ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/

Manuel Ricciardi

Forma numarası
2
Defans

Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football

Sezon 2026Coppa Italia · Serie B

5Maç4 kez ilk 11
369Dakika
0Gol
0Asist
0Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.22
Gol + asist0
Maç başına dakika64
90 dakikada gol + asist0.00

Sayılar arşivimizdeki 56 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

6.0B08.05.26 · FC Sudtirol 1 - 1 SS Juve Stabia · Puan 6.06.0G12.05.26 · FC Modena 0 - 1 SS Juve Stabia · Puan 6.06.0B16.05.26 · SS Juve Stabia 2 - 2 AC Monza · Puan 6.05.9M19.05.26 · AC Monza 2 - 1 SS Juve Stabia · Puan 5.97.0M16.08.26 · Frosinone Calcio 4 - 1 SS Juve Stabia · Puan 7.05.8M23.08.26 · Palermo 1 - 0 SS Juve Stabia · Puan 5.87.0G29.08.26 · Sampdoria 1 - 2 SS Juve Stabia · Puan 7.06.3M06.09.26 · SS Juve Stabia 0 - 3 AC Pisa · Puan 6.3–B10.10.26 · Virtus Entella 1 - 1 SS Juve Stabia6.0B01.11.26 · Empoli FC 2 - 2 SS Juve Stabia · Puan 6.0

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: Venezia 6.2, Pescara Calcio 6.3, Frosinone Calcio 6.0, FC Sudtirol 6.0, FC Modena 6.0, AC Monza 6.0, AC Monza 5.9, Frosinone Calcio 7.0, Palermo 5.8, Sampdoria 7.0, AC Pisa 6.3, Empoli FC 6.0ort. 6.2106.04.26 · Venezia 3 - 1 SS Juve Stabia · 6.225.04.26 · Pescara Calcio 1 - 1 SS Juve Stabia · 6.301.05.26 · SS Juve Stabia 0 - 1 Frosinone Calcio · 6.008.05.26 · FC Sudtirol 1 - 1 SS Juve Stabia · 6.012.05.26 · FC Modena 0 - 1 SS Juve Stabia · 6.016.05.26 · SS Juve Stabia 2 - 2 AC Monza · 6.019.05.26 · AC Monza 2 - 1 SS Juve Stabia · 5.916.08.26 · Frosinone Calcio 4 - 1 SS Juve Stabia · 7.023.08.26 · Palermo 1 - 0 SS Juve Stabia · 5.829.08.26 · Sampdoria 1 - 2 SS Juve Stabia · 7.006.09.26 · SS Juve Stabia 0 - 3 AC Pisa · 6.301.11.26 · Empoli FC 2 - 2 SS Juve Stabia · 6.06.07.0

90 dakika başına profil23 maç · 1.056 dk

90 dakika başına profil: Şut 2.01, Kilit pas 1.75, Pas isabeti 79%, Kazanılan ikili 52%, Top kazanma 2.80, Aldırdığı faul 2.77Şut: 2.01Kilit pas: 1.75Pas isabeti: 79%Kazanılan ikili: 52%Top kazanma: 2.80Aldırdığı faul: 2.77Şut2.01Kilit pas1.75Pas isabeti79%Kazanılan ikili52%Top kazanma2.80Aldırdığı faul2.77
90 dakika başına profil
Şut2.01
Kilit pas1.75
Pas isabeti79%
Kazanılan ikili52%
Top kazanma2.80
Aldırdığı faul2.77
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2024: Gol 4, Asist 1; 2025: Gol 0, Asist 1; 2026: Gol 0, Asist 02024 · Gol: 42024 · Asist: 12025 · Asist: 1

Oynadığı dakikalarSon 20 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 20 maç, Maç başına dakika 5222.02.26 · Sonradan: 16'08.03.26 · Sonradan: 45'14.03.26 · İlk 11: 78'17.03.26 · İlk 11: 61'21.03.26 · Sonradan: 32'06.04.26 · İlk 11: 85'11.04.26 · Sonradan: 8'18.04.26 · Sonradan: 11'25.04.26 · İlk 11: 45'01.05.26 · Sonradan: 16'08.05.26 · İlk 11: 82'12.05.26 · Sonradan: 27'16.05.26 · İlk 11: 82'19.05.26 · Sonradan: 26'16.08.26 · İlk 11: 90'23.08.26 · İlk 11: 90'29.08.26 · İlk 11: 90'06.09.26 · İlk 11: 90'10.10.26 · Sonradan: 9'01.11.26 · İlk 11: 56'

Ayrıntılı istatistikler23 maç · 1.056 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)8 (2)90 dk’da 2.01
  • Başarılı çalım6 / 17

Pas

  • Kilit pas890 dk’da 1.75
  • Pas isabeti79%353 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme19 · 5
  • Kazanılan ikili mücadele54 / 104
  • Aldırdığı faul2290 dk’da 2.77

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2026Coppa ItaliaSS Juve Stabia1009000
Serie BSS Juve Stabia40027900
2025Serie BSS Juve Stabia180168720
2024Serie BCosenza32411.97671
Toplam55423.03291

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım