Crewe AlexandraDefans
Mickey Demetriou
- Forma numarası
- 5
Defans
Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football
Sezon 2026Lig 2
5Maç3 kez ilk 11
310Dakika
0Gol
0Asist
3Sarı kart
1Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.53
Gol + asist1
Maç başına dakika74
90 dakikada gol + asist0.12
Sayılar arşivimizdeki 78 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
7.6G06.04.26 · Crewe Alexandra 1 - 0 Salford City · Puan 7.67.0M11.04.26 · Grimsby Town 3 - 2 Crewe Alexandra · Puan 7.05.9M18.04.26 · Crewe Alexandra 1 - 3 Milton Keynes Dons · Puan 5.96.5M25.04.26 · Chesterfield FC 2 - 0 Crewe Alexandra · Puan 6.56.8B02.05.26 · Crewe Alexandra 0 - 0 Cambridge United · Puan 6.84.8G15.08.26 · Crawley Town 0 - 1 Crewe Alexandra · Puan 4.86.8B29.08.26 · Port Vale 0 - 0 Crewe Alexandra · Puan 6.86.5B01.09.26 · Crewe Alexandra 2 - 2 Walsall · Puan 6.56.9B05.09.26 · Crewe Alexandra 1 - 1 York City FC · Puan 6.96.5B19.09.26 · Crewe Alexandra 1 - 1 Shrewsbury Town · Puan 6.5
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil29 maç · 2.232 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 1.53 |
| Kilit pas | 1.36 |
| Çalım | 1.25 |
| Pas isabeti | 76% |
| Kazanılan ikili | 66% |
| Top kazanma | 2.72 |
| Aldırdığı faul | 1.67 |
Son maçları
- League TwoCrewe Alexandra1Shrewsbury Town190' İlk 116.5
- League TwoCrewe Alexandra1York City FC128' Sonradan6.9
- League TwoCrewe Alexandra2Walsall218' Sonradan6.5
- League TwoPort Vale0Crewe Alexandra0Sarı kart 189' İlk 116.8
- League TwoCrawley Town0Crewe Alexandra12Sarı kart 2Kırmızı kart 185' İlk 114.8
- League TwoCrewe Alexandra0Cambridge United090' İlk 116.8
- League TwoChesterfield FC2Crewe Alexandra072' İlk 116.5
- League TwoCrewe Alexandra1Milton Keynes Dons390' İlk 115.9
- League TwoGrimsby Town3Crewe Alexandra2Gol 190' İlk 117.0
- League TwoCrewe Alexandra1Salford City090' İlk 117.6
- League TwoAccrington Stanley2Crewe Alexandra090' İlk 115.9
- League TwoShrewsbury Town0Crewe Alexandra490' İlk 117.2
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler29 maç · 2.232 dk
Hücum
- Şut (isabetli)17 (7)90 dk’da 1.53
- Başarılı çalım4 / 4
Pas
- Kilit pas1590 dk’da 1.36
- Pas isabeti76%1.097 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme26 · 18
- Kazanılan ikili mücadele225 / 340
- Aldırdığı faul1890 dk’da 1.67
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Lig 2Crewe Alexandra | 5 | 0 | 0 | 310 | 3 | 1 |
| 2025 | Lig 2Crewe Alexandra | 38 | 3 | 3 | 3.182 | 3 | 0 |
| 2024 | Lig 2Crewe Alexandra | 35 | 2 | 1 | 3.150 | 7 | 0 |
| Toplam | 78 | 5 | 4 | 6.642 | 13 | 1 | |
Kulüpler
- Crewe AlexandraŞu an#5
