ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/

Mael Corboz

Forma numarası
14
Orta saha

Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football

Sezon 2026Lig 2

9Maç7 kez ilk 11
605Dakika
0Gol
0Asist
2Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.54
Gol + asist1
Maç başına dakika70
90 dakikada gol + asist0.13

Sayılar arşivimizdeki 73 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

7.7G17.05.26 · Arminia Bielefeld 6 - 1 Hertha · Puan 7.77.3M08.08.26 · USL Dunkerque 4 - 2 Grenoble Foot 38 · Puan 7.36.9B14.08.26 · Grenoble Foot 38 0 - 0 Metz · Puan 6.95.9M22.08.26 · AS Saint-Étienne 4 - 0 Grenoble Foot 38 · Puan 5.96.0G11.09.26 · Rodez 0 - 1 Grenoble Foot 38 · Puan 6.0–B18.09.26 · Grenoble Foot 38 1 - 1 Clermont Foot6.8M09.10.26 · Montpellier 2 - 0 Grenoble Foot 38 · Puan 6.87.0M16.10.26 · Grenoble Foot 38 0 - 2 US Boulogne · Puan 7.05.8M23.10.26 · Pau FC 2 - 1 Grenoble Foot 38 · Puan 5.85.5M30.10.26 · Grenoble Foot 38 1 - 3 Dijon · Puan 5.5

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: SC Preussen Munster 7.7, VfL Bochum 7.3, 1. FC Kaiserslautern 6.4, Hertha 7.7, USL Dunkerque 7.3, Metz 6.9, AS Saint-Étienne 5.9, Rodez 6.0, Montpellier 6.8, US Boulogne 7.0, Pau FC 5.8, Dijon 5.5ort. 6.6925.04.26 · SC Preussen Munster 2 - 3 Arminia Bielefeld · 7.702.05.26 · Arminia Bielefeld 1 - 1 VfL Bochum · 7.308.05.26 · 1. FC Kaiserslautern 2 - 0 Arminia Bielefeld · 6.417.05.26 · Arminia Bielefeld 6 - 1 Hertha · 7.708.08.26 · USL Dunkerque 4 - 2 Grenoble Foot 38 · 7.314.08.26 · Grenoble Foot 38 0 - 0 Metz · 6.922.08.26 · AS Saint-Étienne 4 - 0 Grenoble Foot 38 · 5.911.09.26 · Rodez 0 - 1 Grenoble Foot 38 · 6.009.10.26 · Montpellier 2 - 0 Grenoble Foot 38 · 6.816.10.26 · Grenoble Foot 38 0 - 2 US Boulogne · 7.023.10.26 · Pau FC 2 - 1 Grenoble Foot 38 · 5.830.10.26 · Grenoble Foot 38 1 - 3 Dijon · 5.55.57.7

90 dakika başına profil30 maç · 2.413 dk

90 dakika başına profil: Şut 1.72, Kilit pas 1.76, Çalım 1.35, Pas isabeti 79%, Kazanılan ikili 45%, Top kazanma 3.74, Aldırdığı faul 1.47Şut: 1.72Kilit pas: 1.76Çalım: 1.35Pas isabeti: 79%Kazanılan ikili: 45%Top kazanma: 3.74Aldırdığı faul: 1.47Şut1.72Kilit pas1.76Çalım1.35Pas isabeti79%Kazanılan ikili45%Top kazanma3.74Aldırdığı faul1.47
90 dakika başına profil
Şut1.72
Kilit pas1.76
Çalım1.35
Pas isabeti79%
Kazanılan ikili45%
Top kazanma3.74
Aldırdığı faul1.47
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2024: Gol 6, Asist 3; 2025: Gol 3, Asist 5; 2026: Gol 0, Asist 02024 · Gol: 62024 · Asist: 32025 · Gol: 32025 · Asist: 5

Oynadığı dakikalarSon 20 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 20 maç, Maç başına dakika 7728.02.26 · İlk 11: 82'06.03.26 · İlk 11: 59'14.03.26 · İlk 11: 90'21.03.26 · İlk 11: 90'04.04.26 · İlk 11: 90'10.04.26 · İlk 11: 90'18.04.26 · İlk 11: 78'25.04.26 · İlk 11: 90'02.05.26 · İlk 11: 90'08.05.26 · İlk 11: 90'17.05.26 · İlk 11: 90'08.08.26 · İlk 11: 90'14.08.26 · İlk 11: 90'22.08.26 · İlk 11: 35'11.09.26 · Sonradan: 16'18.09.26 · Sonradan: 14'09.10.26 · İlk 11: 90'16.10.26 · İlk 11: 90'23.10.26 · İlk 11: 90'30.10.26 · İlk 11: 90'

Ayrıntılı istatistikler30 maç · 2.413 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)32 (12)90 dk’da 1.72
  • Başarılı çalım12 / 22

Pas

  • Kilit pas2490 dk’da 1.76
  • Pas isabeti79%798 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme46 · 21
  • Kazanılan ikili mücadele100 / 222
  • Aldırdığı faul2590 dk’da 1.47

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2026Lig 2Grenoble Foot 3890060520
20252.BundesligaArminia Bielefeld34342.97840
DFB PokalArminia Bielefeld20121000
20243. LigaArminia Bielefeld22621.92730
DFB PokalArminia Bielefeld60154010
Toplam73986.260100

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım