ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/

Lucas Lemos

Forma numarası
23
Orta saha

Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football

Sezon 2026Serie A

19Maç12 kez ilk 11
971Dakika
1Gol
1Asist
2Sarı kart
1Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.34
Gol + asist0
Maç başına dakika26
90 dakikada gol + asist0.00

Sayılar arşivimizdeki 28 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

–B31.05.26 · Mushuc Runa SC 0 - 0 SD Aucas6.6G07.07.26 · CD Universidad Catolica Quito 2 - 3 Mushuc Runa SC · Puan 6.66.2M27.07.26 · Mushuc Runa SC 0 - 2 FC Libertad · Puan 6.26.9G01.08.26 · Manta FC 1 - 2 Mushuc Runa SC · Puan 6.96.6G10.08.26 · Tecnico Universitario 0 - 3 Mushuc Runa SC · Puan 6.66.3B22.08.26 · Deportivo Cuenca 0 - 0 Mushuc Runa SC · Puan 6.3–G28.08.26 · Mushuc Runa SC 1 - 0 Delfin SC6.1B21.09.26 · Deportivo Cuenca 1 - 1 Mushuc Runa SC · Puan 6.16.0M09.10.26 · Delfin SC 3 - 2 Mushuc Runa SC · Puan 6.06.0M26.10.26 · Tecnico Universitario 3 - 0 Mushuc Runa SC · Puan 6.0

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: Deportivo Cuenca 8.2, Delfin SC 6.8, LDU Quito 6.4, CD River Plate Ecuador 7.2, CD Universidad Catolica Quito 6.6, FC Libertad 6.2, Manta FC 6.9, Tecnico Universitario 6.6, Deportivo Cuenca 6.3, Deportivo Cuenca 6.1, Delfin SC 6.0, Tecnico Universitario 6.0ort. 6.6125.04.26 · Mushuc Runa SC 4 - 1 Deportivo Cuenca · 8.203.05.26 · Delfin SC 1 - 0 Mushuc Runa SC · 6.812.05.26 · Mushuc Runa SC 1 - 3 LDU Quito · 6.423.05.26 · Mushuc Runa SC 2 - 2 CD River Plate Ecuador · 7.207.07.26 · CD Universidad Catolica Quito 2 - 3 Mushuc Runa SC · 6.627.07.26 · Mushuc Runa SC 0 - 2 FC Libertad · 6.201.08.26 · Manta FC 1 - 2 Mushuc Runa SC · 6.910.08.26 · Tecnico Universitario 0 - 3 Mushuc Runa SC · 6.622.08.26 · Deportivo Cuenca 0 - 0 Mushuc Runa SC · 6.321.09.26 · Deportivo Cuenca 1 - 1 Mushuc Runa SC · 6.109.10.26 · Delfin SC 3 - 2 Mushuc Runa SC · 6.026.10.26 · Tecnico Universitario 3 - 0 Mushuc Runa SC · 6.06.08.2

90 dakika başına profil19 maç · 971 dk

90 dakika başına profil: Şut 2.07, Kilit pas 1.67, Pas isabeti 84%, Kazanılan ikili 61%, Top kazanma 3.39, Aldırdığı faul 1.90Şut: 2.07Kilit pas: 1.67Pas isabeti: 84%Kazanılan ikili: 61%Top kazanma: 3.39Aldırdığı faul: 1.90Şut2.07Kilit pas1.67Pas isabeti84%Kazanılan ikili61%Top kazanma3.39Aldırdığı faul1.90
90 dakika başına profil
Şut2.07
Kilit pas1.67
Pas isabeti84%
Kazanılan ikili61%
Top kazanma3.39
Aldırdığı faul1.90
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

  • Serie ATecnico Universitario3Mushuc Runa SC017' Sonradan6.0
  • Serie ADelfin SC3Mushuc Runa SC215' İlk 116.0
  • Serie ADeportivo Cuenca1Mushuc Runa SC126' Sonradan6.1
  • Serie AMushuc Runa SC1Delfin SC01' Sonradan
  • Serie ADeportivo Cuenca0Mushuc Runa SC024' Sonradan6.3
  • Serie ATecnico Universitario0Mushuc Runa SC337' Sonradan6.6
  • Serie AManta FC1Mushuc Runa SC222' Sonradan6.9
  • Serie AMushuc Runa SC0FC Libertad227' Sonradan6.2
  • Serie ACD Universidad Catolica Quito2Mushuc Runa SC390' İlk 116.6
  • Serie AMushuc Runa SC0SD Aucas01' Sonradan
  • Serie AMushuc Runa SC2CD River Plate Ecuador289' İlk 117.2
  • Serie AMushuc Runa SC1LDU Quito371' İlk 116.4

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2024: Gol 0, Asist 0; 2025: Gol 0, Asist 0; 2026: Gol 1, Asist 12026 · Gol: 12026 · Asist: 1

Oynadığı dakikalarSon 20 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 20 maç, Maç başına dakika 4901.03.26 · İlk 11: 67'08.03.26 · İlk 11: 75'15.03.26 · İlk 11: 80'23.03.26 · İlk 11: 61'07.04.26 · İlk 11: 74'11.04.26 · İlk 11: 31'25.04.26 · İlk 11: 90'03.05.26 · İlk 11: 90'12.05.26 · İlk 11: 71'23.05.26 · İlk 11: 89'31.05.26 · Sonradan: 1'07.07.26 · İlk 11: 90'27.07.26 · Sonradan: 27'01.08.26 · Sonradan: 22'10.08.26 · Sonradan: 37'22.08.26 · Sonradan: 24'28.08.26 · Sonradan: 1'21.09.26 · Sonradan: 26'09.10.26 · İlk 11: 15'26.10.26 · Sonradan: 17'

Ayrıntılı istatistikler19 maç · 971 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)16 (5)90 dk’da 2.07
  • Başarılı çalım2 / 8

Pas

  • Kilit pas1290 dk’da 1.67
  • Pas isabeti84%376 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme16 · 9
  • Kazanılan ikili mücadele47 / 77
  • Aldırdığı faul1490 dk’da 1.90

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2026Serie AMushuc Runa SC191197121
2025CONMEBOL SudamericanaBoston River2009010
2024Copa LibertadoresLiverpool60053610
Toplam27111.59741

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım