ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/

Mike te Wierik

Forma numarası
23
Defans

Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football

Sezon 2026Eerste Divisie

8Maç1 kez ilk 11
108Dakika
0Gol
0Asist
1Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.28
Gol + asist0
Maç başına dakika27
90 dakikada gol + asist0.00

Sayılar arşivimizdeki 68 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

6.5M10.05.26 · SC Telstar 3 - 0 Heracles Almelo · Puan 6.56.2M17.05.26 · Heracles Almelo 1 - 2 Groningen · Puan 6.2–G07.08.26 · VVV-Venlo 3 - 4 Heracles Almelo–G14.08.26 · Heracles Almelo 3 - 2 FC Den Bosch6.4G24.08.26 · Jong FC Utrecht 1 - 6 Heracles Almelo · Puan 6.4–G30.08.26 · FC Eindhoven 1 - 3 Heracles Almelo6.2G04.09.26 · Heracles Almelo 5 - 0 De Graafschap · Puan 6.26.1G11.09.26 · Heracles Almelo 3 - 2 Jong AZ Alkmaar · Puan 6.1–M18.09.26 · Almere City FC 1 - 0 Heracles Almelo–G09.10.26 · Heracles Almelo 3 - 0 Waalwijk

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: SC Heerenveen 6.1, Sparta Rotterdam 5.8, Fortuna Sittard 6.2, NEC Nijmegen 5.8, NAC Breda 6.9, Go Ahead Eagles 5.4, PSV Eindhoven 6.3, SC Telstar 6.5, Groningen 6.2, Jong FC Utrecht 6.4, De Graafschap 6.2, Jong AZ Alkmaar 6.1ort. 6.1620.12.25 · Heracles Almelo 0 - 3 SC Heerenveen · 6.111.01.26 · Sparta Rotterdam 2 - 0 Heracles Almelo · 5.801.02.26 · Heracles Almelo 2 - 1 Fortuna Sittard · 6.207.02.26 · NEC Nijmegen 4 - 1 Heracles Almelo · 5.814.02.26 · Heracles Almelo 0 - 1 NAC Breda · 6.922.02.26 · Go Ahead Eagles 4 - 0 Heracles Almelo · 5.428.02.26 · Heracles Almelo 1 - 3 PSV Eindhoven · 6.310.05.26 · SC Telstar 3 - 0 Heracles Almelo · 6.517.05.26 · Heracles Almelo 1 - 2 Groningen · 6.224.08.26 · Jong FC Utrecht 1 - 6 Heracles Almelo · 6.404.09.26 · Heracles Almelo 5 - 0 De Graafschap · 6.211.09.26 · Heracles Almelo 3 - 2 Jong AZ Alkmaar · 6.16.16.9

90 dakika başına profil24 maç · 1.328 dk

90 dakika başına profil: Şut 1.82, Kilit pas 1.63, Çalım 1.06, Pas isabeti 81%, Kazanılan ikili 66%, Top kazanma 3.01, Aldırdığı faul 1.68Şut: 1.82Kilit pas: 1.63Çalım: 1.06Pas isabeti: 81%Kazanılan ikili: 66%Top kazanma: 3.01Aldırdığı faul: 1.68Şut1.82Kilit pas1.63Çalım1.06Pas isabeti81%Kazanılan ikili66%Top kazanma3.01Aldırdığı faul1.68
90 dakika başına profil
Şut1.82
Kilit pas1.63
Çalım1.06
Pas isabeti81%
Kazanılan ikili66%
Top kazanma3.01
Aldırdığı faul1.68
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

  • Eerste DivisieHeracles Almelo3Waalwijk013' Sonradan
  • Eerste DivisieAlmere City FC1Heracles Almelo010' Sonradan
  • Eerste DivisieHeracles Almelo3Jong AZ Alkmaar215' İlk 116.1
  • Eerste DivisieHeracles Almelo5De Graafschap027' Sonradan6.2
  • Eerste DivisieFC Eindhoven1Heracles Almelo31' Sonradan
  • Eerste DivisieJong FC Utrecht1Heracles Almelo621' Sonradan6.4
  • Eerste DivisieHeracles Almelo3FC Den Bosch212' Sonradan
  • Eerste DivisieVVV-Venlo3Heracles Almelo4Sarı kart 19' Sonradan
  • EredivisieHeracles Almelo1Groningen290' İlk 116.2
  • EredivisieSC Telstar3Heracles Almelo067' İlk 116.5
  • EredivisieHeracles Almelo1PSV Eindhoven390' İlk 116.3
  • EredivisieGo Ahead Eagles4Heracles Almelo090' İlk 115.4

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2024: Gol 4, Asist 1; 2025: Gol 2, Asist 0; 2026: Gol 0, Asist 02024 · Gol: 42024 · Asist: 12025 · Gol: 2

Oynadığı dakikalarSon 20 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 20 maç, Maç başına dakika 5213.12.25 · İlk 11: 90'16.12.25 · İlk 11: 71'20.12.25 · İlk 11: 90'11.01.26 · İlk 11: 64'25.01.26 · Sonradan: 10'01.02.26 · İlk 11: 90'07.02.26 · İlk 11: 90'14.02.26 · İlk 11: 90'22.02.26 · İlk 11: 90'28.02.26 · İlk 11: 90'10.05.26 · İlk 11: 67'17.05.26 · İlk 11: 90'07.08.26 · Sonradan: 9'14.08.26 · Sonradan: 12'24.08.26 · Sonradan: 21'30.08.26 · Sonradan: 1'04.09.26 · Sonradan: 27'11.09.26 · İlk 11: 15'18.09.26 · Sonradan: 10'09.10.26 · Sonradan: 13'

Ayrıntılı istatistikler24 maç · 1.328 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)9 (1)90 dk’da 1.82
  • Başarılı çalım4 / 7

Pas

  • Kilit pas590 dk’da 1.63
  • Pas isabeti81%484 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme27 · 11
  • Kazanılan ikili mücadele87 / 132
  • Aldırdığı faul2090 dk’da 1.68

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2026Eerste DivisieHeracles Almelo80010810
2025EredivisieHeracles Almelo22101.40120
KNVB BekerHeracles Almelo21016100
2024Eerste DivisieEmmen36413.11460
Toplam68614.78490

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım