Club Aurora CochabambaOrta saha
Martín Alaníz
- Forma numarası
- 50
Orta saha
Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football
Sezon 2026Liga 1
18Maç16 kez ilk 11
1.511Dakika
3Gol
6Asist
4Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan7.16
Gol + asist3
Maç başına dakika84
90 dakikada gol + asist0.32
Sayılar arşivimizdeki 42 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
7.9B26.04.26 · Sport Boys Association 1 - 1 Juan Pablo II · Puan 7.97.7M03.05.26 · Juan Pablo II 1 - 4 Universitario De Deportes · Puan 7.77.3M10.05.26 · CD Sport Huancayo 2 - 1 Juan Pablo II · Puan 7.36.1M16.05.26 · Juan Pablo II 0 - 2 Alianza Atletico Sullana · Puan 6.17.5B22.05.26 · Juan Pablo II 1 - 1 FBC Melgar · Puan 7.57.8B17.07.26 · FC Cajamarca 2 - 2 Juan Pablo II · Puan 7.87.9G25.07.26 · Juan Pablo II 2 - 0 Cienciano del Cusco · Puan 7.96.8M02.08.26 · Sporting Cristal 2 - 0 Juan Pablo II · Puan 6.86.6B08.08.26 · Juan Pablo II 0 - 0 Atletico Grau · Puan 6.66.0M15.08.26 · Cusco FC 2 - 0 Juan Pablo II · Puan 6.0
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil20 maç · 1.691 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 1.81 |
| Kilit pas | 2.26 |
| Çalım | 1.00 |
| Pas isabeti | 78% |
| Kazanılan ikili | 52% |
| Top kazanma | 2.00 |
| Aldırdığı faul | 2.39 |
Son maçları
- Liga 1Cusco FC2Juan Pablo II028' Sonradan6.0
- Liga 1Juan Pablo II0Atletico Grau090' İlk 116.6
- Liga 1Sporting Cristal2Juan Pablo II090' İlk 116.8
- Liga 1Juan Pablo II2Cienciano del Cusco0AAsist 189' İlk 117.9
- Liga 1FC Cajamarca2Juan Pablo II2Sarı kart 190' İlk 117.8
- Liga 1Juan Pablo II1FBC Melgar190' İlk 117.5
- Liga 1Juan Pablo II0Alianza Atletico Sullana290' İlk 116.1
- Liga 1CD Sport Huancayo2Juan Pablo II1Gol 1Sarı kart 190' İlk 117.3
- Liga 1Juan Pablo II1Universitario De Deportes4Gol 190' İlk 117.7
- Liga 1Sport Boys Association1Juan Pablo II1Sarı kart 190' İlk 117.9
- Liga 1Juan Pablo II2CD Comerciantes Unidos2AAsist 189' İlk 117.1
- Liga 1Juan Pablo II2UTC Cajamarca1AAsist 190' İlk 118.1
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler20 maç · 1.691 dk
Hücum
- Şut (isabetli)28 (13)90 dk’da 1.81
- Başarılı çalım7 / 22
Pas
- Kilit pas3590 dk’da 2.26
- Pas isabeti78%677 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme21 · 5
- Kazanılan ikili mücadele66 / 127
- Aldırdığı faul3390 dk’da 2.39
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Liga 1Juan Pablo II | 18 | 3 | 6 | 1.511 | 4 | 0 |
| 2025 | Copa LibertadoresClub Blooming | 2 | 1 | 0 | 180 | 0 | 0 |
| LFPBClub Blooming | 9 | 3 | 5 | 751 | 0 | 0 | |
| 2024 | Copa LibertadoresClub Aurora Cochabamba | 4 | 1 | 0 | 360 | 1 | 0 |
| LFPBClub Aurora Cochabamba | 9 | 1 | 2 | 657 | 1 | 0 | |
| Toplam | 42 | 9 | 13 | 3.459 | 6 | 0 | |
Kulüpler
- Club Aurora CochabambaŞu an#50
- Club BloomingŞu an#50
- Juan Pablo IIŞu an#50
- CD El Nacional QuitoŞu an#50
