ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/
Fortaleza CEOrta saha

Lucas Sasha

Forma numarası
88
Orta saha

Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football

Sezon 2026Serie B

29Maç24 kez ilk 11
2.008Dakika
3Gol
2Asist
2Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan7.36
Gol + asist4
Maç başına dakika80
90 dakikada gol + asist0.45

Sayılar arşivimizdeki 91 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

7.4B16.08.26 · Juventude 0 - 0 Fortaleza CE · Puan 7.48.5B20.08.26 · Fortaleza CE 1 - 1 São Bernardo FC · Puan 8.57.7G24.08.26 · Criciuma EC 0 - 2 Fortaleza CE · Puan 7.77.2B01.09.26 · Fortaleza CE 1 - 1 Operario Ferroviario EC · Puan 7.27.3G05.09.26 · Goias EC 0 - 1 Fortaleza CE · Puan 7.36.9G10.09.26 · Fortaleza CE 1 - 0 Avai FC · Puan 6.97.5B28.09.26 · Fortaleza CE 2 - 2 Athletic Club MG · Puan 7.56.9B03.10.26 · Fortaleza CE 1 - 1 Náutico Capibarib · Puan 6.97.9G08.10.26 · America MG 0 - 1 Fortaleza CE · Puan 7.96.3B12.10.26 · Fortaleza CE 2 - 2 Club de Regata Brasil · Puan 6.3

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: Botafogo FC SP 7.5, Cuiaba 6.3, Juventude 7.4, São Bernardo FC 8.5, Criciuma EC 7.7, Operario Ferroviario EC 7.2, Goias EC 7.3, Avai FC 6.9, Athletic Club MG 7.5, Náutico Capibarib 6.9, America MG 7.9, Club de Regata Brasil 6.3ort. 7.2829.07.26 · Fortaleza CE 1 - 0 Botafogo FC SP · 7.510.08.26 · Cuiaba 1 - 1 Fortaleza CE · 6.316.08.26 · Juventude 0 - 0 Fortaleza CE · 7.420.08.26 · Fortaleza CE 1 - 1 São Bernardo FC · 8.524.08.26 · Criciuma EC 0 - 2 Fortaleza CE · 7.701.09.26 · Fortaleza CE 1 - 1 Operario Ferroviario EC · 7.205.09.26 · Goias EC 0 - 1 Fortaleza CE · 7.310.09.26 · Fortaleza CE 1 - 0 Avai FC · 6.928.09.26 · Fortaleza CE 2 - 2 Athletic Club MG · 7.503.10.26 · Fortaleza CE 1 - 1 Náutico Capibarib · 6.908.10.26 · America MG 0 - 1 Fortaleza CE · 7.912.10.26 · Fortaleza CE 2 - 2 Club de Regata Brasil · 6.36.38.5

90 dakika başına profil36 maç · 2.593 dk

90 dakika başına profil: Şut 1.08, Kilit pas 1.43, Çalım 0.96, Pas isabeti 89%, Kazanılan ikili 49%, Top kazanma 4.27, Aldırdığı faul 1.69Şut: 1.08Kilit pas: 1.43Çalım: 0.96Pas isabeti: 89%Kazanılan ikili: 49%Top kazanma: 4.27Aldırdığı faul: 1.69Şut1.08Kilit pas1.43Çalım0.96Pas isabeti89%Kazanılan ikili49%Top kazanma4.27Aldırdığı faul1.69
90 dakika başına profil
Şut1.08
Kilit pas1.43
Çalım0.96
Pas isabeti89%
Kazanılan ikili49%
Top kazanma4.27
Aldırdığı faul1.69
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

  • Serie BFortaleza CE2Club de Regata Brasil261' İlk 116.3
  • Serie BAmerica MG0Fortaleza CE1Gol 190' İlk 117.9
  • Serie BFortaleza CE1Náutico Capibarib171' İlk 116.9
  • Serie BFortaleza CE2Athletic Club MG2Gol 190' İlk 117.5
  • Serie BFortaleza CE1Avai FC065' İlk 116.9
  • Serie BGoias EC0Fortaleza CE190' İlk 117.3
  • Serie BFortaleza CE1Operario Ferroviario EC164' İlk 117.2
  • Serie BCriciuma EC0Fortaleza CE2Asist 189' İlk 117.7
  • Serie BFortaleza CE1São Bernardo FC1Gol 190' İlk 118.5
  • Serie BJuventude0Fortaleza CE090' İlk 117.4
  • Serie BCuiaba1Fortaleza CE165' İlk 116.3
  • Serie BFortaleza CE1Botafogo FC SP089' İlk 117.5

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2024: Gol 1, Asist 0; 2025: Gol 1, Asist 0; 2026: Gol 3, Asist 22024 · Gol: 12025 · Gol: 12026 · Gol: 32026 · Asist: 2

Oynadığı dakikalarSon 20 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 20 maç, Maç başına dakika 7731.05.26 · İlk 11: 90'10.06.26 · İlk 11: 90'17.06.26 · İlk 11: 90'21.06.26 · İlk 11: 74'29.06.26 · İlk 11: 73'03.07.26 · Sonradan: 27'18.07.26 · İlk 11: 90'22.07.26 · İlk 11: 45'29.07.26 · İlk 11: 89'10.08.26 · İlk 11: 65'16.08.26 · İlk 11: 90'20.08.26 · İlk 11: 90'24.08.26 · İlk 11: 89'01.09.26 · İlk 11: 64'05.09.26 · İlk 11: 90'10.09.26 · İlk 11: 65'28.09.26 · İlk 11: 90'03.10.26 · İlk 11: 71'08.10.26 · İlk 11: 90'12.10.26 · İlk 11: 61'

Ayrıntılı istatistikler36 maç · 2.593 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)11 (7)90 dk’da 1.08
  • Başarılı çalım11 / 20

Pas

  • Kilit pas2490 dk’da 1.43
  • Pas isabeti89%1.223 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme71 · 39
  • Kazanılan ikili mücadele126 / 256
  • Aldırdığı faul2790 dk’da 1.69

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2026Serie BFortaleza CE29322.00820
2025Copa LibertadoresFortaleza CE60039310
Serie AFortaleza CE31102.61730
2024CONMEBOL SudamericanaFortaleza CE51015610
Serie AFortaleza CE20001.12820
Toplam91526.30290

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım