ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/
WaalwijkDefans

Liam van Gelderen

Forma numarası
4
Defans

Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football

Sezon 2026Eerste Divisie · KNVB Beker

10Maç10 kez ilk 11
930Dakika
1Gol
0Asist
1Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.87
Gol + asist1
Maç başına dakika93
90 dakikada gol + asist0.10

Sayılar arşivimizdeki 68 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

7.3B07.08.26 · Vitesse Arnhem 1 - 1 Waalwijk · Puan 7.36.2B14.08.26 · Waalwijk 2 - 2 FC Dordrecht · Puan 6.27.1B21.08.26 · Helmond Sport 1 - 1 Waalwijk · Puan 7.17.1B28.08.26 · Waalwijk 2 - 2 Jong PSV Eindhoven · Puan 7.16.7G04.09.26 · Waalwijk 4 - 2 NAC Breda · Puan 6.76.9G11.09.26 · Jong Ajax Amsterdam 0 - 2 Waalwijk · Puan 6.98.4G18.09.26 · Waalwijk 6 - 1 MVV Maastricht · Puan 8.45.5M09.10.26 · Heracles Almelo 3 - 0 Waalwijk · Puan 5.56.8B18.10.26 · Waalwijk 1 - 1 FC Volendam · Puan 6.86.7B27.10.26 · BVV Barendrecht 2 - 2 Waalwijk · Puan 6.7

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: ADO Den Haag 5.4, Jong PSV Eindhoven 6.7, Vitesse Arnhem 7.3, FC Dordrecht 6.2, Helmond Sport 7.1, Jong PSV Eindhoven 7.1, NAC Breda 6.7, Jong Ajax Amsterdam 6.9, MVV Maastricht 8.4, Heracles Almelo 5.5, FC Volendam 6.8, BVV Barendrecht 6.7ort. 6.7317.04.26 · ADO Den Haag 5 - 1 Waalwijk · 5.424.04.26 · Waalwijk 4 - 1 Jong PSV Eindhoven · 6.707.08.26 · Vitesse Arnhem 1 - 1 Waalwijk · 7.314.08.26 · Waalwijk 2 - 2 FC Dordrecht · 6.221.08.26 · Helmond Sport 1 - 1 Waalwijk · 7.128.08.26 · Waalwijk 2 - 2 Jong PSV Eindhoven · 7.104.09.26 · Waalwijk 4 - 2 NAC Breda · 6.711.09.26 · Jong Ajax Amsterdam 0 - 2 Waalwijk · 6.918.09.26 · Waalwijk 6 - 1 MVV Maastricht · 8.409.10.26 · Heracles Almelo 3 - 0 Waalwijk · 5.518.10.26 · Waalwijk 1 - 1 FC Volendam · 6.827.10.26 · BVV Barendrecht 2 - 2 Waalwijk · 6.76.78.4

90 dakika başına profil25 maç · 2.033 dk

90 dakika başına profil: Şut 0.98, Kilit pas 1.01, Çalım 0.76, Pas isabeti 90%, Kazanılan ikili 61%, Top kazanma 4.22, Aldırdığı faul 1.58Şut: 0.98Kilit pas: 1.01Çalım: 0.76Pas isabeti: 90%Kazanılan ikili: 61%Top kazanma: 4.22Aldırdığı faul: 1.58Şut0.98Kilit pas1.01Çalım0.76Pas isabeti90%Kazanılan ikili61%Top kazanma4.22Aldırdığı faul1.58
90 dakika başına profil
Şut0.98
Kilit pas1.01
Çalım0.76
Pas isabeti90%
Kazanılan ikili61%
Top kazanma4.22
Aldırdığı faul1.58
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2024: Gol 0, Asist 0; 2025: Gol 0, Asist 0; 2026: Gol 1, Asist 02026 · Gol: 1

Oynadığı dakikalarSon 20 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 20 maç, Maç başına dakika 8008.02.26 · İlk 11: 90'13.02.26 · İlk 11: 90'20.02.26 · İlk 11: 22'17.03.26 · Sonradan: 20'21.03.26 · İlk 11: 45'03.04.26 · İlk 11: 90'06.04.26 · İlk 11: 90'10.04.26 · İlk 11: 90'17.04.26 · İlk 11: 90'24.04.26 · İlk 11: 45'07.08.26 · İlk 11: 90'14.08.26 · İlk 11: 90'21.08.26 · İlk 11: 90'28.08.26 · İlk 11: 90'04.09.26 · İlk 11: 90'11.09.26 · İlk 11: 90'18.09.26 · İlk 11: 90'09.10.26 · İlk 11: 90'18.10.26 · İlk 11: 90'27.10.26 · İlk 11: 120'

Ayrıntılı istatistikler25 maç · 2.033 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)8 (4)90 dk’da 0.98
  • Başarılı çalım5 / 11

Pas

  • Kilit pas590 dk’da 1.01
  • Pas isabeti90%1.107 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme37 · 31
  • Kazanılan ikili mücadele102 / 166
  • Aldırdığı faul2190 dk’da 1.58

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2026Eerste DivisieWaalwijk91081010
KNVB BekerWaalwijk10012000
2025Eerste DivisieWaalwijk22001.58140
KNVB BekerWaalwijk1007600
2024EredivisieWaalwijk32002.69740
KNVB BekerWaalwijk30027000
Toplam68105.55490

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım