BrentfordOrta saha
Mamadou Sangare
- Forma numarası
- 18
Orta saha
Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football
Sezon 2026Premier Lig
7Maç4 kez ilk 11
405Dakika
0Gol
1Asist
2Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.80
Gol + asist1
Maç başına dakika65
90 dakikada gol + asist0.14
Sayılar arşivimizdeki 83 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
7.0G22.05.26 · Lens 3 - 1 OGC Nice · Puan 7.08.3G22.08.26 · Brentford 3 - 0 Tottenham Hotspur · Puan 8.37.8B30.08.26 · Leeds United 1 - 1 Brentford · Puan 7.86.1B05.09.26 · Brentford 1 - 1 Sunderland · Puan 6.17.6B12.09.26 · Bournemouth 2 - 2 Brentford · Puan 7.66.0G18.09.26 · Brentford 3 - 0 Chelsea · Puan 6.06.9B10.10.26 · Aston Villa 2 - 2 Brentford · Puan 6.96.2M17.10.26 · Brentford 1 - 2 Liverpool · Puan 6.26.0B25.10.26 · Hull City 1 - 1 Brentford · Puan 6.06.1G31.10.26 · Brentford 2 - 0 Nottingham Forest · Puan 6.1
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil30 maç · 2.241 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 2.21 |
| Kilit pas | 2.49 |
| Çalım | 1.84 |
| Pas isabeti | 86% |
| Kazanılan ikili | 57% |
| Top kazanma | 5.43 |
| Aldırdığı faul | 2.31 |
Son maçları
- Premier LigBrentford2Nottingham Forest062' İlk 116.1
- Premier LigHull City1Brentford190' İlk 116.0
- Premier LigBrentford1Liverpool245' Sonradan6.2
- Premier LigAston Villa2Brentford238' Sonradan6.9
- Premier LigBrentford3Chelsea0Sarı kart 121' Sonradan6.0
- Premier LigBournemouth2Brentford290' İlk 117.6
- Premier LigBrentford1Sunderland1Sarı kart 145' İlk 116.1
- Premier LigLeeds United1Brentford190' İlk 117.8
- Premier LigBrentford3Tottenham Hotspur0AAsist 176' İlk 118.3
- Coupe de FranceLens3OGC Nice190' İlk 117.0
- Lig 1Lens0Paris Saint-Germain290' İlk 117.8
- Lig 1OGC Nice1Lens190' İlk 118.5
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler30 maç · 2.241 dk
Hücum
- Şut (isabetli)37 (12)90 dk’da 2.21
- Başarılı çalım32 / 52
Pas
- Kilit pas3790 dk’da 2.49
- Pas isabeti86%1.396 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme85 · 42
- Kazanılan ikili mücadele177 / 313
- Aldırdığı faul3790 dk’da 2.31
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Premier LigBrentford | 7 | 0 | 1 | 405 | 2 | 0 |
| 2025 | BundesligaRapid Wien | 3 | 0 | 0 | 270 | 1 | 0 |
| Coupe de FranceLens | 4 | 0 | 0 | 315 | 0 | 0 | |
| Lig 1Lens | 29 | 3 | 4 | 2.327 | 5 | 0 | |
| UEFA Konferans LigiRapid Wien | 2 | 0 | 0 | 210 | 1 | 0 | |
| 2024 | BundesligaRapid Wien | 27 | 2 | 3 | 2.050 | 9 | 1 |
| UEFA Konferans LigiRapid Wien | 9 | 0 | 0 | 718 | 3 | 1 | |
| Toplam | 81 | 5 | 8 | 6.295 | 21 | 2 | |
Kulüpler
- BrentfordŞu an#18
- Rapid WienŞu an#17
- Dundee UnitedŞu an#17
- LensŞu an#8
