ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/

Mlungisi Sikakane

Forma numarası
44
Defans

Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football

Sezon 2026Premier Lig

10Maç10 kez ilk 11
824Dakika
0Gol
0Asist
3Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.09
Gol + asist0
Maç başına dakika82
90 dakikada gol + asist0.00

Sayılar arşivimizdeki 11 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

6.0M14.08.26 · Stellenbosch FC 3 - 1 Marumo Gallants FC · Puan 6.06.0M14.08.26 · Stellenbosch FC 3 - 1 Marumo Gallants FC · Puan 6.06.1M19.08.26 · Mamelodi Sundowns 2 - 0 Marumo Gallants FC · Puan 6.16.1M19.08.26 · Mamelodi Sundowns 2 - 0 Marumo Gallants FC · Puan 6.15.6M25.08.26 · Marumo Gallants FC 2 - 3 TS Galaxy FC · Puan 5.65.6M25.08.26 · Marumo Gallants FC 2 - 3 TS Galaxy FC · Puan 5.66.5B04.09.26 · Marumo Gallants FC 2 - 2 Polokwane City · Puan 6.57.0M12.09.26 · AmaZulu FC 1 - 0 Marumo Gallants FC · Puan 7.06.0M20.09.26 · Marumo Gallants FC 0 - 2 Orlando Pirates FC · Puan 6.06.0M20.09.26 · Marumo Gallants FC 0 - 2 Orlando Pirates FC · Puan 6.0

Reyting trendiReytingli son 11 maç

Reyting trendi: TS Galaxy FC 6.8, Stellenbosch FC 6.0, Stellenbosch FC 6.0, Mamelodi Sundowns 6.1, Mamelodi Sundowns 6.1, TS Galaxy FC 5.6, TS Galaxy FC 5.6, Polokwane City 6.5, AmaZulu FC 7.0, Orlando Pirates FC 6.0, Orlando Pirates FC 6.0ort. 6.1529.12.24 · Royal AM 1 - 3 TS Galaxy FC · 6.814.08.26 · Stellenbosch FC 3 - 1 Marumo Gallants FC · 6.014.08.26 · Stellenbosch FC 3 - 1 Marumo Gallants FC · 6.019.08.26 · Mamelodi Sundowns 2 - 0 Marumo Gallants FC · 6.119.08.26 · Mamelodi Sundowns 2 - 0 Marumo Gallants FC · 6.125.08.26 · Marumo Gallants FC 2 - 3 TS Galaxy FC · 5.625.08.26 · Marumo Gallants FC 2 - 3 TS Galaxy FC · 5.604.09.26 · Marumo Gallants FC 2 - 2 Polokwane City · 6.512.09.26 · AmaZulu FC 1 - 0 Marumo Gallants FC · 7.020.09.26 · Marumo Gallants FC 0 - 2 Orlando Pirates FC · 6.020.09.26 · Marumo Gallants FC 0 - 2 Orlando Pirates FC · 6.06.07.0

90 dakika başına profil10 maç · 824 dk

90 dakika başına profil: Şut 1.67, Pas isabeti 87%, Kazanılan ikili 67%, Top kazanma 3.50, Aldırdığı faul 1.55Şut: 1.67Pas isabeti: 87%Kazanılan ikili: 67%Top kazanma: 3.50Aldırdığı faul: 1.55Şut1.67Pas isabeti87%Kazanılan ikili67%Top kazanma3.50Aldırdığı faul1.55
90 dakika başına profil
Şut1.67
Pas isabeti87%
Kazanılan ikili67%
Top kazanma3.50
Aldırdığı faul1.55
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2024: Gol 0, Asist 0; 2026: Gol 0, Asist 0

Oynadığı dakikalarSon 11 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 11 maç, Maç başına dakika 8029.12.24 · Sonradan: 61'14.08.26 · İlk 11: 90'14.08.26 · İlk 11: 90'19.08.26 · İlk 11: 90'19.08.26 · İlk 11: 90'25.08.26 · İlk 11: 90'25.08.26 · İlk 11: 90'04.09.26 · İlk 11: 90'12.09.26 · İlk 11: 90'20.09.26 · İlk 11: 52'20.09.26 · İlk 11: 52'

Ayrıntılı istatistikler10 maç · 824 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)10 (2)90 dk’da 1.67
  • Başarılı çalım2 / 4

Pas

  • Pas isabeti87%305 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme6 · 8
  • Kazanılan ikili mücadele44 / 66
  • Aldırdığı faul890 dk’da 1.55

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2026Premier LigMarumo Gallants FC100082430
2024Premier LigRoyal AM1006100
Toplam110088530

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım