ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/

Maurice Wrusch

Forma numarası
14
Defans

Sezon 2026Eerste Divisie

10Maç8 kez ilk 11
727Dakika
1Gol
0Asist
1Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan7.62
Gol + asist1
Maç başına dakika73
90 dakikada gol + asist0.12

Sayılar arşivimizdeki 10 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

–G14.08.26 · Heracles Almelo 3 - 2 FC Den Bosch7.3G24.08.26 · Jong FC Utrecht 1 - 6 Heracles Almelo · Puan 7.36.9G30.08.26 · FC Eindhoven 1 - 3 Heracles Almelo · Puan 6.96.5G04.09.26 · Heracles Almelo 5 - 0 De Graafschap · Puan 6.57.1G11.09.26 · Heracles Almelo 3 - 2 Jong AZ Alkmaar · Puan 7.18.7M18.09.26 · Almere City FC 1 - 0 Heracles Almelo · Puan 8.77.4G26.09.26 · Heracles Almelo 2 - 0 Vitesse Arnhem · Puan 7.49.4B02.10.26 · Helmond Sport 2 - 2 Heracles Almelo · Puan 9.47.4G09.10.26 · Heracles Almelo 3 - 0 Waalwijk · Puan 7.47.9G02.11.26 · Heracles Almelo 2 - 0 TOP Oss · Puan 7.9

Reyting trendiReytingli son 9 maç

Reyting trendi: Jong FC Utrecht 7.3, FC Eindhoven 6.9, De Graafschap 6.5, Jong AZ Alkmaar 7.1, Almere City FC 8.7, Vitesse Arnhem 7.4, Helmond Sport 9.4, Waalwijk 7.4, TOP Oss 7.9ort. 7.6224.08.26 · Jong FC Utrecht 1 - 6 Heracles Almelo · 7.330.08.26 · FC Eindhoven 1 - 3 Heracles Almelo · 6.904.09.26 · Heracles Almelo 5 - 0 De Graafschap · 6.511.09.26 · Heracles Almelo 3 - 2 Jong AZ Alkmaar · 7.118.09.26 · Almere City FC 1 - 0 Heracles Almelo · 8.726.09.26 · Heracles Almelo 2 - 0 Vitesse Arnhem · 7.402.10.26 · Helmond Sport 2 - 2 Heracles Almelo · 9.409.10.26 · Heracles Almelo 3 - 0 Waalwijk · 7.402.11.26 · Heracles Almelo 2 - 0 TOP Oss · 7.97.99.4

90 dakika başına profil10 maç · 727 dk

90 dakika başına profil: Şut 1.17, Kilit pas 1.46, Çalım 0.56, Pas isabeti 82%, Kazanılan ikili 63%, Top kazanma 4.14, Aldırdığı faul 2.75Şut: 1.17Kilit pas: 1.46Çalım: 0.56Pas isabeti: 82%Kazanılan ikili: 63%Top kazanma: 4.14Aldırdığı faul: 2.75Şut1.17Kilit pas1.46Çalım0.56Pas isabeti82%Kazanılan ikili63%Top kazanma4.14Aldırdığı faul2.75
90 dakika başına profil
Şut1.17
Kilit pas1.46
Çalım0.56
Pas isabeti82%
Kazanılan ikili63%
Top kazanma4.14
Aldırdığı faul2.75
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

  • Eerste DivisieHeracles Almelo2TOP Oss090' İlk 117.9
  • Eerste DivisieHeracles Almelo3Waalwijk090' İlk 117.4
  • Eerste DivisieHelmond Sport2Heracles Almelo2Gol 190' İlk 119.4
  • Eerste DivisieHeracles Almelo2Vitesse Arnhem090' İlk 117.4
  • Eerste DivisieAlmere City FC1Heracles Almelo077' İlk 118.7
  • Eerste DivisieHeracles Almelo3Jong AZ Alkmaar289' İlk 117.1
  • Eerste DivisieHeracles Almelo5De Graafschap0Sarı kart 163' İlk 116.5
  • Eerste DivisieFC Eindhoven1Heracles Almelo390' İlk 116.9
  • Eerste DivisieJong FC Utrecht1Heracles Almelo638' Sonradan7.3
  • Eerste DivisieHeracles Almelo3FC Den Bosch210' Sonradan

Oynadığı dakikalarSon 10 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 10 maç, Maç başına dakika 7314.08.26 · Sonradan: 10'24.08.26 · Sonradan: 38'30.08.26 · İlk 11: 90'04.09.26 · İlk 11: 63'11.09.26 · İlk 11: 89'18.09.26 · İlk 11: 77'26.09.26 · İlk 11: 90'02.10.26 · İlk 11: 90'09.10.26 · İlk 11: 90'02.11.26 · İlk 11: 90'

Ayrıntılı istatistikler10 maç · 727 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)4 (2)90 dk’da 1.17
  • Başarılı çalım2 / 7

Pas

  • Kilit pas1090 dk’da 1.46
  • Pas isabeti82%450 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme18 · 15
  • Kazanılan ikili mücadele78 / 123
  • Aldırdığı faul2090 dk’da 2.75

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2026Eerste DivisieHeracles Almelo101072710
Toplam101072710

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım