Valletta FCOrta saha
Mohamad Sylla
- Forma numarası
- 28
Orta saha
Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football
Sezon 2025İskoç Premiership
32Maç24 kez ilk 11
2.204Dakika
1Gol
0Asist
5Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.91
Gol + asist0
Maç başına dakika67
90 dakikada gol + asist0.00
Sayılar arşivimizdeki 65 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
–B14.02.26 · FC Dundee 2 - 2 Livingston FC6.5B22.02.26 · Livingston FC 2 - 2 Glasgow Rangers · Puan 6.5–B28.02.26 · Livingston FC 1 - 1 St Mirren FC7.2B14.03.26 · Hibernian Edinburgh FC 0 - 0 Livingston FC · Puan 7.27.8M21.03.26 · FC Kilmarnock 2 - 0 Livingston FC · Puan 7.86.6B05.04.26 · Livingston FC 2 - 2 Hearts of Midlothian FC · Puan 6.66.9M11.04.26 · Dundee United 3 - 2 Livingston FC · Puan 6.96.6G25.04.26 · St Mirren FC 0 - 2 Livingston FC · Puan 6.66.5B01.05.26 · Livingston FC 2 - 2 FC Aberdeen · Puan 6.57.2M09.05.26 · FC Dundee 3 - 0 Livingston FC · Puan 7.2
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil21 maç · 1.295 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 1.50 |
| Kilit pas | 1.30 |
| Çalım | 1.37 |
| Pas isabeti | 75% |
| Kazanılan ikili | 60% |
| Top kazanma | 5.79 |
| Aldırdığı faul | 1.61 |
Son maçları
- İskoç PremiershipFC Dundee3Livingston FC086' İlk 117.2
- İskoç PremiershipLivingston FC2FC Aberdeen290' İlk 116.5
- İskoç PremiershipSt Mirren FC0Livingston FC2Sarı kart 190' İlk 116.6
- İskoç PremiershipDundee United3Livingston FC290' İlk 116.9
- İskoç PremiershipLivingston FC2Hearts of Midlothian FC290' İlk 116.6
- İskoç PremiershipFC Kilmarnock2Livingston FC090' İlk 117.8
- İskoç PremiershipHibernian Edinburgh FC0Livingston FC090' İlk 117.2
- İskoç PremiershipLivingston FC1St Mirren FC112' Sonradan
- İskoç PremiershipLivingston FC2Glasgow Rangers219' Sonradan6.5
- İskoç PremiershipFC Dundee2Livingston FC211' Sonradan
- İskoç PremiershipCeltic FC2Livingston FC129' Sonradan6.0
- İskoç PremiershipLivingston FC1Falkirk FC264' İlk 117.0
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler21 maç · 1.295 dk
Hücum
- Şut (isabetli)690 dk’da 1.50
- Başarılı çalım10 / 17
Pas
- Kilit pas490 dk’da 1.30
- Pas isabeti75%439 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme44 · 35
- Kazanılan ikili mücadele90 / 150
- Aldırdığı faul1290 dk’da 1.61
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | İskoç PremiershipLivingston FC | 32 | 1 | 0 | 2.204 | 5 | 0 |
| 2024 | İskoç PremiershipFC Dundee | 33 | 0 | 0 | 2.577 | 9 | 1 |
| Toplam | 65 | 1 | 0 | 4.781 | 14 | 1 | |
Kulüpler
- FC DundeeŞu an#28
- Livingston FCŞu an#24
