ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/

Luke Butterfield

Forma numarası
69
Defans

Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football

Sezon 2025EFL Trophy · Lig 2 · Lig 2

17Maç10 kez ilk 11
926Dakika
1Gol
1Asist
1Sarı kart
1Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.37
Gol + asist1
Maç başına dakika78
90 dakikada gol + asist0.11

Sayılar arşivimizdeki 19 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

6.5M11.02.26 · Grimsby Town 1 - 0 Accrington Stanley · Puan 6.54.9G17.02.26 · Tranmere Rovers 0 - 1 Accrington Stanley · Puan 4.96.4B07.03.26 · Accrington Stanley 1 - 1 Cambridge United · Puan 6.45.7B14.03.26 · Barrow 0 - 0 Accrington Stanley · Puan 5.76.7M17.03.26 · Accrington Stanley 0 - 4 Notts County · Puan 6.76.5M06.04.26 · Gillingham 2 - 0 Accrington Stanley · Puan 6.56.2M14.04.26 · Colchester United 2 - 1 Accrington Stanley · Puan 6.28.0B18.04.26 · Swindon Town 2 - 2 Accrington Stanley · Puan 8.07.0B25.04.26 · Accrington Stanley 3 - 3 Crawley Town · Puan 7.05.8M02.05.26 · Oldham Athletic 3 - 0 Accrington Stanley · Puan 5.8

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: Newport County 6.9, Cheltenham Town 6.4, Grimsby Town 6.5, Tranmere Rovers 4.9, Cambridge United 6.4, Barrow 5.7, Notts County 6.7, Gillingham 6.5, Colchester United 6.2, Swindon Town 8.0, Crawley Town 7.0, Oldham Athletic 5.8ort. 6.4227.01.26 · Newport County 1 - 4 Accrington Stanley · 6.931.01.26 · Accrington Stanley 3 - 1 Cheltenham Town · 6.411.02.26 · Grimsby Town 1 - 0 Accrington Stanley · 6.517.02.26 · Tranmere Rovers 0 - 1 Accrington Stanley · 4.907.03.26 · Accrington Stanley 1 - 1 Cambridge United · 6.414.03.26 · Barrow 0 - 0 Accrington Stanley · 5.717.03.26 · Accrington Stanley 0 - 4 Notts County · 6.706.04.26 · Gillingham 2 - 0 Accrington Stanley · 6.514.04.26 · Colchester United 2 - 1 Accrington Stanley · 6.218.04.26 · Swindon Town 2 - 2 Accrington Stanley · 8.025.04.26 · Accrington Stanley 3 - 3 Crawley Town · 7.002.05.26 · Oldham Athletic 3 - 0 Accrington Stanley · 5.85.88.0

90 dakika başına profil17 maç · 926 dk

90 dakika başına profil: Şut 1.19, Kilit pas 1.76, Pas isabeti 76%, Kazanılan ikili 51%, Top kazanma 4.04Şut: 1.19Kilit pas: 1.76Pas isabeti: 76%Kazanılan ikili: 51%Top kazanma: 4.04Şut1.19Kilit pas1.76Pas isabeti76%Kazanılan ikili51%Top kazanma4.04
90 dakika başına profil
Şut1.19
Kilit pas1.76
Pas isabeti76%
Kazanılan ikili51%
Top kazanma4.04
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

  • League TwoOldham Athletic3Accrington Stanley087' İlk 115.8
  • League TwoAccrington Stanley3Crawley Town389' İlk 117.0
  • League TwoSwindon Town2Accrington Stanley2Gol 190' İlk 118.0
  • League TwoColchester United2Accrington Stanley190' İlk 116.2
  • League TwoGillingham2Accrington Stanley017' Sonradan6.5
  • League TwoAccrington Stanley0Notts County490' İlk 116.7
  • League TwoBarrow0Accrington Stanley0Sarı kart 178' İlk 115.7
  • League TwoAccrington Stanley1Cambridge United190' İlk 116.4
  • League TwoTranmere Rovers0Accrington Stanley1Kırmızı kart 163' İlk 114.9
  • League TwoGrimsby Town1Accrington Stanley090' İlk 116.5
  • League TwoAccrington Stanley1Salford City011' Sonradan
  • League TwoAccrington Stanley3Cheltenham Town117' Sonradan6.4

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2024: Gol 0, Asist 0; 2025: Gol 1, Asist 12025 · Gol: 12025 · Asist: 1

Oynadığı dakikalarSon 19 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 19 maç, Maç başına dakika 5420.08.24 · Sonradan: 11'29.10.24 · İlk 11: 90'02.12.25 · İlk 11: 45'09.12.25 · Sonradan: 23'13.12.25 · Sonradan: 18'01.01.26 · Sonradan: 9'27.01.26 · Sonradan: 19'31.01.26 · Sonradan: 17'05.02.26 · Sonradan: 11'11.02.26 · İlk 11: 90'17.02.26 · İlk 11: 63'07.03.26 · İlk 11: 90'14.03.26 · İlk 11: 78'17.03.26 · İlk 11: 90'06.04.26 · Sonradan: 17'14.04.26 · İlk 11: 90'18.04.26 · İlk 11: 90'25.04.26 · İlk 11: 89'02.05.26 · İlk 11: 87'

Ayrıntılı istatistikler17 maç · 926 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)5 (2)90 dk’da 1.19
  • Başarılı çalım6 / 8

Pas

  • Kilit pas690 dk’da 1.76
  • Pas isabeti76%336 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme10 · 10
  • Kazanılan ikili mücadele30 / 59
  • Aldırdığı faul2

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2025EFL TrophyChesterfield FC1004500
Lig 2Accrington Stanley131183111
Lig 2Chesterfield FC3005000
2024EFL TrophyEverton U2120010100
Toplam19111.02711

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım