FC 1 - 0 Ismaily SC · Puan 7.07.2G28.04.26 · Petrojet FC 0 - 1 Ismaily SC · Puan 7.26.9B03.05.26 · Ghazl El Mahallah CK 0 - 0 Ismaily SC · Puan 6.96.8B07.05.26 · National Bank FC 0 - 0 Ismaily SC · Puan 6.86.2M12.05.26 · Wadi Degla FC 2 - 1 Ismaily SC · Puan 6.26.9B17.05.26 · Ismaily SC 0 - 0 ZED FC · Puan 6.96.2M23.05.26 · Al Ittihad Alexandria 3 - 0 Ismaily SC · Puan 6.26.8M26.08.26 · National Bank FC 0 - 3 Zamalek SC · Puan 6.87.2G31.08.26 · Asyut Petroleum 0 - 1 National Bank FC · Puan 7.26.8G13.10.26 · National Bank FC 3 - 0 Talaea El Gaish SC · Puan 6.8
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil20 maç · 1.716 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 1.25 |
| Pas isabeti | 75% |
| Kazanılan ikili | 65% |
| Top kazanma | 3.70 |
| Aldırdığı faul | 1.53 |
Son maçları
- Premier LigNational Bank FC3Talaea El Gaish SC084' İlk 116.8
- Premier LigAsyut Petroleum0National Bank FC190' İlk 117.2
- Premier LigNational Bank FC0Zamalek SC390' İlk 116.8
- Premier LigAl Ittihad Alexandria3Ismaily SC0Sarı kart 190' İlk 116.2
- Premier LigIsmaily SC0ZED FC090' İlk 116.9
- Premier LigWadi Degla FC2Ismaily SC1AAsist 190' İlk 116.2
- Premier LigNational Bank FC0Ismaily SC090' İlk 116.8
- Premier LigGhazl El Mahallah CK0Ismaily SC090' İlk 116.9
- Premier LigPetrojet FC0Ismaily SC190' İlk 117.2
- Premier LigEl Gouna FC1Ismaily SC090' İlk 117.0
- Premier LigKahraba Ismailia1Ismaily SC183' İlk 116.4
- Premier LigAl Mokawloon Al Arab1Ismaily SC090' İlk 116.6
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler20 maç · 1.716 dk
Hücum
- Şut (isabetli)590 dk’da 1.25
- Başarılı çalım3 / 11
Pas
- Kilit pas2
- Pas isabeti75%780 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme25 · 17
- Kazanılan ikili mücadele91 / 141
- Aldırdığı faul2090 dk’da 1.53
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Premier LigNational Bank FC | 3 | 0 | 0 | 264 | 0 | 0 |
| 2025 | Premier LigIsmaily SC | 25 | 0 | 1 | 2.150 | 1 | 0 |
| 2024 | Premier LigIsmaily SC | 19 | 0 | 0 | 1.637 | 6 | 1 |
| Toplam | 47 | 0 | 1 | 4.051 | 7 | 1 | |
Kulüpler
- Ismaily SCŞu an#2
- National Bank FCŞu an#2
