Sportivo AmelianoDefans
Luca Falabella
- Forma numarası
- 22
Defans
Sezon 2026Primera Division
14Maç14 kez ilk 11
1.260Dakika
0Gol
0Asist
2Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.75
Gol + asist0
Maç başına dakika90
90 dakikada gol + asist0.00
Sayılar arşivimizdeki 21 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
6.3M17.08.26 · Club Olimpia Asuncion 2 - 1 Sportivo Ameliano · Puan 6.37.7G22.08.26 · Sportivo Ameliano 3 - 1 Deportivo Recoleta · Puan 7.76.7B31.08.26 · Guarani 1 - 1 Sportivo Ameliano · Puan 6.76.7M02.09.26 · Sportivo Ameliano 0 - 3 Sportivo Trinidense · Puan 6.76.5G07.09.26 · Sportivo Luqueno 1 - 2 Sportivo Ameliano · Puan 6.57.9G11.09.26 · Sportivo Ameliano 1 - 0 Sportivo San Lorenzo · Puan 7.96.2B19.09.26 · Libertad 1 - 1 Sportivo Ameliano · Puan 6.27.3B26.09.26 · Nacional Asuncion 1 - 1 Sportivo Ameliano · Puan 7.35.9M06.10.26 · Sportivo Ameliano 1 - 2 Rubio Nu · Puan 5.96.3M12.10.26 · Club 2 de Mayo 1 - 0 Sportivo Ameliano · Puan 6.3
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil17 maç · 1.530 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 1.20 |
| Kilit pas | 0.75 |
| Çalım | 0.50 |
| Pas isabeti | 90% |
| Kazanılan ikili | 63% |
| Top kazanma | 2.67 |
| Aldırdığı faul | 1.62 |
Son maçları
- Primera DivisionClub 2 de Mayo1Sportivo Ameliano090' İlk 116.3
- Primera DivisionSportivo Ameliano1Rubio Nu2Sarı kart 190' İlk 115.9
- Primera DivisionNacional Asuncion1Sportivo Ameliano190' İlk 117.3
- Primera DivisionLibertad1Sportivo Ameliano190' İlk 116.2
- Primera DivisionSportivo Ameliano1Sportivo San Lorenzo090' İlk 117.9
- Primera DivisionSportivo Luqueno1Sportivo Ameliano290' İlk 116.5
- Primera DivisionSportivo Ameliano0Sportivo Trinidense390' İlk 116.7
- Primera DivisionGuarani1Sportivo Ameliano1Sarı kart 190' İlk 116.7
- Primera DivisionSportivo Ameliano3Deportivo Recoleta190' İlk 117.7
- Primera DivisionClub Olimpia Asuncion2Sportivo Ameliano190' İlk 116.3
- Primera DivisionSportivo Ameliano1Cerro Porteno090' İlk 116.6
- Primera DivisionSportivo Ameliano1Club 2 de Mayo190' İlk 116.5
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler17 maç · 1.530 dk
Hücum
- Şut (isabetli)6 (3)90 dk’da 1.20
- Başarılı çalım2 / 4
Pas
- Kilit pas390 dk’da 0.75
- Pas isabeti90%1.077 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme13 · 19
- Kazanılan ikili mücadele80 / 128
- Aldırdığı faul1390 dk’da 1.62
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Primera DivisionSportivo Ameliano | 14 | 0 | 0 | 1.260 | 2 | 0 |
| 2025 | Primera DivisionSportivo Ameliano | 7 | 0 | 0 | 447 | 0 | 1 |
| Toplam | 21 | 0 | 0 | 1.707 | 2 | 1 | |
Kulüpler
- Sportivo AmelianoŞu an#22