ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/
Rubio NuDefans

Maximiliano Garrone

Forma numarası
19
Defans

Sezon 2026Primera Division

8Maç7 kez ilk 11
415Dakika
0Gol
0Asist
1Sarı kart
1Kırmızı kart
Son 8 maç
Ortalama puan6.24
Gol + asist0
Maç başına dakika52
90 dakikada gol + asist0.00

Sayılar arşivimizdeki 8 maçtan.

FormSon 8 maçın puanı ve sonucu

6.0M24.07.26 · Club 2 de Mayo 1 - 0 Rubio Nu · Puan 6.06.8M08.08.26 · Rubio Nu 1 - 3 Deportivo Recoleta · Puan 6.8–B22.08.26 · Rubio Nu 0 - 0 Sportivo Trinidense6.3G01.09.26 · Rubio Nu 3 - 1 Sportivo San Lorenzo · Puan 6.36.5M06.09.26 · Libertad 4 - 2 Rubio Nu · Puan 6.56.6B26.09.26 · Rubio Nu 2 - 2 Club 2 de Mayo · Puan 6.66.7B11.10.26 · Rubio Nu 0 - 0 Club Olimpia Asuncion · Puan 6.74.8M17.10.26 · Deportivo Recoleta 1 - 0 Rubio Nu · Puan 4.8

Reyting trendiReytingli son 7 maç

Reyting trendi: Club 2 de Mayo 6.0, Deportivo Recoleta 6.8, Sportivo San Lorenzo 6.3, Libertad 6.5, Club 2 de Mayo 6.6, Club Olimpia Asuncion 6.7, Deportivo Recoleta 4.8ort. 6.2424.07.26 · Club 2 de Mayo 1 - 0 Rubio Nu · 6.008.08.26 · Rubio Nu 1 - 3 Deportivo Recoleta · 6.801.09.26 · Rubio Nu 3 - 1 Sportivo San Lorenzo · 6.306.09.26 · Libertad 4 - 2 Rubio Nu · 6.526.09.26 · Rubio Nu 2 - 2 Club 2 de Mayo · 6.611.10.26 · Rubio Nu 0 - 0 Club Olimpia Asuncion · 6.717.10.26 · Deportivo Recoleta 1 - 0 Rubio Nu · 4.84.86.8

90 dakika başına profil8 maç · 415 dk

90 dakika başına profil: Çalım 1.26, Pas isabeti 71%, Kazanılan ikili 57%, Top kazanma 5.18, Aldırdığı faul 2.19Çalım: 1.26Pas isabeti: 71%Kazanılan ikili: 57%Top kazanma: 5.18Aldırdığı faul: 2.19Çalım1.26Pas isabeti71%Kazanılan ikili57%Top kazanma5.18Aldırdığı faul2.19
90 dakika başına profil
Çalım1.26
Pas isabeti71%
Kazanılan ikili57%
Top kazanma5.18
Aldırdığı faul2.19
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

Oynadığı dakikalarSon 8 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 8 maç, Maç başına dakika 5224.07.26 · Sonradan: 30'08.08.26 · İlk 11: 57'22.08.26 · İlk 11: 11'01.09.26 · İlk 11: 45'06.09.26 · İlk 11: 45'26.09.26 · İlk 11: 72'11.10.26 · İlk 11: 85'17.10.26 · İlk 11: 70'

Ayrıntılı istatistikler8 maç · 415 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)3 (1)
  • Başarılı çalım5 / 12

Pas

  • Kilit pas2
  • Pas isabeti71%95 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme12 · 6
  • Kazanılan ikili mücadele36 / 63
  • Aldırdığı faul990 dk’da 2.19

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2026Primera DivisionRubio Nu80041511
Toplam80041511

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım