Baniyas UAEDefans
Mahamadou Camara
- Forma numarası
- 2
Defans
Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football
Sezon 2026UAE Pro League
3Maç3 kez ilk 11
251Dakika
0Gol
0Asist
1Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.92
Gol + asist2
Maç başına dakika88
90 dakikada gol + asist0.20
Sayılar arşivimizdeki 18 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
8.4G07.03.26 · Baniyas UAE 2 - 0 Al Wasl FC · Puan 8.47.8G12.03.26 · Baniyas UAE 1 - 0 Al Wahda Abu Dhabi · Puan 7.86.8B18.03.26 · Ajman Club 1 - 1 Baniyas UAE · Puan 6.86.9M05.04.26 · Khor Fakkan FC 2 - 1 Baniyas UAE · Puan 6.96.9B10.04.26 · Baniyas UAE 1 - 1 Al Sharjah SC · Puan 6.96.7G23.04.26 · Al Ittihad Kalba 1 - 2 Baniyas UAE · Puan 6.77.0B05.05.26 · Baniyas UAE 2 - 2 Al-Dhafra · Puan 7.06.1M23.08.26 · Baniyas UAE 2 - 3 United FC Dubai · Puan 6.16.7M05.09.26 · Baniyas UAE 0 - 1 Hatta · Puan 6.75.9M16.10.26 · Baniyas UAE 0 - 2 Al Wasl FC · Puan 5.9
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil17 maç · 1.392 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 1.18 |
| Kilit pas | 0.74 |
| Çalım | 0.53 |
| Pas isabeti | 83% |
| Kazanılan ikili | 54% |
| Top kazanma | 2.44 |
| Aldırdığı faul | 0.64 |
Son maçları
- UAE Pro LeagueBaniyas UAE0Al Wasl FC290' İlk 115.9
- UAE Pro LeagueBaniyas UAE0Hatta171' İlk 116.7
- UAE Pro LeagueBaniyas UAE2United FC Dubai3Sarı kart 190' İlk 116.1
- UAE Pro LeagueBaniyas UAE2Al-Dhafra2Sarı kart 190' İlk 117.0
- UAE Pro LeagueAl Ittihad Kalba1Baniyas UAE290' İlk 116.7
- UAE Pro LeagueBaniyas UAE1Al Sharjah SC190' İlk 116.9
- UAE Pro LeagueKhor Fakkan FC2Baniyas UAE190' İlk 116.9
- UAE Pro LeagueAjman Club1Baniyas UAE1Sarı kart 190' İlk 116.8
- UAE Pro LeagueBaniyas UAE1Al Wahda Abu Dhabi0Gol 190' İlk 117.8
- UAE Pro LeagueBaniyas UAE2Al Wasl FC0Gol 190' İlk 118.4
- UAE Pro LeagueDibba Al Fujairah2Baniyas UAE117' Sonradan6.0
- UAE Pro LeagueBaniyas UAE1Al Bataeh1Sarı kart 190' İlk 116.1
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 18 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler17 maç · 1.392 dk
Hücum
- Şut (isabetli)8 (3)90 dk’da 1.18
- Başarılı çalım2 / 2
Pas
- Kilit pas590 dk’da 0.74
- Pas isabeti83%672 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme20 · 10
- Kazanılan ikili mücadele53 / 99
- Aldırdığı faul590 dk’da 0.64
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | UAE Pro LeagueBaniyas UAE | 3 | 0 | 0 | 251 | 1 | 0 |
| 2025 | UAE Pro LeagueBaniyas UAE | 15 | 2 | 0 | 1.231 | 5 | 0 |
| Toplam | 18 | 2 | 0 | 1.482 | 6 | 0 | |
Kulüpler
- Baniyas UAEŞu an#2
