ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/

Levente Szabó

Forma numarası
27
Forvet

Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football

Sezon 2026Ekstraklasa

3Maç1 kez ilk 11
111Dakika
1Gol
0Asist
1Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.48
Gol + asist3
Maç başına dakika52
90 dakikada gol + asist0.52

Sayılar arşivimizdeki 79 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

7.1G11.04.26 · Zaglebie Lubin 1 - 0 RKS Radomiak Radom · Puan 7.16.1M17.04.26 · Legia Warshaw 1 - 0 Zaglebie Lubin · Puan 6.16.5M24.04.26 · Zaglebie Lubin 1 - 2 Bruk-Bet Termalica Nieciecza · Puan 6.56.3B03.05.26 · Zaglebie Lubin 0 - 0 KS Cracovia · Puan 6.37.8G09.05.26 · Gornik Zabrze 0 - 2 Zaglebie Lubin · Puan 7.85.6M15.05.26 · Zaglebie Lubin 0 - 1 Pogon Szczecin · Puan 5.66.3M23.05.26 · Jagiellonia Bialystok 1 - 0 Zaglebie Lubin · Puan 6.36.0G27.07.26 · Zaglebie Lubin 2 - 0 Piast Gliwice · Puan 6.06.3M02.08.26 · Legia Warshaw 3 - 1 Zaglebie Lubin · Puan 6.36.8G15.08.26 · Zaglebie Lubin 2 - 1 Slask Wroclaw · Puan 6.8

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: LKP Motor Lublin 6.3, Arka Gdynia 6.6, RKS Radomiak Radom 7.1, Legia Warshaw 6.1, Bruk-Bet Termalica Nieciecza 6.5, KS Cracovia 6.3, Gornik Zabrze 7.8, Pogon Szczecin 5.6, Jagiellonia Bialystok 6.3, Piast Gliwice 6.0, Legia Warshaw 6.3, Slask Wroclaw 6.8ort. 6.4720.03.26 · LKP Motor Lublin 1 - 0 Zaglebie Lubin · 6.307.04.26 · Arka Gdynia 3 - 1 Zaglebie Lubin · 6.611.04.26 · Zaglebie Lubin 1 - 0 RKS Radomiak Radom · 7.117.04.26 · Legia Warshaw 1 - 0 Zaglebie Lubin · 6.124.04.26 · Zaglebie Lubin 1 - 2 Bruk-Bet Termalica Nieciecza · 6.503.05.26 · Zaglebie Lubin 0 - 0 KS Cracovia · 6.309.05.26 · Gornik Zabrze 0 - 2 Zaglebie Lubin · 7.815.05.26 · Zaglebie Lubin 0 - 1 Pogon Szczecin · 5.623.05.26 · Jagiellonia Bialystok 1 - 0 Zaglebie Lubin · 6.327.07.26 · Zaglebie Lubin 2 - 0 Piast Gliwice · 6.002.08.26 · Legia Warshaw 3 - 1 Zaglebie Lubin · 6.315.08.26 · Zaglebie Lubin 2 - 1 Slask Wroclaw · 6.86.87.8

90 dakika başına profil21 maç · 991 dk

90 dakika başına profil: Şut 2.68, Kilit pas 2.33, Pas isabeti 52%, Kazanılan ikili 51%, Top kazanma 2.31, Aldırdığı faul 2.26Şut: 2.68Kilit pas: 2.33Pas isabeti: 52%Kazanılan ikili: 51%Top kazanma: 2.31Aldırdığı faul: 2.26Şut2.68Kilit pas2.33Pas isabeti52%Kazanılan ikili51%Top kazanma2.31Aldırdığı faul2.26
90 dakika başına profil
Şut2.68
Kilit pas2.33
Pas isabeti52%
Kazanılan ikili51%
Top kazanma2.31
Aldırdığı faul2.26
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

  • EkstraklasaZaglebie Lubin2Slask Wroclaw1Gol 1Sarı kart 121' Sonradan6.8
  • EkstraklasaLegia Warshaw3Zaglebie Lubin145' İlk 116.3
  • EkstraklasaZaglebie Lubin2Piast Gliwice045' Sonradan6.0
  • EkstraklasaJagiellonia Bialystok1Zaglebie Lubin090' İlk 116.3
  • EkstraklasaZaglebie Lubin0Pogon Szczecin1Sarı kart 145' Sonradan5.6
  • EkstraklasaGornik Zabrze0Zaglebie Lubin2Gol 1Asist 1Sarı kart 131' Sonradan7.8
  • EkstraklasaZaglebie Lubin0KS Cracovia020' Sonradan6.3
  • EkstraklasaZaglebie Lubin1Bruk-Bet Termalica Nieciecza277' İlk 116.5
  • EkstraklasaLegia Warshaw1Zaglebie Lubin074' İlk 116.1
  • EkstraklasaZaglebie Lubin1RKS Radomiak Radom073' İlk 117.1
  • EkstraklasaArka Gdynia3Zaglebie Lubin1Gol 166' İlk 116.6
  • EkstraklasaLKP Motor Lublin1Zaglebie Lubin028' Sonradan6.3

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2023: Gol 4, Asist 1; 2024: Gol 5, Asist 2; 2025: Gol 4, Asist 2; 2026: Gol 1, Asist 02023 · Gol: 42023 · Asist: 12024 · Gol: 52024 · Asist: 22025 · Gol: 42025 · Asist: 22026 · Gol: 1

Oynadığı dakikalarSon 20 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 20 maç, Maç başına dakika 4929.11.25 · Sonradan: 8'30.01.26 · Sonradan: 21'06.02.26 · Sonradan: 25'14.02.26 · Sonradan: 45'23.02.26 · İlk 11: 89'02.03.26 · İlk 11: 64'07.03.26 · İlk 11: 61'15.03.26 · Sonradan: 45'20.03.26 · Sonradan: 28'07.04.26 · İlk 11: 66'11.04.26 · İlk 11: 73'17.04.26 · İlk 11: 74'24.04.26 · İlk 11: 77'03.05.26 · Sonradan: 20'09.05.26 · Sonradan: 31'15.05.26 · Sonradan: 45'23.05.26 · İlk 11: 90'27.07.26 · Sonradan: 45'02.08.26 · İlk 11: 45'15.08.26 · Sonradan: 21'

Ayrıntılı istatistikler21 maç · 991 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)20 (8)90 dk’da 2.68
  • Başarılı çalım5 / 7

Pas

  • Kilit pas990 dk’da 2.33
  • Pas isabeti52%192 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme8 · 4
  • Kazanılan ikili mücadele99 / 194
  • Aldırdığı faul1890 dk’da 2.26

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2026EkstraklasaZaglebie Lubin31011110
20252.BundesligaEintracht Braunschweig131134320
DFB PokalEintracht Braunschweig1004300
EkstraklasaZaglebie Lubin163185420
20242.BundesligaEintracht Braunschweig27421.33840
DFB PokalEintracht Braunschweig110900
UEFA Uluslar LigiHungary2005000
2023NB IVideoton FC Fehervar51026110
NB IDiósgyöri VTK123151010
Toplam801453.519110

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım