ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/

Lirim Jashari

Forma numarası
18
Orta saha

Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football

Sezon 2025Eerste Divisie

8Maç4 kez ilk 11
390Dakika
0Gol
0Asist
0Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 8 maç
Ortalama puan6.14
Gol + asist0
Maç başına dakika49
90 dakikada gol + asist0.00

Sayılar arşivimizdeki 8 maçtan.

FormSon 8 maçın puanı ve sonucu

–G06.02.26 · MVV Maastricht 2 - 1 Jong PSV Eindhoven–M13.02.26 · ADO Den Haag 3 - 0 MVV Maastricht–M22.02.26 · Roda JC Kerkrade 2 - 0 MVV Maastricht6.0B06.03.26 · FC Dordrecht 1 - 1 MVV Maastricht · Puan 6.06.1G13.03.26 · MVV Maastricht 2 - 1 VVV-Venlo · Puan 6.16.5B16.03.26 · Jong AZ Alkmaar 1 - 1 MVV Maastricht · Puan 6.56.3M22.03.26 · MVV Maastricht 0 - 5 Willem II · Puan 6.35.8M03.04.26 · MVV Maastricht 1 - 3 Waalwijk · Puan 5.8

Reyting trendiReytingli son 5 maç

Reyting trendi: FC Dordrecht 6.0, VVV-Venlo 6.1, Jong AZ Alkmaar 6.5, Willem II 6.3, Waalwijk 5.8ort. 6.1406.03.26 · FC Dordrecht 1 - 1 MVV Maastricht · 6.013.03.26 · MVV Maastricht 2 - 1 VVV-Venlo · 6.116.03.26 · Jong AZ Alkmaar 1 - 1 MVV Maastricht · 6.522.03.26 · MVV Maastricht 0 - 5 Willem II · 6.303.04.26 · MVV Maastricht 1 - 3 Waalwijk · 5.85.86.5

Son maçları

  • Eerste DivisieMVV Maastricht1Waalwijk363' Sonradan5.8
  • Eerste DivisieMVV Maastricht0Willem II563' İlk 116.3
  • Eerste DivisieJong AZ Alkmaar1MVV Maastricht173' İlk 116.5
  • Eerste DivisieMVV Maastricht2VVV-Venlo176' İlk 116.1
  • Eerste DivisieFC Dordrecht1MVV Maastricht184' İlk 116.0
  • Eerste DivisieRoda JC Kerkrade2MVV Maastricht09' Sonradan
  • Eerste DivisieADO Den Haag3MVV Maastricht09' Sonradan
  • Eerste DivisieMVV Maastricht2Jong PSV Eindhoven113' Sonradan

Oynadığı dakikalarSon 8 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 8 maç, Maç başına dakika 4906.02.26 · Sonradan: 13'13.02.26 · Sonradan: 9'22.02.26 · Sonradan: 9'06.03.26 · İlk 11: 84'13.03.26 · İlk 11: 76'16.03.26 · İlk 11: 73'22.03.26 · İlk 11: 63'03.04.26 · Sonradan: 63'

Ayrıntılı istatistikler8 maç · 390 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)6 (1)90 dk’da 1.77
  • Başarılı çalım2 / 10

Pas

  • Kilit pas2
  • Pas isabeti73%73 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme7 · 1
  • Kazanılan ikili mücadele15 / 40
  • Aldırdığı faul4

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2025Eerste DivisieMVV Maastricht80039000
Toplam80039000

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım