Jagiellonia BialystokDefans
Michal Sáček
- Forma numarası
- 16
Defans
Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football
Sezon 2026Ekstraklasa · UEFA Avrupa Ligi · UEFA Konferans Ligi · UEFA Şampiyonlar Ligi · UEFA Uluslar Ligi
14Maç14 kez ilk 11
1.227Dakika
1Gol
0Asist
2Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.85
Gol + asist0
Maç başına dakika87
90 dakikada gol + asist0.00
Sayılar arşivimizdeki 52 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
6.7G16.08.26 · Gornik Zabrze 2 - 1 Wisla Kraków · Puan 6.77.5M20.08.26 · Gornik Zabrze 2 - 3 AS Monaco · Puan 7.55.9M27.08.26 · AS Monaco 4 - 1 Gornik Zabrze · Puan 5.96.1M30.08.26 · Gornik Zabrze 2 - 3 GKS Katowice · Puan 6.16.7G03.09.26 · KS Rakow Czestochowa 1 - 2 Gornik Zabrze · Puan 6.77.3G06.09.26 · KS Cracovia 0 - 1 Gornik Zabrze · Puan 7.36.6G12.09.26 · Gornik Zabrze 2 - 1 Lech Poznan · Puan 6.67.9G15.09.26 · Korona Kielce 0 - 2 Gornik Zabrze · Puan 7.97.3B19.09.26 · LKP Motor Lublin 0 - 0 Gornik Zabrze · Puan 7.36.5M03.10.26 · Spain 3 - 1 Czechia · Puan 6.5
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil26 maç · 1.965 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 1.21 |
| Kilit pas | 1.57 |
| Çalım | 1.29 |
| Pas isabeti | 85% |
| Kazanılan ikili | 62% |
| Top kazanma | 5.36 |
| Aldırdığı faul | 1.79 |
Son maçları
- UEFA Uluslar LigiSpain3Czechia190' İlk 116.5
- EkstraklasaLKP Motor Lublin0Gornik Zabrze090' İlk 117.3
- EkstraklasaKorona Kielce0Gornik Zabrze290' İlk 117.9
- EkstraklasaGornik Zabrze2Lech Poznan1Sarı kart 190' İlk 116.6
- EkstraklasaKS Cracovia0Gornik Zabrze1Sarı kart 190' İlk 117.3
- EkstraklasaKS Rakow Czestochowa1Gornik Zabrze290' İlk 116.7
- EkstraklasaGornik Zabrze2GKS Katowice390' İlk 116.1
- UEFA Konferans LigiAS Monaco4Gornik Zabrze158' İlk 115.9
- UEFA Konferans LigiGornik Zabrze2AS Monaco390' İlk 117.5
- EkstraklasaGornik Zabrze2Wisla Kraków189' İlk 116.7
- EkstraklasaRKS Radomiak Radom1Gornik Zabrze390' İlk 118.8
- UEFA Avrupa LigiFerencvárosi TC1Gornik Zabrze090' İlk 117.1
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler26 maç · 1.965 dk
Hücum
- Şut (isabetli)7 (3)90 dk’da 1.21
- Başarılı çalım11 / 25
Pas
- Kilit pas1790 dk’da 1.57
- Pas isabeti85%866 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme67 · 39
- Kazanılan ikili mücadele123 / 199
- Aldırdığı faul3090 dk’da 1.79
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | EkstraklasaGornik Zabrze | 8 | 0 | 0 | 719 | 2 | 0 |
| UEFA Avrupa LigiGornik Zabrze | 1 | 0 | 0 | 90 | 0 | 0 | |
| UEFA Konferans LigiGornik Zabrze | 2 | 0 | 0 | 148 | 0 | 0 | |
| UEFA Şampiyonlar LigiGornik Zabrze | 2 | 1 | 0 | 180 | 0 | 0 | |
| UEFA Uluslar LigiCzechia | 1 | 0 | 0 | 90 | 0 | 0 | |
| 2025 | EkstraklasaGornik Zabrze | 12 | 0 | 0 | 738 | 1 | 0 |
| 2024 | EkstraklasaJagiellonia Bialystok | 19 | 0 | 3 | 1.659 | 4 | 0 |
| UEFA Konferans LigiJagiellonia Bialystok | 7 | 0 | 0 | 580 | 3 | 0 | |
| Toplam | 52 | 1 | 3 | 4.204 | 10 | 0 | |
Kulüpler
- Jagiellonia BialystokŞu an#16
- Gornik ZabrzeŞu an#61
- CzechiaŞu an#2
