Cerro PortenoDefans
Lucas Quintana
- Forma numarası
- 14
Defans
Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football
Sezon 2026Copa Libertadores · Primera Division
14Maç13 kez ilk 11
1.170Dakika
0Gol
0Asist
1Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan7.23
Gol + asist0
Maç başına dakika89
90 dakikada gol + asist0.00
Sayılar arşivimizdeki 31 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
6.5M20.08.26 · Cerro Porteno 0 - 1 SE Palmeiras · Puan 6.56.8M23.08.26 · Club Olimpia Asuncion 2 - 1 Cerro Porteno · Puan 6.87.2B30.08.26 · Cerro Porteno 1 - 1 Libertad · Puan 7.27.8G04.09.26 · Deportivo Recoleta 1 - 3 Cerro Porteno · Puan 7.87.4G08.09.26 · Cerro Porteno 1 - 0 Nacional Asuncion · Puan 7.47.2B12.09.26 · Guarani 1 - 1 Cerro Porteno · Puan 7.27.8G20.09.26 · Cerro Porteno 1 - 0 Rubio Nu · Puan 7.86.5M27.09.26 · Sportivo Trinidense 2 - 1 Cerro Porteno · Puan 6.57.9M06.10.26 · Cerro Porteno 0 - 2 Club 2 de Mayo · Puan 7.97.2G11.10.26 · Sportivo Luqueno 0 - 3 Cerro Porteno · Puan 7.2
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil16 maç · 1.288 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 1.01 |
| Kilit pas | 0.75 |
| Çalım | 1.02 |
| Pas isabeti | 84% |
| Kazanılan ikili | 65% |
| Top kazanma | 4.49 |
| Aldırdığı faul | 1.20 |
Son maçları
- Primera DivisionSportivo Luqueno0Cerro Porteno390' İlk 117.2
- Primera DivisionCerro Porteno0Club 2 de Mayo290' İlk 117.9
- Primera DivisionSportivo Trinidense2Cerro Porteno190' İlk 116.5
- Primera DivisionCerro Porteno1Rubio Nu090' İlk 117.8
- Primera DivisionGuarani1Cerro Porteno190' İlk 117.2
- Primera DivisionCerro Porteno1Nacional Asuncion090' İlk 117.4
- Primera DivisionDeportivo Recoleta1Cerro Porteno390' İlk 117.8
- Primera DivisionCerro Porteno1Libertad190' İlk 117.2
- Primera DivisionClub Olimpia Asuncion2Cerro Porteno183' İlk 116.8
- Copa LibertadoresCerro Porteno0SE Palmeiras190' İlk 116.5
- Copa LibertadoresSE Palmeiras1Cerro Porteno190' İlk 117.0
- Copa LibertadoresCerro Porteno2Sporting Cristal0Sarı kart 17' Sonradan
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler16 maç · 1.288 dk
Hücum
- Şut (isabetli)6 (4)90 dk’da 1.01
- Başarılı çalım5 / 7
Pas
- Kilit pas390 dk’da 0.75
- Pas isabeti84%678 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme35 · 23
- Kazanılan ikili mücadele91 / 141
- Aldırdığı faul690 dk’da 1.20
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Copa LibertadoresCerro Porteno | 5 | 0 | 0 | 367 | 1 | 0 |
| Primera DivisionCerro Porteno | 9 | 0 | 0 | 803 | 0 | 0 | |
| 2025 | Copa LibertadoresCerro Porteno | 7 | 0 | 0 | 513 | 1 | 0 |
| Primera DivisionCerro Porteno | 10 | 0 | 0 | 751 | 0 | 0 | |
| Toplam | 31 | 0 | 0 | 2.434 | 2 | 0 | |
Kulüpler
- Cerro PortenoŞu an#14
- Estudiantes La PlataŞu an#14
