ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/

Matheo Ocampo

Forma numarası
75
Forvet

Sezon 2026LFPB

13Maç11 kez ilk 11
902Dakika
0Gol
1Asist
1Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.64
Gol + asist1
Maç başına dakika68
90 dakikada gol + asist0.13

Sayılar arşivimizdeki 13 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

7.0G31.05.26 · CD Oriente Petrolero 0 - 1 Club Blooming · Puan 7.07.8G20.07.26 · Club Blooming 1 - 0 CD Real Tomayapo · Puan 7.86.0B26.07.26 · Club Blooming 1 - 1 The Strongest · Puan 6.06.1M02.08.26 · CD San Antonio Bulo Bulo 2 - 0 Club Blooming · Puan 6.16.6B07.08.26 · Club Blooming 0 - 0 Always Ready · Puan 6.65.8M10.08.26 · Club Real Potosi 2 - 0 Club Blooming · Puan 5.87.1G16.08.26 · Club Blooming 3 - 0 Club Aurora Cochabamba · Puan 7.16.5B24.08.26 · Guabira Montero 1 - 1 Club Blooming · Puan 6.56.9B27.08.26 · Club Blooming 1 - 1 Real Oruro · Puan 6.9–B17.09.26 · Club Blooming 1 - 1 FC Universitario de Vinto

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: Nacional Potosi 6.2, FC Universitario de Vinto 6.9, Club Bolívar 6.6, CD Oriente Petrolero 7.0, CD Real Tomayapo 7.8, The Strongest 6.0, CD San Antonio Bulo Bulo 6.1, Always Ready 6.6, Club Real Potosi 5.8, Club Aurora Cochabamba 7.1, Guabira Montero 6.5, Real Oruro 6.9ort. 6.6323.04.26 · Club Blooming 2 - 1 Nacional Potosi · 6.205.05.26 · FC Universitario de Vinto 1 - 1 Club Blooming · 6.911.05.26 · Club Blooming 0 - 0 Club Bolívar · 6.631.05.26 · CD Oriente Petrolero 0 - 1 Club Blooming · 7.020.07.26 · Club Blooming 1 - 0 CD Real Tomayapo · 7.826.07.26 · Club Blooming 1 - 1 The Strongest · 6.002.08.26 · CD San Antonio Bulo Bulo 2 - 0 Club Blooming · 6.107.08.26 · Club Blooming 0 - 0 Always Ready · 6.610.08.26 · Club Real Potosi 2 - 0 Club Blooming · 5.816.08.26 · Club Blooming 3 - 0 Club Aurora Cochabamba · 7.124.08.26 · Guabira Montero 1 - 1 Club Blooming · 6.527.08.26 · Club Blooming 1 - 1 Real Oruro · 6.96.97.8

90 dakika başına profil13 maç · 902 dk

90 dakika başına profil: Şut 0.54, Kilit pas 0.51, Çalım 0.74, Pas isabeti 72%, Kazanılan ikili 43%, Top kazanma 3.63, Aldırdığı faul 0.47Şut: 0.54Kilit pas: 0.51Çalım: 0.74Pas isabeti: 72%Kazanılan ikili: 43%Top kazanma: 3.63Aldırdığı faul: 0.47Şut0.54Kilit pas0.51Çalım0.74Pas isabeti72%Kazanılan ikili43%Top kazanma3.63Aldırdığı faul0.47
90 dakika başına profil
Şut0.54
Kilit pas0.51
Çalım0.74
Pas isabeti72%
Kazanılan ikili43%
Top kazanma3.63
Aldırdığı faul0.47
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

  • LFPBClub Blooming1FC Universitario de Vinto110' Sonradan
  • LFPBClub Blooming1Real Oruro190' İlk 116.9
  • LFPBGuabira Montero1Club Blooming190' İlk 116.5
  • LFPBClub Blooming3Club Aurora Cochabamba090' İlk 117.1
  • LFPBClub Real Potosi2Club Blooming031' İlk 115.8
  • LFPBClub Blooming0Always Ready077' İlk 116.6
  • LFPBCD San Antonio Bulo Bulo2Club Blooming019' İlk 116.1
  • LFPBClub Blooming1The Strongest190' İlk 116.0
  • LFPBClub Blooming1CD Real Tomayapo0Asist 190' İlk 117.8
  • LFPBCD Oriente Petrolero0Club Blooming190' İlk 117.0
  • LFPBClub Blooming0Club Bolívar090' İlk 116.6
  • LFPBFC Universitario de Vinto1Club Blooming190' İlk 116.9

Oynadığı dakikalarSon 13 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 13 maç, Maç başına dakika 6923.04.26 · Sonradan: 45'05.05.26 · İlk 11: 90'11.05.26 · İlk 11: 90'31.05.26 · İlk 11: 90'20.07.26 · İlk 11: 90'26.07.26 · İlk 11: 90'02.08.26 · İlk 11: 19'07.08.26 · İlk 11: 77'10.08.26 · İlk 11: 31'16.08.26 · İlk 11: 90'24.08.26 · İlk 11: 90'27.08.26 · İlk 11: 90'17.09.26 · Sonradan: 10'

Ayrıntılı istatistikler13 maç · 902 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)3 (1)90 dk’da 0.54
  • Başarılı çalım4 / 13

Pas

  • Kilit pas490 dk’da 0.51
  • Pas isabeti72%296 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme22 · 14
  • Kazanılan ikili mücadele31 / 72
  • Aldırdığı faul390 dk’da 0.47

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2026LFPBClub Blooming130190210
Toplam130190210

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım