Rheindorf AltachOrta saha
Mike-Steven Bähre
- Forma numarası
- 8
Orta saha
Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football
Sezon 2026Bundesliga
9Maç9 kez ilk 11
781Dakika
0Gol
0Asist
0Sarı kart
1Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.81
Gol + asist0
Maç başına dakika87
90 dakikada gol + asist0.00
Sayılar arşivimizdeki 68 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
7.3G16.05.26 · Rheindorf Altach 2 - 0 SV Ried · Puan 7.36.9M02.08.26 · Rapid Wien 1 - 0 Rheindorf Altach · Puan 6.97.9G07.08.26 · Rheindorf Altach 3 - 1 WSG Tirol · Puan 7.97.3M15.08.26 · SK Sturm Graz 1 - 0 Rheindorf Altach · Puan 7.36.1M22.08.26 · Rheindorf Altach 1 - 2 TSV Hartberg · Puan 6.17.1M29.08.26 · LASK Linz 3 - 0 Rheindorf Altach · Puan 7.16.4M12.09.26 · Rheindorf Altach 1 - 2 Grazer AK · Puan 6.46.8M19.09.26 · SC Austria Lustenau 2 - 0 Rheindorf Altach · Puan 6.85.9G11.10.26 · Rheindorf Altach 3 - 0 Wolfsberger AC · Puan 5.96.4B31.10.26 · Rheindorf Altach 1 - 1 SV Ried · Puan 6.4
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil29 maç · 2.558 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 1.14 |
| Kilit pas | 1.44 |
| Çalım | 1.77 |
| Pas isabeti | 86% |
| Kazanılan ikili | 51% |
| Top kazanma | 3.70 |
| Aldırdığı faul | 1.50 |
Son maçları
- BundesligaRheindorf Altach1SV Ried190' İlk 116.4
- BundesligaRheindorf Altach3Wolfsberger AC0Kırmızı kart 161' İlk 115.9
- BundesligaSC Austria Lustenau2Rheindorf Altach090' İlk 116.8
- BundesligaRheindorf Altach1Grazer AK290' İlk 116.4
- BundesligaLASK Linz3Rheindorf Altach090' İlk 117.1
- BundesligaRheindorf Altach1TSV Hartberg290' İlk 116.1
- BundesligaSK Sturm Graz1Rheindorf Altach090' İlk 117.3
- BundesligaRheindorf Altach3WSG Tirol190' İlk 117.9
- BundesligaRapid Wien1Rheindorf Altach090' İlk 116.9
- BundesligaRheindorf Altach2SV Ried090' İlk 117.3
- BundesligaGrazer AK2Rheindorf Altach290' İlk 116.6
- BundesligaRheindorf Altach1Wolfsberger AC4AAsist 178' İlk 118.1
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler29 maç · 2.558 dk
Hücum
- Şut (isabetli)11 (4)90 dk’da 1.14
- Başarılı çalım31 / 50
Pas
- Kilit pas1890 dk’da 1.44
- Pas isabeti86%1.437 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme68 · 26
- Kazanılan ikili mücadele145 / 286
- Aldırdığı faul2590 dk’da 1.50
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | BundesligaRheindorf Altach | 9 | 0 | 0 | 781 | 0 | 1 |
| 2025 | BundesligaRheindorf Altach | 30 | 0 | 3 | 2.676 | 8 | 1 |
| 2024 | BundesligaRheindorf Altach | 29 | 1 | 1 | 2.011 | 9 | 0 |
| Toplam | 68 | 1 | 4 | 5.468 | 17 | 2 | |
Kulüpler
- Rheindorf AltachŞu an#8
