Al-Nasr SC DubaiDefans
M. Høibråten
- Forma numarası
- 5
Defans
Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football
Sezon 2026UAE Pro League
3Maç3 kez ilk 11
270Dakika
0Gol
1Asist
1Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.48
Gol + asist1
Maç başına dakika90
90 dakikada gol + asist0.10
Sayılar arşivimizdeki 52 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
6.6M29.01.26 · Al-Nasr SC Dubai 0 - 2 Baniyas UAE · Puan 6.66.5B05.02.26 · Al-Nasr SC Dubai 1 - 1 Al Wasl FC · Puan 6.56.8B14.02.26 · Al Ain Fc 1 - 1 Al-Nasr SC Dubai · Puan 6.86.6B22.02.26 · Al-Nasr SC Dubai 2 - 2 Khor Fakkan FC · Puan 6.66.3G11.03.26 · Al Sharjah SC 1 - 2 Al-Nasr SC Dubai · Puan 6.36.0B04.04.26 · Al-Nasr SC Dubai 2 - 2 Al Wahda Abu Dhabi · Puan 6.06.3G24.04.26 · Al-Nasr SC Dubai 3 - 2 Al Jazira Club Abu Dhabi · Puan 6.36.6G21.08.26 · Al-Nasr SC Dubai 1 - 0 Al Wahda Abu Dhabi · Puan 6.67.1M29.08.26 · Al Ain Fc 2 - 1 Al-Nasr SC Dubai · Puan 7.16.0M06.09.26 · Al-Nasr SC Dubai 1 - 2 Ajman Club · Puan 6.0
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil12 maç · 1.067 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 0.60 |
| Kilit pas | 0.80 |
| Pas isabeti | 89% |
| Kazanılan ikili | 66% |
| Top kazanma | 4.25 |
| Aldırdığı faul | 0.81 |
Son maçları
- UAE Pro LeagueAl-Nasr SC Dubai1Ajman Club290' İlk 116.0
- UAE Pro LeagueAl Ain Fc2Al-Nasr SC Dubai1AAsist 190' İlk 117.1
- UAE Pro LeagueAl-Nasr SC Dubai1Al Wahda Abu Dhabi0Sarı kart 190' İlk 116.6
- UAE Pro LeagueAl-Nasr SC Dubai3Al Jazira Club Abu Dhabi290' İlk 116.3
- UAE Pro LeagueAl-Nasr SC Dubai2Al Wahda Abu Dhabi285' İlk 116.0
- UAE Pro LeagueAl Sharjah SC1Al-Nasr SC Dubai2Sarı kart 190' İlk 116.3
- UAE Pro LeagueAl-Nasr SC Dubai2Khor Fakkan FC290' İlk 116.6
- UAE Pro LeagueAl Ain Fc1Al-Nasr SC Dubai190' İlk 116.8
- UAE Pro LeagueAl-Nasr SC Dubai1Al Wasl FC1Sarı kart 190' İlk 116.5
- UAE Pro LeagueAl-Nasr SC Dubai0Baniyas UAE290' İlk 116.6
- J1 LigiUrawa Reds4Kawasaki Frontale0Sarı kart 182' İlk 117.2
- J1 LigiSanfrecce Hiroshima3Urawa Reds090' İlk 116.7
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler12 maç · 1.067 dk
Hücum
- Şut (isabetli)3 (2)90 dk’da 0.60
- Başarılı çalım0 / 1
Pas
- Kilit pas490 dk’da 0.80
- Pas isabeti89%636 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme7 · 10
- Kazanılan ikili mücadele50 / 76
- Aldırdığı faul490 dk’da 0.81
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | UAE Pro LeagueAl-Nasr SC Dubai | 3 | 0 | 1 | 270 | 1 | 0 |
| 2025 | FIFA Club World CupUrawa Reds | 3 | 0 | 0 | 270 | 0 | 0 |
| J1 LigiUrawa Reds | 36 | 2 | 0 | 3.232 | 3 | 0 | |
| UAE Pro LeagueAl-Nasr SC Dubai | 7 | 0 | 0 | 625 | 2 | 0 | |
| 2023 | FIFA Club World CupUrawa Reds | 3 | 0 | 0 | 270 | 0 | 0 |
| Toplam | 52 | 2 | 1 | 4.667 | 6 | 0 | |
Kulüpler
- Urawa RedsŞu an#5
- Al-Nasr SC DubaiŞu an#22
