FC ZlinOrta saha
M. Kopečný
- Forma numarası
- 23
Orta saha
Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football
Sezon 20261. Liga
14Maç14 kez ilk 11
1.172Dakika
1Gol
0Asist
4Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.02
Gol + asist1
Maç başına dakika81
90 dakikada gol + asist0.11
Sayılar arşivimizdeki 44 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
6.2M22.08.26 · FC Zlin 0 - 1 FC Slovan Liberec · Puan 6.24.9M29.08.26 · Zbrojovka Brno 3 - 2 FC Zlin · Puan 4.94.9M29.08.26 · Zbrojovka Brno 3 - 2 FC Zlin · Puan 4.95.8M13.09.26 · FC Zlin 1 - 2 FC Hradec Králové · Puan 5.85.8M13.09.26 · FC Zlin 1 - 2 FC Hradec Králové · Puan 5.86.6B20.09.26 · FK Jablonec 1 - 1 FC Zlin · Puan 6.65.9M09.10.26 · FC Zlin 0 - 1 SK Slavia Prague · Puan 5.96.1M17.10.26 · FK Pardubice 3 - 0 FC Zlin · Puan 6.16.8B24.10.26 · FC Zlin 1 - 1 SK Sigma Olomouc · Puan 6.87.2B31.10.26 · SK Artis Brno 2 - 2 FC Zlin · Puan 7.2
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil31 maç · 2.610 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 0.98 |
| Kilit pas | 1.09 |
| Çalım | 0.67 |
| Pas isabeti | 71% |
| Kazanılan ikili | 52% |
| Top kazanma | 3.22 |
| Aldırdığı faul | 1.55 |
Son maçları
- 1. LigaSK Artis Brno2FC Zlin2Gol 190' İlk 117.2
- 1. LigaFC Zlin1SK Sigma Olomouc190' İlk 116.8
- 1. LigaFK Pardubice3FC Zlin090' İlk 116.1
- 1. LigaFC Zlin0SK Slavia Prague186' İlk 115.9
- 1. LigaFK Jablonec1FC Zlin190' İlk 116.6
- 1. LigaFC Zlin1FC Hradec Králové268' İlk 115.8
- 1. LigaFC Zlin1FC Hradec Králové268' İlk 115.8
- 1. LigaZbrojovka Brno3FC Zlin2Sarı kart 170' İlk 114.9
- 1. LigaZbrojovka Brno3FC Zlin2Sarı kart 170' İlk 114.9
- 1. LigaFC Zlin0FC Slovan Liberec1Sarı kart 190' İlk 116.2
- 1. LigaFC Viktoria Plzen3FC Zlin290' İlk 116.6
- 1. LigaFC Zlin0Bohemians 19052Sarı kart 190' İlk 115.1
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler31 maç · 2.610 dk
Hücum
- Şut (isabetli)12 (3)90 dk’da 0.98
- Başarılı çalım6 / 23
Pas
- Kilit pas1590 dk’da 1.09
- Pas isabeti71%739 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme63 · 23
- Kazanılan ikili mücadele134 / 260
- Aldırdığı faul2290 dk’da 1.55
Kariyer istatistikleri
Kulüpler
- FC ZlinŞu an#23
