ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/
ZurichOrta saha

Miguel Reichmuth

Forma numarası
38
Orta saha

Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football

Sezon 2026Süper Lig

10Maç8 kez ilk 11
738Dakika
1Gol
1Asist
2Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan7.09
Gol + asist2
Maç başına dakika74
90 dakikada gol + asist0.24

Sayılar arşivimizdeki 41 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

6.7M26.07.26 · St. Gallen 2 - 1 Zurich · Puan 6.76.0G01.08.26 · Zurich 2 - 1 Servette FC · Puan 6.06.8M22.08.26 · Zurich 1 - 2 FC Basel · Puan 6.88.3G29.08.26 · Lausanne Sport 2 - 3 Zurich · Puan 8.37.5M01.09.26 · Zurich 2 - 4 BSC Young Boys · Puan 7.57.8B05.09.26 · Grasshopper 2 - 2 Zurich · Puan 7.87.3G13.09.26 · Zurich 2 - 1 FC Vaduz · Puan 7.37.4B19.09.26 · FC Sion 1 - 1 Zurich · Puan 7.46.1G10.10.26 · Zurich 4 - 2 FC Thun 1898 · Puan 6.17.0G01.11.26 · BSC Young Boys 3 - 5 Zurich · Puan 7.0

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: Luzern 6.0, Servette FC 6.2, St. Gallen 6.7, Servette FC 6.0, FC Basel 6.8, Lausanne Sport 8.3, BSC Young Boys 7.5, Grasshopper 7.8, FC Vaduz 7.3, FC Sion 7.4, FC Thun 1898 6.1, BSC Young Boys 7.0ort. 6.9212.05.26 · Luzern 1 - 0 Zurich · 6.016.05.26 · Zurich 0 - 2 Servette FC · 6.226.07.26 · St. Gallen 2 - 1 Zurich · 6.701.08.26 · Zurich 2 - 1 Servette FC · 6.022.08.26 · Zurich 1 - 2 FC Basel · 6.829.08.26 · Lausanne Sport 2 - 3 Zurich · 8.301.09.26 · Zurich 2 - 4 BSC Young Boys · 7.505.09.26 · Grasshopper 2 - 2 Zurich · 7.813.09.26 · Zurich 2 - 1 FC Vaduz · 7.319.09.26 · FC Sion 1 - 1 Zurich · 7.410.10.26 · Zurich 4 - 2 FC Thun 1898 · 6.101.11.26 · BSC Young Boys 3 - 5 Zurich · 7.07.08.3

90 dakika başına profil26 maç · 1.740 dk

90 dakika başına profil: Şut 2.12, Kilit pas 1.81, Çalım 1.63, Pas isabeti 77%, Kazanılan ikili 53%, Top kazanma 4.43, Aldırdığı faul 2.21Şut: 2.12Kilit pas: 1.81Çalım: 1.63Pas isabeti: 77%Kazanılan ikili: 53%Top kazanma: 4.43Aldırdığı faul: 2.21Şut2.12Kilit pas1.81Çalım1.63Pas isabeti77%Kazanılan ikili53%Top kazanma4.43Aldırdığı faul2.21
90 dakika başına profil
Şut2.12
Kilit pas1.81
Çalım1.63
Pas isabeti77%
Kazanılan ikili53%
Top kazanma4.43
Aldırdığı faul2.21
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2024: Gol 0, Asist 0; 2025: Gol 0, Asist 1; 2026: Gol 1, Asist 12025 · Asist: 12026 · Gol: 12026 · Asist: 1

Oynadığı dakikalarSon 20 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 20 maç, Maç başına dakika 6420.12.25 · İlk 11: 83'18.01.26 · İlk 11: 90'25.01.26 · İlk 11: 82'01.02.26 · Sonradan: 45'14.02.26 · İlk 11: 60'21.02.26 · Sonradan: 24'06.04.26 · Sonradan: 31'25.04.26 · Sonradan: 21'12.05.26 · İlk 11: 80'16.05.26 · Sonradan: 17'26.07.26 · Sonradan: 15'01.08.26 · Sonradan: 35'22.08.26 · İlk 11: 77'29.08.26 · İlk 11: 90'01.09.26 · İlk 11: 83'05.09.26 · İlk 11: 90'13.09.26 · İlk 11: 90'19.09.26 · İlk 11: 90'10.10.26 · İlk 11: 78'01.11.26 · İlk 11: 90'

Ayrıntılı istatistikler26 maç · 1.740 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)15 (8)90 dk’da 2.12
  • Başarılı çalım16 / 32

Pas

  • Kilit pas2790 dk’da 1.81
  • Pas isabeti77%593 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme37 · 19
  • Kazanılan ikili mücadele97 / 184
  • Aldırdığı faul3790 dk’da 2.21

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2026Süper LigZurich101173820
2025Süper LigZurich18011.11430
2024Süper LigZurich130065810
Toplam41122.51060

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım