ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/
GentDefans

Mamadou Diallo

Forma numarası
56
Defans

Sezon 2026Challenger Pro Ligi · UEFA Konferans Ligi

4Maç3 kez ilk 11
199Dakika
0Gol
0Asist
0Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.49
Gol + asist0
Maç başına dakika74
90 dakikada gol + asist0.00

Sayılar arşivimizdeki 22 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

6.9M31.01.26 · Daring Brussels 1 - 0 KAA Gent B · Puan 6.96.5G21.02.26 · K. Lierse Kempenzonen 1 - 3 KAA Gent B · Puan 6.56.4M24.02.26 · KAA Gent B 1 - 3 ROC Charleroi-Marchienne · Puan 6.46.8G27.02.26 · KAA Gent B 2 - 1 Patro Eisden Maasmechelen · Puan 6.86.3M06.03.26 · Eupen 4 - 0 KAA Gent B · Puan 6.36.3M12.04.26 · KAA Gent B 0 - 2 RFC Liege · Puan 6.36.3B05.09.26 · KAA Gent B 2 - 2 RSCA Futures · Puan 6.36.3M11.09.26 · KAA Gent B 0 - 1 FCV Dender EH · Puan 6.36.6G11.10.26 · KAA Gent B 3 - 2 RFC Seraing · Puan 6.66.5G15.10.26 · Gent 1 - 0 Aarhus · Puan 6.5

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: RSCA Futures 7.0, Royal Francs-Borains 6.7, Daring Brussels 6.9, K. Lierse Kempenzonen 6.5, ROC Charleroi-Marchienne 6.4, Patro Eisden Maasmechelen 6.8, Eupen 6.3, RFC Liege 6.3, RSCA Futures 6.3, FCV Dender EH 6.3, RFC Seraing 6.6, Aarhus 6.5ort. 6.5517.01.26 · RSCA Futures 1 - 2 KAA Gent B · 7.025.01.26 · KAA Gent B 1 - 0 Royal Francs-Borains · 6.731.01.26 · Daring Brussels 1 - 0 KAA Gent B · 6.921.02.26 · K. Lierse Kempenzonen 1 - 3 KAA Gent B · 6.524.02.26 · KAA Gent B 1 - 3 ROC Charleroi-Marchienne · 6.427.02.26 · KAA Gent B 2 - 1 Patro Eisden Maasmechelen · 6.806.03.26 · Eupen 4 - 0 KAA Gent B · 6.312.04.26 · KAA Gent B 0 - 2 RFC Liege · 6.305.09.26 · KAA Gent B 2 - 2 RSCA Futures · 6.311.09.26 · KAA Gent B 0 - 1 FCV Dender EH · 6.311.10.26 · KAA Gent B 3 - 2 RFC Seraing · 6.615.10.26 · Gent 1 - 0 Aarhus · 6.56.57.0

90 dakika başına profil18 maç · 1.322 dk

90 dakika başına profil: Şut 1.46, Kilit pas 0.81, Pas isabeti 87%, Kazanılan ikili 47%, Top kazanma 2.65, Aldırdığı faul 0.96Şut: 1.46Kilit pas: 0.81Pas isabeti: 87%Kazanılan ikili: 47%Top kazanma: 2.65Aldırdığı faul: 0.96Şut1.46Kilit pas0.81Pas isabeti87%Kazanılan ikili47%Top kazanma2.65Aldırdığı faul0.96
90 dakika başına profil
Şut1.46
Kilit pas0.81
Pas isabeti87%
Kazanılan ikili47%
Top kazanma2.65
Aldırdığı faul0.96
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2025: Gol 1, Asist 0; 2026: Gol 0, Asist 02025 · Gol: 1

Oynadığı dakikalarSon 20 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 20 maç, Maç başına dakika 7518.10.25 · İlk 11: 90'24.10.25 · İlk 11: 90'07.11.25 · İlk 11: 44'29.11.25 · İlk 11: 79'07.12.25 · Sonradan: 10'12.12.25 · İlk 11: 90'16.12.25 · İlk 11: 90'19.12.25 · İlk 11: 90'17.01.26 · İlk 11: 90'25.01.26 · İlk 11: 90'31.01.26 · İlk 11: 90'21.02.26 · İlk 11: 90'24.02.26 · İlk 11: 90'27.02.26 · İlk 11: 90'06.03.26 · İlk 11: 90'12.04.26 · İlk 11: 90'05.09.26 · İlk 11: 45'11.09.26 · İlk 11: 45'11.10.26 · İlk 11: 64'15.10.26 · Sonradan: 45'

Ayrıntılı istatistikler18 maç · 1.322 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)12 (3)90 dk’da 1.46
  • Başarılı çalım1 / 3

Pas

  • Kilit pas390 dk’da 0.81
  • Pas isabeti87%898 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme20 · 8
  • Kazanılan ikili mücadele66 / 141
  • Aldırdığı faul590 dk’da 0.96

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2026Challenger Pro LigiKAA Gent B30015400
UEFA Konferans LigiGent1004500
2025Challenger Pro LigiKAA Gent B18101.41131
Toplam22101.61031

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım