ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/

Liao Chengjian

Forma numarası
19
Orta saha

Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football

Sezon 2026Süper Lig

21Maç16 kez ilk 11
1.271Dakika
0Gol
0Asist
1Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.50
Gol + asist0
Maç başına dakika59
90 dakikada gol + asist0.00

Sayılar arşivimizdeki 66 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

6.2B24.05.26 · Shandong Taishan FC 3 - 3 Wuhan Three Towns FC · Puan 6.27.1B31.05.26 · Wuhan Three Towns FC 1 - 1 Yunnan Yukun · Puan 7.15.9M27.06.26 · Beijing Guoan FC 1 - 0 Wuhan Three Towns FC · Puan 5.95.7M04.07.26 · Dalian Yingbo FC 3 - 2 Wuhan Three Towns FC · Puan 5.77.1G18.07.26 · Wuhan Three Towns FC 2 - 0 Shenzhen Peng City · Puan 7.16.9G25.07.26 · Wuhan Three Towns FC 1 - 0 Chongqing Tonglianglong · Puan 6.96.6B01.08.26 · Chengdu Rongcheng FC 1 - 1 Wuhan Three Towns FC · Puan 6.6–G29.08.26 · Qingdao Hainiu FC 1 - 5 Wuhan Three Towns FC–B12.09.26 · Wuhan Three Towns FC 1 - 1 Henan FC–B11.10.26 · Liaoning Tieren 1 - 1 Wuhan Three Towns FC

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: Tianjin Jinmen Tiger FC 6.6, Qingdao Hainiu FC 5.8, Qingdao West Coast FC 6.2, Liaoning Tieren 6.6, Shanghai Greenland 7.0, Shandong Taishan FC 6.2, Yunnan Yukun 7.1, Beijing Guoan FC 5.9, Dalian Yingbo FC 5.7, Shenzhen Peng City 7.1, Chongqing Tonglianglong 6.9, Chengdu Rongcheng FC 6.6ort. 6.4801.05.26 · Tianjin Jinmen Tiger FC 2 - 2 Wuhan Three Towns FC · 6.606.05.26 · Wuhan Three Towns FC 1 - 3 Qingdao Hainiu FC · 5.810.05.26 · Qingdao West Coast FC 1 - 1 Wuhan Three Towns FC · 6.216.05.26 · Wuhan Three Towns FC 2 - 2 Liaoning Tieren · 6.620.05.26 · Shanghai Greenland 2 - 2 Wuhan Three Towns FC · 7.024.05.26 · Shandong Taishan FC 3 - 3 Wuhan Three Towns FC · 6.231.05.26 · Wuhan Three Towns FC 1 - 1 Yunnan Yukun · 7.127.06.26 · Beijing Guoan FC 1 - 0 Wuhan Three Towns FC · 5.904.07.26 · Dalian Yingbo FC 3 - 2 Wuhan Three Towns FC · 5.718.07.26 · Wuhan Three Towns FC 2 - 0 Shenzhen Peng City · 7.125.07.26 · Wuhan Three Towns FC 1 - 0 Chongqing Tonglianglong · 6.901.08.26 · Chengdu Rongcheng FC 1 - 1 Wuhan Three Towns FC · 6.66.67.1

90 dakika başına profil21 maç · 1.271 dk

90 dakika başına profil: Şut 1.40, Kilit pas 1.37, Pas isabeti 85%, Kazanılan ikili 44%, Top kazanma 3.31, Aldırdığı faul 1.30Şut: 1.40Kilit pas: 1.37Pas isabeti: 85%Kazanılan ikili: 44%Top kazanma: 3.31Aldırdığı faul: 1.30Şut1.40Kilit pas1.37Pas isabeti85%Kazanılan ikili44%Top kazanma3.31Aldırdığı faul1.30
90 dakika başına profil
Şut1.40
Kilit pas1.37
Pas isabeti85%
Kazanılan ikili44%
Top kazanma3.31
Aldırdığı faul1.30
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

  • Süper LigLiaoning Tieren1Wuhan Three Towns FC112' Sonradan
  • Süper LigWuhan Three Towns FC1Henan FC18' Sonradan
  • Süper LigQingdao Hainiu FC1Wuhan Three Towns FC512' Sonradan
  • Süper LigChengdu Rongcheng FC1Wuhan Three Towns FC166' İlk 116.6
  • Süper LigWuhan Three Towns FC1Chongqing Tonglianglong074' İlk 116.9
  • Süper LigWuhan Three Towns FC2Shenzhen Peng City089' İlk 117.1
  • Süper LigDalian Yingbo FC3Wuhan Three Towns FC2Sarı kart 189' İlk 115.7
  • Süper LigBeijing Guoan FC1Wuhan Three Towns FC077' İlk 115.9
  • Süper LigWuhan Three Towns FC1Yunnan Yukun189' İlk 117.1
  • Süper LigShandong Taishan FC3Wuhan Three Towns FC373' İlk 116.2
  • Süper LigShanghai Greenland2Wuhan Three Towns FC274' İlk 117.0
  • Süper LigWuhan Three Towns FC2Liaoning Tieren245' İlk 116.6

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2024: Gol 0, Asist 0; 2025: Gol 1, Asist 1; 2026: Gol 0, Asist 02025 · Gol: 12025 · Asist: 1

Oynadığı dakikalarSon 20 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 20 maç, Maç başına dakika 6321.03.26 · Sonradan: 14'11.04.26 · İlk 11: 69'17.04.26 · İlk 11: 77'21.04.26 · İlk 11: 87'25.04.26 · İlk 11: 90'01.05.26 · İlk 11: 90'06.05.26 · İlk 11: 60'10.05.26 · İlk 11: 60'16.05.26 · İlk 11: 45'20.05.26 · İlk 11: 74'24.05.26 · İlk 11: 73'31.05.26 · İlk 11: 89'27.06.26 · İlk 11: 77'04.07.26 · İlk 11: 89'18.07.26 · İlk 11: 89'25.07.26 · İlk 11: 74'01.08.26 · İlk 11: 66'29.08.26 · Sonradan: 12'12.09.26 · Sonradan: 8'11.10.26 · Sonradan: 12'

Ayrıntılı istatistikler21 maç · 1.271 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)690 dk’da 1.40
  • Başarılı çalım3 / 8

Pas

  • Kilit pas990 dk’da 1.37
  • Pas isabeti85%498 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme8 · 14
  • Kazanılan ikili mücadele37 / 84
  • Aldırdığı faul1190 dk’da 1.30

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2026Süper LigWuhan Three Towns FC21001.27110
2025Süper LigWuhan Three Towns FC22111.13770
2024Süper LigChangchun Yatai23001.55330
Toplam66113.961110

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım