ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/

Martin Šviderský

Forma numarası
6
Orta saha

Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football

Sezon 20261. Liga

11Maç8 kez ilk 11
674Dakika
0Gol
1Asist
2Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.98
Gol + asist1
Maç başına dakika66
90 dakikada gol + asist0.14

Sayılar arşivimizdeki 32 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

–B01.08.26 · 1. FC Slovacko 1 - 1 SK Artis Brno6.7M15.08.26 · 1. FC Slovacko 1 - 2 SK Sigma Olomouc · Puan 6.76.9M22.08.26 · FK Mlada Boleslav 2 - 1 1. FC Slovacko · Puan 6.96.3B30.08.26 · FC Viktoria Plzen 1 - 1 1. FC Slovacko · Puan 6.37.9B05.09.26 · 1. FC Slovacko 0 - 0 FK Pardubice · Puan 7.96.4M12.09.26 · Bohemians 1905 2 - 0 1. FC Slovacko · Puan 6.46.6G11.10.26 · FC Slovan Liberec 0 - 2 1. FC Slovacko · Puan 6.66.6M18.10.26 · 1. FC Slovacko 1 - 2 Zbrojovka Brno · Puan 6.66.7M25.10.26 · AC Sparta Prag 5 - 1 1. FC Slovacko · Puan 6.78.7M31.10.26 · 1. FC Slovacko 1 - 3 FK Teplice · Puan 8.7

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: SK Sigma Olomouc 6.5, FK Dukla Praha 6.2, SK Artis Brno 6.6, SK Sigma Olomouc 6.7, FK Mlada Boleslav 6.9, FC Viktoria Plzen 6.3, FK Pardubice 7.9, Bohemians 1905 6.4, FC Slovan Liberec 6.6, Zbrojovka Brno 6.6, AC Sparta Prag 6.7, FK Teplice 8.7ort. 6.8419.04.26 · SK Sigma Olomouc 2 - 1 1. FC Slovacko · 6.525.04.26 · 1. FC Slovacko 1 - 2 FK Dukla Praha · 6.231.05.26 · 1. FC Slovacko 3 - 0 SK Artis Brno · 6.615.08.26 · 1. FC Slovacko 1 - 2 SK Sigma Olomouc · 6.722.08.26 · FK Mlada Boleslav 2 - 1 1. FC Slovacko · 6.930.08.26 · FC Viktoria Plzen 1 - 1 1. FC Slovacko · 6.305.09.26 · 1. FC Slovacko 0 - 0 FK Pardubice · 7.912.09.26 · Bohemians 1905 2 - 0 1. FC Slovacko · 6.411.10.26 · FC Slovan Liberec 0 - 2 1. FC Slovacko · 6.618.10.26 · 1. FC Slovacko 1 - 2 Zbrojovka Brno · 6.625.10.26 · AC Sparta Prag 5 - 1 1. FC Slovacko · 6.731.10.26 · 1. FC Slovacko 1 - 3 FK Teplice · 8.78.7

90 dakika başına profil25 maç · 1.233 dk

90 dakika başına profil: Şut 1.66, Kilit pas 2.32, Çalım 1.11, Pas isabeti 78%, Kazanılan ikili 63%, Top kazanma 3.82, Aldırdığı faul 2.33Şut: 1.66Kilit pas: 2.32Çalım: 1.11Pas isabeti: 78%Kazanılan ikili: 63%Top kazanma: 3.82Aldırdığı faul: 2.33Şut1.66Kilit pas2.32Çalım1.11Pas isabeti78%Kazanılan ikili63%Top kazanma3.82Aldırdığı faul2.33
90 dakika başına profil
Şut1.66
Kilit pas2.32
Çalım1.11
Pas isabeti78%
Kazanılan ikili63%
Top kazanma3.82
Aldırdığı faul2.33
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2025: Gol 0, Asist 0; 2026: Gol 0, Asist 12026 · Asist: 1

Oynadığı dakikalarSon 20 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 20 maç, Maç başına dakika 5021.02.26 · Sonradan: 1'01.03.26 · Sonradan: 18'07.03.26 · Sonradan: 29'15.03.26 · İlk 11: 85'04.04.26 · Sonradan: 13'11.04.26 · İlk 11: 64'19.04.26 · Sonradan: 15'25.04.26 · İlk 11: 68'31.05.26 · Sonradan: 28'26.07.26 · Sonradan: 13'01.08.26 · Sonradan: 12'15.08.26 · İlk 11: 64'22.08.26 · İlk 11: 80'30.08.26 · İlk 11: 79'05.09.26 · İlk 11: 89'12.09.26 · İlk 11: 68'11.10.26 · Sonradan: 34'18.10.26 · İlk 11: 83'25.10.26 · İlk 11: 90'31.10.26 · İlk 11: 62'

Ayrıntılı istatistikler25 maç · 1.233 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)13 (6)90 dk’da 1.66
  • Başarılı çalım5 / 11

Pas

  • Kilit pas1590 dk’da 2.32
  • Pas isabeti78%506 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme38 · 12
  • Kazanılan ikili mücadele77 / 123
  • Aldırdığı faul2190 dk’da 2.33

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
20261. Liga1. FC Slovacko110167420
20251. Liga1. FC Slovacko21001.14730
Toplam32011.82150

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım