ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/

Mario Sandoval

Forma numarası
20
Orta saha

Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football

Sezon 2026Primera Division

18Maç13 kez ilk 11
1.196Dakika
2Gol
0Asist
4Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan7.42
Gol + asist2
Maç başına dakika85
90 dakikada gol + asist0.21

Sayılar arşivimizdeki 46 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

7.8M31.05.26 · Universidad de Chile 2 - 1 Deportes Concepción · Puan 7.87.6G27.07.26 · Deportes Concepción 2 - 0 O´Higgins FC · Puan 7.67.7G02.08.26 · Deportes Concepción 3 - 0 CD Universidad Catolica · Puan 7.77.2G09.08.26 · Deportes Concepción 1 - 0 Universidad de Concepción · Puan 7.28.3G16.08.26 · CD Cobresal 0 - 2 Deportes Concepción · Puan 8.37.1B23.08.26 · Deportes Concepción 1 - 1 Coquimbo Unido · Puan 7.18.1G30.08.26 · Deportivo Noublense 0 - 1 Deportes Concepción · Puan 8.17.1M05.09.26 · Deportes Concepción 0 - 1 Audax Italiano · Puan 7.17.4B13.09.26 · CD Colo Colo 1 - 1 Deportes Concepción · Puan 7.45.9B11.10.26 · Deportes Concepción 1 - 1 CD Union La Calera · Puan 5.9

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: CD Everton 6.3, CD Huachipato 6.0, Universidad de Chile 7.8, O´Higgins FC 7.6, CD Universidad Catolica 7.7, Universidad de Concepción 7.2, CD Cobresal 8.3, Coquimbo Unido 7.1, Deportivo Noublense 8.1, Audax Italiano 7.1, CD Colo Colo 7.4, CD Union La Calera 5.9ort. 7.2118.05.26 · Deportes Concepción 0 - 2 CD Everton · 6.324.05.26 · Deportes Concepción 2 - 0 CD Huachipato · 6.031.05.26 · Universidad de Chile 2 - 1 Deportes Concepción · 7.827.07.26 · Deportes Concepción 2 - 0 O´Higgins FC · 7.602.08.26 · Deportes Concepción 3 - 0 CD Universidad Catolica · 7.709.08.26 · Deportes Concepción 1 - 0 Universidad de Concepción · 7.216.08.26 · CD Cobresal 0 - 2 Deportes Concepción · 8.323.08.26 · Deportes Concepción 1 - 1 Coquimbo Unido · 7.130.08.26 · Deportivo Noublense 0 - 1 Deportes Concepción · 8.105.09.26 · Deportes Concepción 0 - 1 Audax Italiano · 7.113.09.26 · CD Colo Colo 1 - 1 Deportes Concepción · 7.411.10.26 · Deportes Concepción 1 - 1 CD Union La Calera · 5.95.98.3

90 dakika başına profil18 maç · 1.196 dk

90 dakika başına profil: Şut 1.49, Kilit pas 1.14, Çalım 0.84, Pas isabeti 88%, Kazanılan ikili 56%, Top kazanma 5.05, Aldırdığı faul 2.03Şut: 1.49Kilit pas: 1.14Çalım: 0.84Pas isabeti: 88%Kazanılan ikili: 56%Top kazanma: 5.05Aldırdığı faul: 2.03Şut1.49Kilit pas1.14Çalım0.84Pas isabeti88%Kazanılan ikili56%Top kazanma5.05Aldırdığı faul2.03
90 dakika başına profil
Şut1.49
Kilit pas1.14
Çalım0.84
Pas isabeti88%
Kazanılan ikili56%
Top kazanma5.05
Aldırdığı faul2.03
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

  • Primera DivisionDeportes Concepción1CD Union La Calera1Sarı kart 184' İlk 115.9
  • Primera DivisionCD Colo Colo1Deportes Concepción1Sarı kart 190' İlk 117.4
  • Primera DivisionDeportes Concepción0Audax Italiano190' İlk 117.1
  • Primera DivisionDeportivo Noublense0Deportes Concepción190' İlk 118.1
  • Primera DivisionDeportes Concepción1Coquimbo Unido190' İlk 117.1
  • Primera DivisionCD Cobresal0Deportes Concepción290' İlk 118.3
  • Primera DivisionDeportes Concepción1Universidad de Concepción089' İlk 117.2
  • Primera DivisionDeportes Concepción3CD Universidad Catolica090' İlk 117.7
  • Primera DivisionDeportes Concepción2O´Higgins FC0Gol 1Sarı kart 190' İlk 117.6
  • Primera DivisionUniversidad de Chile2Deportes Concepción1Gol 145' Sonradan7.8
  • Primera DivisionDeportes Concepción2CD Huachipato015' Sonradan6.0
  • Primera DivisionDeportes Concepción0CD Everton245' Sonradan6.3

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2024: Gol 0, Asist 0; 2025: Gol 0, Asist 1; 2026: Gol 2, Asist 02025 · Asist: 12026 · Gol: 2

Oynadığı dakikalarSon 20 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 20 maç, Maç başına dakika 6114.06.25 · Sonradan: 22'22.06.25 · Sonradan: 8'03.02.26 · İlk 11: 77'09.02.26 · İlk 11: 57'15.02.26 · İlk 11: 87'21.02.26 · Sonradan: 10'14.03.26 · İlk 11: 12'19.04.26 · Sonradan: 45'18.05.26 · Sonradan: 45'24.05.26 · Sonradan: 15'31.05.26 · Sonradan: 45'27.07.26 · İlk 11: 90'02.08.26 · İlk 11: 90'09.08.26 · İlk 11: 89'16.08.26 · İlk 11: 90'23.08.26 · İlk 11: 90'30.08.26 · İlk 11: 90'05.09.26 · İlk 11: 90'13.09.26 · İlk 11: 90'11.10.26 · İlk 11: 84'

Ayrıntılı istatistikler18 maç · 1.196 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)14 (6)90 dk’da 1.49
  • Başarılı çalım5 / 15

Pas

  • Kilit pas990 dk’da 1.14
  • Pas isabeti88%673 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme45 · 15
  • Kazanılan ikili mücadele72 / 129
  • Aldırdığı faul1890 dk’da 2.03

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2026Primera DivisionDeportes Concepción18201.19640
2025Primera DivisionDeportes Limache130149650
2024Primera DivisionCD Cobreloa Calama150077461
Toplam46212.466151

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım