Academico de Viseu FCForvet
Lorougnon Gohi
- Forma numarası
- 47
Forvet
Sezon 2026Liga Portugal
10Maç6 kez ilk 11
445Dakika
1Gol
0Asist
0Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.63
Gol + asist1
Maç başına dakika45
90 dakikada gol + asist0.20
Sayılar arşivimizdeki 21 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
6.0B09.08.26 · SL Benfica 2 - 2 Academico de Viseu FC · Puan 6.06.9M15.08.26 · Academico de Viseu FC 0 - 1 Santa Clara · Puan 6.96.7B22.08.26 · CS Marítimo 2 - 2 Academico de Viseu FC · Puan 6.76.6M29.08.26 · Academico de Viseu FC 0 - 3 Porto · Puan 6.66.3G06.09.26 · Gil Vicente 0 - 1 Academico de Viseu FC · Puan 6.38.3G12.09.26 · Academico de Viseu FC 2 - 1 Vitoria Guimaraes · Puan 8.36.6G20.09.26 · Estrela Amadora 0 - 2 Academico de Viseu FC · Puan 6.66.7G10.10.26 · Academico de Viseu FC 2 - 1 Estoril Praia · Puan 6.76.1G25.10.26 · Sporting CP 1 - 2 Academico de Viseu FC · Puan 6.16.1G01.11.26 · Academico de Viseu FC 2 - 1 Rio Ave · Puan 6.1
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil15 maç · 516 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 3.07 |
| Çalım | 3.55 |
| Pas isabeti | 74% |
| Kazanılan ikili | 49% |
| Top kazanma | 2.57 |
| Aldırdığı faul | 3.19 |
Son maçları
- Liga PortugalAcademico de Viseu FC2Rio Ave125' Sonradan6.1
- Liga PortugalSporting CP1Academico de Viseu FC227' Sonradan6.1
- Liga PortugalAcademico de Viseu FC2Estoril Praia167' İlk 116.7
- Liga PortugalEstrela Amadora0Academico de Viseu FC269' İlk 116.6
- Liga PortugalAcademico de Viseu FC2Vitoria Guimaraes1Gol 168' İlk 118.3
- Liga PortugalGil Vicente0Academico de Viseu FC130' Sonradan6.3
- Liga PortugalAcademico de Viseu FC0Porto358' İlk 116.6
- Liga PortugalCS Marítimo2Academico de Viseu FC269' İlk 116.7
- Liga PortugalAcademico de Viseu FC0Santa Clara115' İlk 116.9
- Liga PortugalSL Benfica2Academico de Viseu FC217' Sonradan6.0
- Liga Portugal 2Academico de Viseu FC3CD Feirense025' Sonradan6.4
- Liga Portugal 2Academico de Viseu FC0FC Felgueiras 1932127' Sonradan6.3
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler15 maç · 516 dk
Hücum
- Şut (isabetli)11 (9)90 dk’da 3.07
- Başarılı çalım15 / 27
Pas
- Kilit pas7
- Pas isabeti74%121 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme11 · 0
- Kazanılan ikili mücadele42 / 85
- Aldırdığı faul1290 dk’da 3.19
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Liga PortugalAcademico de Viseu FC | 10 | 1 | 0 | 445 | 0 | 0 |
| 2025 | Liga Portugal 2Academico de Viseu FC | 9 | 2 | 1 | 158 | 0 | 0 |
| 2024 | Liga Portugal 2Academico de Viseu FC | 2 | 0 | 0 | 59 | 0 | 0 |
| Toplam | 21 | 3 | 1 | 662 | 0 | 0 | |
Kulüpler
- Academico de Viseu FCŞu an#47