ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/

Livio Cicero

Forma numarası
11
Forvet

Sezon 2026Eerste Divisie

12Maç11 kez ilk 11
867Dakika
2Gol
2Asist
1Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.81
Gol + asist3
Maç başına dakika72
90 dakikada gol + asist0.37

Sayılar arşivimizdeki 13 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

6.5M28.08.26 · Jong Ajax Amsterdam 3 - 2 Helmond Sport · Puan 6.58.9G04.09.26 · Helmond Sport 4 - 2 VVV-Venlo · Puan 8.98.7G11.09.26 · Helmond Sport 3 - 1 Jong PSV Eindhoven · Puan 8.75.3M18.09.26 · FC Den Bosch 2 - 1 Helmond Sport · Puan 5.37.1M26.09.26 · MVV Maastricht 2 - 0 Helmond Sport · Puan 7.16.1B02.10.26 · Helmond Sport 2 - 2 Heracles Almelo · Puan 6.16.0M09.10.26 · TOP Oss 3 - 1 Helmond Sport · Puan 6.06.6M16.10.26 · Helmond Sport 0 - 2 NAC Breda · Puan 6.66.1M23.10.26 · Jong AZ Alkmaar 5 - 4 Helmond Sport · Puan 6.1–G30.10.26 · Helmond Sport 3 - 2 FC Eindhoven

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: De Graafschap 7.2, Roda JC Kerkrade 5.9, Waalwijk 6.1, Jong Ajax Amsterdam 6.5, VVV-Venlo 8.9, Jong PSV Eindhoven 8.7, FC Den Bosch 5.3, MVV Maastricht 7.1, Heracles Almelo 6.1, TOP Oss 6.0, NAC Breda 6.6, Jong AZ Alkmaar 6.1ort. 6.7109.08.26 · Helmond Sport 1 - 1 De Graafschap · 7.214.08.26 · Roda JC Kerkrade 2 - 1 Helmond Sport · 5.921.08.26 · Helmond Sport 1 - 1 Waalwijk · 6.128.08.26 · Jong Ajax Amsterdam 3 - 2 Helmond Sport · 6.504.09.26 · Helmond Sport 4 - 2 VVV-Venlo · 8.911.09.26 · Helmond Sport 3 - 1 Jong PSV Eindhoven · 8.718.09.26 · FC Den Bosch 2 - 1 Helmond Sport · 5.326.09.26 · MVV Maastricht 2 - 0 Helmond Sport · 7.102.10.26 · Helmond Sport 2 - 2 Heracles Almelo · 6.109.10.26 · TOP Oss 3 - 1 Helmond Sport · 6.016.10.26 · Helmond Sport 0 - 2 NAC Breda · 6.623.10.26 · Jong AZ Alkmaar 5 - 4 Helmond Sport · 6.16.18.9

90 dakika başına profil12 maç · 867 dk

90 dakika başına profil: Şut 2.46, Kilit pas 2.24, Çalım 1.23, Pas isabeti 69%, Kazanılan ikili 34%, Top kazanma 2.67, Aldırdığı faul 0.41Şut: 2.46Kilit pas: 2.24Çalım: 1.23Pas isabeti: 69%Kazanılan ikili: 34%Top kazanma: 2.67Aldırdığı faul: 0.41Şut2.46Kilit pas2.24Çalım1.23Pas isabeti69%Kazanılan ikili34%Top kazanma2.67Aldırdığı faul0.41
90 dakika başına profil
Şut2.46
Kilit pas2.24
Çalım1.23
Pas isabeti69%
Kazanılan ikili34%
Top kazanma2.67
Aldırdığı faul0.41
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

Oynadığı dakikalarSon 13 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 13 maç, Maç başına dakika 6709.08.26 · İlk 11: 57'14.08.26 · İlk 11: 61'21.08.26 · Sonradan: 33'28.08.26 · İlk 11: 90'04.09.26 · İlk 11: 90'11.09.26 · İlk 11: 90'18.09.26 · İlk 11: 90'26.09.26 · İlk 11: 90'02.10.26 · İlk 11: 79'09.10.26 · İlk 11: 90'16.10.26 · İlk 11: 75'23.10.26 · İlk 11: 22'30.10.26 · Sonradan: 6'

Ayrıntılı istatistikler12 maç · 867 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)17 (8)90 dk’da 2.46
  • Başarılı çalım5 / 15

Pas

  • Kilit pas1590 dk’da 2.24
  • Pas isabeti69%197 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme17 · 7
  • Kazanılan ikili mücadele33 / 96
  • Aldırdığı faul290 dk’da 0.41

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2026Eerste DivisieHelmond Sport122286710
Toplam122286710

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım