ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/

Miyhel Ortiz

Forma numarası
21
Orta saha

Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football

Sezon 2026LFPB

18Maç17 kez ilk 11
1.523Dakika
3Gol
3Asist
2Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.91
Gol + asist2
Maç başına dakika82
90 dakikada gol + asist0.22

Sayılar arşivimizdeki 48 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

6.4M10.07.26 · Nacional Potosi 2 - 0 Club Aurora Cochabamba · Puan 6.47.4B19.07.26 · Club Aurora Cochabamba 2 - 2 CD Oriente Petrolero · Puan 7.46.3G25.07.26 · Club Aurora Cochabamba 3 - 2 Club ABB · Puan 6.36.9B01.08.26 · The Strongest 1 - 1 Club Aurora Cochabamba · Puan 6.98.3B05.08.26 · Independiente Petrolero 1 - 1 Club Aurora Cochabamba · Puan 8.36.4M09.08.26 · Club Aurora Cochabamba 2 - 4 Club Bolívar · Puan 6.46.6M16.08.26 · Club Blooming 3 - 0 Club Aurora Cochabamba · Puan 6.67.1B23.08.26 · Club Aurora Cochabamba 0 - 0 Club Real Potosi · Puan 7.17.2B27.08.26 · Always Ready 2 - 2 Club Aurora Cochabamba · Puan 7.26.5M16.09.26 · Guabira Montero 3 - 1 Club Aurora Cochabamba · Puan 6.5

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: CD Real Tomayapo 8.2, FC Universitario de Vinto 8.0, Nacional Potosi 6.4, CD Oriente Petrolero 7.4, Club ABB 6.3, The Strongest 6.9, Independiente Petrolero 8.3, Club Bolívar 6.4, Club Blooming 6.6, Club Real Potosi 7.1, Always Ready 7.2, Guabira Montero 6.5ort. 7.1116.05.26 · CD Real Tomayapo 0 - 2 Club Aurora Cochabamba · 8.202.06.26 · FC Universitario de Vinto 1 - 2 Club Aurora Cochabamba · 8.010.07.26 · Nacional Potosi 2 - 0 Club Aurora Cochabamba · 6.419.07.26 · Club Aurora Cochabamba 2 - 2 CD Oriente Petrolero · 7.425.07.26 · Club Aurora Cochabamba 3 - 2 Club ABB · 6.301.08.26 · The Strongest 1 - 1 Club Aurora Cochabamba · 6.905.08.26 · Independiente Petrolero 1 - 1 Club Aurora Cochabamba · 8.309.08.26 · Club Aurora Cochabamba 2 - 4 Club Bolívar · 6.416.08.26 · Club Blooming 3 - 0 Club Aurora Cochabamba · 6.623.08.26 · Club Aurora Cochabamba 0 - 0 Club Real Potosi · 7.127.08.26 · Always Ready 2 - 2 Club Aurora Cochabamba · 7.216.09.26 · Guabira Montero 3 - 1 Club Aurora Cochabamba · 6.56.58.3

90 dakika başına profil21 maç · 1.734 dk

90 dakika başına profil: Şut 1.52, Kilit pas 1.55, Çalım 0.75, Pas isabeti 85%, Kazanılan ikili 64%, Top kazanma 2.70, Aldırdığı faul 1.58Şut: 1.52Kilit pas: 1.55Çalım: 0.75Pas isabeti: 85%Kazanılan ikili: 64%Top kazanma: 2.70Aldırdığı faul: 1.58Şut1.52Kilit pas1.55Çalım0.75Pas isabeti85%Kazanılan ikili64%Top kazanma2.70Aldırdığı faul1.58
90 dakika başına profil
Şut1.52
Kilit pas1.55
Çalım0.75
Pas isabeti85%
Kazanılan ikili64%
Top kazanma2.70
Aldırdığı faul1.58
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

  • LFPBGuabira Montero3Club Aurora Cochabamba125' Sonradan6.5
  • LFPBAlways Ready2Club Aurora Cochabamba277' İlk 117.2
  • LFPBClub Aurora Cochabamba0Club Real Potosi0Sarı kart 190' İlk 117.1
  • LFPBClub Blooming3Club Aurora Cochabamba090' İlk 116.6
  • LFPBClub Aurora Cochabamba2Club Bolívar490' İlk 116.4
  • LFPBIndependiente Petrolero1Club Aurora Cochabamba1Gol 190' İlk 118.3
  • LFPBThe Strongest1Club Aurora Cochabamba1Sarı kart 190' İlk 116.9
  • LFPBClub Aurora Cochabamba3Club ABB290' İlk 116.3
  • LFPBClub Aurora Cochabamba2CD Oriente Petrolero2Asist 190' İlk 117.4
  • LFPBNacional Potosi2Club Aurora Cochabamba090' İlk 116.4
  • LFPBFC Universitario de Vinto1Club Aurora Cochabamba277' İlk 118.0
  • LFPBCD Real Tomayapo0Club Aurora Cochabamba2Gol 184' İlk 118.2

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2024: Gol 1, Asist 3; 2025: Gol 2, Asist 2; 2026: Gol 3, Asist 32024 · Gol: 12024 · Asist: 32025 · Gol: 22025 · Asist: 22026 · Gol: 32026 · Asist: 3

Oynadığı dakikalarSon 20 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 20 maç, Maç başına dakika 8407.12.25 · İlk 11: 90'15.12.25 · İlk 11: 76'05.04.26 · İlk 11: 90'12.04.26 · İlk 11: 90'22.04.26 · İlk 11: 90'28.04.26 · İlk 11: 90'03.05.26 · İlk 11: 90'13.05.26 · İlk 11: 90'16.05.26 · İlk 11: 84'02.06.26 · İlk 11: 77'10.07.26 · İlk 11: 90'19.07.26 · İlk 11: 90'25.07.26 · İlk 11: 90'01.08.26 · İlk 11: 90'05.08.26 · İlk 11: 90'09.08.26 · İlk 11: 90'16.08.26 · İlk 11: 90'23.08.26 · İlk 11: 90'27.08.26 · İlk 11: 77'16.09.26 · Sonradan: 25'

Ayrıntılı istatistikler21 maç · 1.734 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)25 (7)90 dk’da 1.52
  • Başarılı çalım8 / 17

Pas

  • Kilit pas2690 dk’da 1.55
  • Pas isabeti85%594 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme40 · 10
  • Kazanılan ikili mücadele86 / 134
  • Aldırdığı faul2690 dk’da 1.58

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2026LFPBClub Aurora Cochabamba18331.52320
2025LFPBReal Oruro92262640
2024LFPBNacional Potosi21131.47141
Toplam48683.620101

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım