Willem IIDefans
Mats Lemmens
- Forma numarası
- 83
Defans
Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football
Sezon 2026Eredivisie
9Maç4 kez ilk 11
286Dakika
0Gol
0Asist
0Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.11
Gol + asist0
Maç başına dakika38
90 dakikada gol + asist0.00
Sayılar arşivimizdeki 51 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
6.1M15.08.26 · Willem II 1 - 4 NEC Nijmegen · Puan 6.16.1B30.08.26 · Willem II 2 - 2 SC Heerenveen · Puan 6.16.4M05.09.26 · Willem II 0 - 3 Excelsior · Puan 6.4–B11.09.26 · AZ Alkmaar 1 - 1 Willem II5.7M15.09.26 · Ajax Amsterdam 5 - 1 Willem II · Puan 5.7–M19.09.26 · Willem II 0 - 1 Fortuna Sittard6.0M17.10.26 · Sparta Rotterdam 3 - 2 Willem II · Puan 6.06.0M24.10.26 · Willem II 1 - 6 SC Cambuur Leeuwarden · Puan 6.06.2G27.10.26 · Helmond Sport 3 - 4 Willem II · Puan 6.26.4M31.10.26 · PSV Eindhoven 7 - 0 Willem II · Puan 6.4
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil25 maç · 1.685 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 1.29 |
| Kilit pas | 0.58 |
| Çalım | 1.36 |
| Pas isabeti | 86% |
| Kazanılan ikili | 57% |
| Top kazanma | 3.80 |
| Aldırdığı faul | 0.90 |
Son maçları
- EredivisiePSV Eindhoven7Willem II090' İlk 116.4
- KNVB KupasıHelmond Sport3Willem II4Sarı kart 190' İlk 116.2
- EredivisieWillem II1SC Cambuur Leeuwarden622' Sonradan6.0
- EredivisieSparta Rotterdam3Willem II224' İlk 116.0
- EredivisieWillem II0Fortuna Sittard11' Sonradan
- EredivisieAjax Amsterdam5Willem II145' Sonradan5.7
- EredivisieAZ Alkmaar1Willem II11' Sonradan
- EredivisieWillem II0Excelsior345' İlk 116.4
- EredivisieWillem II2SC Heerenveen245' Sonradan6.1
- EredivisieWillem II1NEC Nijmegen421' Sonradan6.1
- EredivisieGo Ahead Eagles4Willem II114' İlk 11
- Challenger Pro LigiLommel SK3Daring Brussels290' İlk 116.1
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler25 maç · 1.685 dk
Hücum
- Şut (isabetli)7 (1)90 dk’da 1.29
- Başarılı çalım6 / 10
Pas
- Kilit pas290 dk’da 0.58
- Pas isabeti86%875 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme26 · 25
- Kazanılan ikili mücadele71 / 124
- Aldırdığı faul490 dk’da 0.90
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | EredivisieWillem II | 9 | 0 | 0 | 286 | 0 | 0 |
| 2025 | Challenger Pro LigiDaring Brussels | 17 | 1 | 0 | 1.489 | 5 | 1 |
| 2024 | Challenger Pro LigiDaring Brussels | 7 | 0 | 0 | 416 | 2 | 0 |
| Challenger Pro LigiKSC Lokeren-Temse | 16 | 0 | 0 | 1.339 | 5 | 1 | |
| Toplam | 49 | 1 | 0 | 3.530 | 12 | 2 | |
Kulüpler
- Willem IIŞu an#83
- KSC Lokeren-TemseŞu an#83
- Daring BrusselsŞu an#83
