Athletic Club MGDefans
Lucas Belezi
- Forma numarası
- 45
Defans
Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football
Sezon 2026Serie B
31Maç31 kez ilk 11
2.697Dakika
1Gol
2Asist
4Sarı kart
2Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.76
Gol + asist0
Maç başına dakika90
90 dakikada gol + asist0.00
Sayılar arşivimizdeki 55 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
7.0G05.09.26 · Athletic Club MG 5 - 0 Vila Nova Goiania · Puan 7.06.4M09.09.26 · Cuiaba 3 - 0 Athletic Club MG · Puan 6.47.3G14.09.26 · Juventude 0 - 2 Athletic Club MG · Puan 7.37.3B20.09.26 · Athletic Club MG 1 - 1 Botafogo FC SP · Puan 7.36.7B28.09.26 · Fortaleza CE 2 - 2 Athletic Club MG · Puan 6.76.8M02.10.26 · Athletic Club MG 1 - 2 Sport Racife · Puan 6.86.1M07.10.26 · Goias EC 2 - 1 Athletic Club MG · Puan 6.16.7B14.10.26 · Athletic Club MG 2 - 2 Londrina EC PR · Puan 6.7–B18.10.26 · Avai FC 0 - 0 Athletic Club MG6.5M24.10.26 · Operario Ferroviario EC 1 - 0 Athletic Club MG · Puan 6.5
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil30 maç · 2.607 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 0.96 |
| Kilit pas | 1.46 |
| Pas isabeti | 86% |
| Kazanılan ikili | 60% |
| Top kazanma | 3.92 |
| Aldırdığı faul | 0.75 |
Son maçları
- Serie BOperario Ferroviario EC1Athletic Club MG0Sarı kart 190' İlk 116.5
- Serie BAvai FC0Athletic Club MG090' İlk 11
- Serie BAthletic Club MG2Londrina EC PR290' İlk 116.7
- Serie BGoias EC2Athletic Club MG190' İlk 116.1
- Serie BAthletic Club MG1Sport Racife290' İlk 116.8
- Serie BFortaleza CE2Athletic Club MG290' İlk 116.7
- Serie BAthletic Club MG1Botafogo FC SP190' İlk 117.3
- Serie BJuventude0Athletic Club MG290' İlk 117.3
- Serie BCuiaba3Athletic Club MG090' İlk 116.4
- Serie BAthletic Club MG5Vila Nova Goiania090' İlk 117.0
- Serie BNáutico Capibarib2Athletic Club MG190' İlk 116.1
- Serie BAthletic Club MG1Gremio Novorizontino490' İlk 115.6
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler30 maç · 2.607 dk
Hücum
- Şut (isabetli)8 (2)90 dk’da 0.96
- Başarılı çalım1 / 1
Pas
- Kilit pas1490 dk’da 1.46
- Pas isabeti86%1.479 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme30 · 35
- Kazanılan ikili mücadele86 / 144
- Aldırdığı faul690 dk’da 0.75
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Serie BAthletic Club MG | 31 | 1 | 2 | 2.697 | 4 | 2 |
| 2025 | Serie BCA Paranaense | 15 | 0 | 0 | 1.008 | 0 | 0 |
| 2024 | Serie ACA Paranaense | 9 | 1 | 0 | 795 | 2 | 0 |
| Toplam | 55 | 2 | 2 | 4.500 | 6 | 2 | |
Kulüpler
- CA ParanaenseŞu an#45
- Athletic Club MGŞu an#4
