ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/

Min-ki Lee

Forma numarası
3
Defans

Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football

Sezon 2026K - Lig 1

10Maç10 kez ilk 11
544Dakika
0Gol
1Asist
1Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.35
Gol + asist1
Maç başına dakika54
90 dakikada gol + asist0.17

Sayılar arşivimizdeki 23 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

5.8M04.04.26 · Gangwon FC 3 - 0 Gwangju FC · Puan 5.86.7M11.04.26 · Gwangju FC 0 - 1 Bucheon FC 1995 · Puan 6.74.9M26.04.26 · Gwangju FC 2 - 5 FC Anyang · Puan 4.9–B09.05.26 · Gwangju FC 0 - 0 Gangwon FC6.2M16.05.26 · Incheon United FC 4 - 0 Gwangju FC · Puan 6.2–B26.08.26 · Gangwon FC 2 - 2 Gwangju FC6.3B20.09.26 · Jeonbuk Motors 2 - 2 Gwangju FC · Puan 6.37.8G11.10.26 · Gwangju FC 4 - 3 Ulsan Hyundai FC · Puan 7.87.2M18.10.26 · Daejeon Citizen FC 3 - 2 Gwangju FC · Puan 7.25.9B31.10.26 · Gwangju FC 1 - 1 Gimcheon Sangmu FC · Puan 5.9

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: Jeju United FC 7.4, Suwon FC 7.7, Pohang Steelers 5.9, Ulsan Hyundai FC 6.1, Gangwon FC 5.8, Bucheon FC 1995 6.7, FC Anyang 4.9, Incheon United FC 6.2, Jeonbuk Motors 6.3, Ulsan Hyundai FC 7.8, Daejeon Citizen FC 7.2, Gimcheon Sangmu FC 5.9ort. 6.4910.11.24 · Jeju United FC 0 - 0 Gwangju FC · 7.415.02.25 · Gwangju FC 0 - 0 Suwon FC · 7.722.03.25 · Gwangju FC 2 - 3 Pohang Steelers · 5.918.10.25 · Ulsan Hyundai FC 2 - 0 Gwangju FC · 6.104.04.26 · Gangwon FC 3 - 0 Gwangju FC · 5.811.04.26 · Gwangju FC 0 - 1 Bucheon FC 1995 · 6.726.04.26 · Gwangju FC 2 - 5 FC Anyang · 4.916.05.26 · Incheon United FC 4 - 0 Gwangju FC · 6.220.09.26 · Jeonbuk Motors 2 - 2 Gwangju FC · 6.311.10.26 · Gwangju FC 4 - 3 Ulsan Hyundai FC · 7.818.10.26 · Daejeon Citizen FC 3 - 2 Gwangju FC · 7.231.10.26 · Gwangju FC 1 - 1 Gimcheon Sangmu FC · 5.95.97.8

90 dakika başına profil10 maç · 544 dk

90 dakika başına profil: Kilit pas 1.05, Çalım 1.25, Pas isabeti 75%, Kazanılan ikili 52%, Top kazanma 4.52, Aldırdığı faul 1.12Kilit pas: 1.05Çalım: 1.25Pas isabeti: 75%Kazanılan ikili: 52%Top kazanma: 4.52Aldırdığı faul: 1.12Kilit pas1.05Çalım1.25Pas isabeti75%Kazanılan ikili52%Top kazanma4.52Aldırdığı faul1.12
90 dakika başına profil
Kilit pas1.05
Çalım1.25
Pas isabeti75%
Kazanılan ikili52%
Top kazanma4.52
Aldırdığı faul1.12
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2024: Gol 0, Asist 0; 2025: Gol 0, Asist 0; 2026: Gol 0, Asist 12026 · Asist: 1

Oynadığı dakikalarSon 20 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 20 maç, Maç başına dakika 5613.09.24 · İlk 11: 89'18.10.24 · İlk 11: 89'27.10.24 · İlk 11: 90'10.11.24 · İlk 11: 90'15.02.25 · İlk 11: 90'22.03.25 · İlk 11: 45'28.09.25 · Sonradan: 1'04.10.25 · Sonradan: 1'18.10.25 · Sonradan: 58'25.10.25 · Sonradan: 13'04.04.26 · İlk 11: 56'11.04.26 · İlk 11: 76'26.04.26 · İlk 11: 90'09.05.26 · İlk 11: 9'16.05.26 · İlk 11: 56'26.08.26 · İlk 11: 4'20.09.26 · İlk 11: 45'11.10.26 · İlk 11: 90'18.10.26 · İlk 11: 73'31.10.26 · İlk 11: 45'

Ayrıntılı istatistikler10 maç · 544 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)3 (1)
  • Başarılı çalım4 / 5

Pas

  • Kilit pas490 dk’da 1.05
  • Pas isabeti75%193 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme13 · 7
  • Kazanılan ikili mücadele29 / 56
  • Aldırdığı faul490 dk’da 1.12

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2026K - Lig 1Gwangju FC100154410
2025K - Lig 1Gwangju FC60020810
2024K - Lig 1Gwangju FC70057800
Toplam23011.33020

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım