Olympique LyonnaisDefans
Moussa Niakhaté
- Forma numarası
- 19
Defans
Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football
Sezon 2026Lig 1 · UEFA Avrupa Ligi · UEFA Şampiyonlar Ligi · World Cup
14Maç14 kez ilk 11
1.245Dakika
0Gol
1Asist
2Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.71
Gol + asist0
Maç başına dakika81
90 dakikada gol + asist0.00
Sayılar arşivimizdeki 100 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
6.6B18.08.26 · Fenerbahçe 1 - 1 Olympique Lyonnais · Puan 6.66.9M26.08.26 · Olympique Lyonnais 1 - 2 Fenerbahçe · Puan 6.96.6B29.08.26 · Olympique Lyonnais 1 - 1 Le Havre · Puan 6.67.5G04.09.26 · Olympique Lyonnais 3 - 1 AJ Auxerre · Puan 7.57.0B12.09.26 · Paris 0 - 0 Olympique Lyonnais · Puan 7.06.3G16.09.26 · RSC Anderlecht 1 - 2 Olympique Lyonnais · Puan 6.37.2G19.09.26 · Olympique Lyonnais 4 - 0 Stade Rennais · Puan 7.27.2G18.10.26 · Olympique Lyonnais 2 - 1 OGC Nice · Puan 7.25.6M22.10.26 · TSG 1899 Hoffenheim 3 - 0 Olympique Lyonnais · Puan 5.66.2M26.10.26 · Paris Saint-Germain 2 - 0 Olympique Lyonnais · Puan 6.2
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil37 maç · 3.199 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 1.00 |
| Kilit pas | 1.32 |
| Çalım | 1.11 |
| Pas isabeti | 90% |
| Kazanılan ikili | 65% |
| Top kazanma | 3.95 |
| Aldırdığı faul | 1.69 |
Son maçları
- Lig 1Paris Saint-Germain2Olympique Lyonnais090' İlk 116.2
- UEFA Avrupa LigiTSG 1899 Hoffenheim3Olympique Lyonnais0Sarı kart 145' Sonradan5.6
- Lig 1Olympique Lyonnais2OGC Nice190' İlk 117.2
- Lig 1Olympique Lyonnais4Stade Rennais0Sarı kart 190' İlk 117.2
- UEFA Avrupa LigiRSC Anderlecht1Olympique Lyonnais2Sarı kart 145' İlk 116.3
- Lig 1Paris0Olympique Lyonnais090' İlk 117.0
- Lig 1Olympique Lyonnais3AJ Auxerre190' İlk 117.5
- Lig 1Olympique Lyonnais1Le Havre190' İlk 116.6
- UEFA Şampiyonlar LigiOlympique Lyonnais1Fenerbahçe290' İlk 116.9
- UEFA Şampiyonlar LigiFenerbahçe1Olympique Lyonnais190' İlk 116.6
- UEFA Şampiyonlar LigiOlympique Lyonnais3AC Sparta Prag090' İlk 117.7
- World CupBelgium3Senegal2AAsist 1120' İlk 117.5
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler37 maç · 3.199 dk
Hücum
- Şut (isabetli)5 (1)90 dk’da 1.00
- Başarılı çalım5 / 7
Pas
- Kilit pas1390 dk’da 1.32
- Pas isabeti90%2.553 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme39 · 46
- Kazanılan ikili mücadele172 / 263
- Aldırdığı faul3590 dk’da 1.69
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Lig 1Olympique Lyonnais | 6 | 0 | 0 | 540 | 1 | 0 |
| UEFA Avrupa LigiOlympique Lyonnais | 1 | 0 | 0 | 45 | 1 | 0 | |
| UEFA Şampiyonlar LigiOlympique Lyonnais | 3 | 0 | 0 | 270 | 0 | 0 | |
| World CupSenegal | 4 | 0 | 1 | 390 | 0 | 0 | |
| 2025 | Coupe de FranceOlympique Lyonnais | 2 | 0 | 0 | 180 | 0 | 0 |
| Lig 1Olympique Lyonnais | 32 | 0 | 2 | 2.758 | 3 | 0 | |
| UEFA Avrupa LigiOlympique Lyonnais | 9 | 1 | 0 | 739 | 1 | 1 | |
| 2024 | Coupe de FranceOlympique Lyonnais | 2 | 1 | 0 | 180 | 0 | 0 |
| Lig 1Olympique Lyonnais | 31 | 0 | 0 | 2.725 | 2 | 0 | |
| UEFA Avrupa LigiOlympique Lyonnais | 9 | 0 | 0 | 752 | 2 | 0 | |
| Toplam | 99 | 2 | 3 | 8.579 | 10 | 1 | |
Kulüpler
- Olympique LyonnaisŞu an#19
- SenegalŞu an#19
