ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/

Malcolm Isaiah Shaw

Forma numarası
14
Forvet

Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football

Sezon 2025Premier Division

7Maç4 kez ilk 11
316Dakika
0Gol
0Asist
2Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan5.73
Gol + asist0
Maç başına dakika36
90 dakikada gol + asist0.00

Sayılar arşivimizdeki 30 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

–G19.10.24 · Valour 1 - 2 Cavalry FC–G27.10.24 · Forge FC 0 - 1 Cavalry FC5.9G09.11.24 · Cavalry FC 2 - 1 Forge FC · Puan 5.9–B13.06.25 · Derry City 1 - 1 Galway FC6.1G20.06.25 · Galway FC 3 - 1 St. Patricks Athletic · Puan 6.16.0M23.06.25 · Sligo Rovers 2 - 1 Galway FC · Puan 6.05.9B27.06.25 · Galway FC 1 - 1 Shelbourne · Puan 5.95.4M04.07.25 · Drogheda United 1 - 0 Galway FC · Puan 5.45.1M11.07.25 · Bohemians FC Dublin 3 - 0 Galway FC · Puan 5.15.7M25.07.25 · Galway FC 2 - 4 Waterford · Puan 5.7

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: Inter Toronto FC 5.6, Forge FC 6.3, Vancouver FC 5.9, FC Pacific Greater Victoria 6.4, Valour 6.5, Forge FC 5.9, St. Patricks Athletic 6.1, Sligo Rovers 6.0, Shelbourne 5.9, Drogheda United 5.4, Bohemians FC Dublin 5.1, Waterford 5.7ort. 5.9013.07.24 · Cavalry FC 1 - 2 Inter Toronto FC · 5.622.07.24 · Cavalry FC 1 - 1 Forge FC · 6.327.07.24 · Vancouver FC 0 - 1 Cavalry FC · 5.925.08.24 · Cavalry FC 1 - 0 FC Pacific Greater Victoria · 6.431.08.24 · Cavalry FC 2 - 2 Valour · 6.509.11.24 · Cavalry FC 2 - 1 Forge FC · 5.920.06.25 · Galway FC 3 - 1 St. Patricks Athletic · 6.123.06.25 · Sligo Rovers 2 - 1 Galway FC · 6.027.06.25 · Galway FC 1 - 1 Shelbourne · 5.904.07.25 · Drogheda United 1 - 0 Galway FC · 5.411.07.25 · Bohemians FC Dublin 3 - 0 Galway FC · 5.125.07.25 · Galway FC 2 - 4 Waterford · 5.75.76.5

Son maçları

  • Premier DivisionGalway FC2Waterford445' İlk 115.7
  • Premier DivisionBohemians FC Dublin3Galway FC090' İlk 115.1
  • Premier DivisionDrogheda United1Galway FC0Sarı kart 158' İlk 115.4
  • Premier DivisionGalway FC1Shelbourne1Sarı kart 172' İlk 115.9
  • Premier DivisionSligo Rovers2Galway FC116' Sonradan6.0
  • Premier DivisionGalway FC3St. Patricks Athletic127' Sonradan6.1
  • Premier DivisionDerry City1Galway FC18' Sonradan
  • Kanada Premier LigiCavalry FC2Forge FC1Sarı kart 132' Sonradan5.9
  • Kanada Premier LigiForge FC0Cavalry FC111' Sonradan
  • Kanada Premier LigiValour1Cavalry FC21' Sonradan
  • Kanada Premier LigiCavalry FC2Valour222' Sonradan6.5
  • Kanada Premier LigiCavalry FC1FC Pacific Greater Victoria032' Sonradan6.4

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2024: Gol 1, Asist 1; 2025: Gol 0, Asist 02024 · Gol: 12024 · Asist: 1

Oynadığı dakikalarSon 20 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 20 maç, Maç başına dakika 3801.07.24 · İlk 11: 76'08.07.24 · İlk 11: 72'13.07.24 · İlk 11: 90'22.07.24 · İlk 11: 69'27.07.24 · Sonradan: 15'04.08.24 · Sonradan: 10'10.08.24 · Sonradan: 9'17.08.24 · Sonradan: 10'25.08.24 · Sonradan: 32'31.08.24 · Sonradan: 22'19.10.24 · Sonradan: 1'27.10.24 · Sonradan: 11'09.11.24 · Sonradan: 32'13.06.25 · Sonradan: 8'20.06.25 · Sonradan: 27'23.06.25 · Sonradan: 16'27.06.25 · İlk 11: 72'04.07.25 · İlk 11: 58'11.07.25 · İlk 11: 90'25.07.25 · İlk 11: 45'

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2025Premier DivisionGalway FC70031620
2024Kanada Premier LigiCavalry FC23111.07510
Toplam30111.39130

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım