ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/
FC ZlinDefans

Michal Fukala

Forma numarası
22
Defans

Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football

Sezon 20261. Liga

12Maç12 kez ilk 11
909Dakika
2Gol
0Asist
3Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.58
Gol + asist2
Maç başına dakika79
90 dakikada gol + asist0.23

Sayılar arşivimizdeki 42 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

6.4M15.08.26 · FC Viktoria Plzen 3 - 2 FC Zlin · Puan 6.46.1M22.08.26 · FC Zlin 0 - 1 FC Slovan Liberec · Puan 6.18.2M29.08.26 · Zbrojovka Brno 3 - 2 FC Zlin · Puan 8.28.2M29.08.26 · Zbrojovka Brno 3 - 2 FC Zlin · Puan 8.26.0M06.09.26 · FC Zlin 1 - 3 FK Teplice · Puan 6.06.1M13.09.26 · FC Zlin 1 - 2 FC Hradec Králové · Puan 6.16.1M13.09.26 · FC Zlin 1 - 2 FC Hradec Králové · Puan 6.17.0B20.09.26 · FK Jablonec 1 - 1 FC Zlin · Puan 7.06.2M09.10.26 · FC Zlin 0 - 1 SK Slavia Prague · Puan 6.25.5M17.10.26 · FK Pardubice 3 - 0 FC Zlin · Puan 5.5

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: AC Sparta Prag 6.0, Bohemians 1905 5.9, FC Viktoria Plzen 6.4, FC Slovan Liberec 6.1, Zbrojovka Brno 8.2, Zbrojovka Brno 8.2, FK Teplice 6.0, FC Hradec Králové 6.1, FC Hradec Králové 6.1, FK Jablonec 7.0, SK Slavia Prague 6.2, FK Pardubice 5.5ort. 6.4831.07.26 · AC Sparta Prag 3 - 1 FC Zlin · 6.008.08.26 · FC Zlin 0 - 2 Bohemians 1905 · 5.915.08.26 · FC Viktoria Plzen 3 - 2 FC Zlin · 6.422.08.26 · FC Zlin 0 - 1 FC Slovan Liberec · 6.129.08.26 · Zbrojovka Brno 3 - 2 FC Zlin · 8.229.08.26 · Zbrojovka Brno 3 - 2 FC Zlin · 8.206.09.26 · FC Zlin 1 - 3 FK Teplice · 6.013.09.26 · FC Zlin 1 - 2 FC Hradec Králové · 6.113.09.26 · FC Zlin 1 - 2 FC Hradec Králové · 6.120.09.26 · FK Jablonec 1 - 1 FC Zlin · 7.009.10.26 · FC Zlin 0 - 1 SK Slavia Prague · 6.217.10.26 · FK Pardubice 3 - 0 FC Zlin · 5.55.58.2

90 dakika başına profil23 maç · 1.854 dk

90 dakika başına profil: Şut 1.30, Kilit pas 1.20, Çalım 0.64, Pas isabeti 70%, Kazanılan ikili 57%, Top kazanma 4.86, Aldırdığı faul 1.21Şut: 1.30Kilit pas: 1.20Çalım: 0.64Pas isabeti: 70%Kazanılan ikili: 57%Top kazanma: 4.86Aldırdığı faul: 1.21Şut1.30Kilit pas1.20Çalım0.64Pas isabeti70%Kazanılan ikili57%Top kazanma4.86Aldırdığı faul1.21
90 dakika başına profil
Şut1.30
Kilit pas1.20
Çalım0.64
Pas isabeti70%
Kazanılan ikili57%
Top kazanma4.86
Aldırdığı faul1.21
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2024: Gol 0, Asist 0; 2025: Gol 0, Asist 2; 2026: Gol 2, Asist 02025 · Asist: 22026 · Gol: 2

Oynadığı dakikalarSon 20 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 20 maç, Maç başına dakika 7914.12.25 · İlk 11: 90'01.02.26 · İlk 11: 90'08.02.26 · İlk 11: 90'14.02.26 · İlk 11: 90'21.02.26 · İlk 11: 45'01.03.26 · İlk 11: 90'08.03.26 · İlk 11: 90'14.03.26 · İlk 11: 90'31.07.26 · İlk 11: 90'08.08.26 · İlk 11: 28'15.08.26 · İlk 11: 90'22.08.26 · İlk 11: 90'29.08.26 · İlk 11: 90'29.08.26 · İlk 11: 90'06.09.26 · İlk 11: 57'13.09.26 · İlk 11: 90'13.09.26 · İlk 11: 90'20.09.26 · İlk 11: 45'09.10.26 · İlk 11: 90'17.10.26 · İlk 11: 59'

Ayrıntılı istatistikler23 maç · 1.854 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)16 (5)90 dk’da 1.30
  • Başarılı çalım3 / 10

Pas

  • Kilit pas1490 dk’da 1.20
  • Pas isabeti70%445 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme52 · 32
  • Kazanılan ikili mücadele106 / 185
  • Aldırdığı faul1790 dk’da 1.21

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
20261. LigaFC Zlin122090930
20251. LigaFC Zlin25022.13930
20241. LigaFC Baník Ostrava40010800
UEFA Konferans LigiFC Baník Ostrava1001000
Toplam42223.16660

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım