Gangwon FCOrta saha
Lee You-Hyeon
- Forma numarası
- 97
- Tam adı
- You-Hyeon Lee
Orta saha
Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football
Sezon 2026K - Lig 1
18Maç18 kez ilk 11
1.478Dakika
1Gol
1Asist
1Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.87
Gol + asist1
Maç başına dakika76
90 dakikada gol + asist0.12
Sayılar arşivimizdeki 42 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
6.8B30.08.26 · Gangwon FC 0 - 0 Pohang Steelers · Puan 6.86.6G06.09.26 · FC Anyang 0 - 3 Gangwon FC · Puan 6.67.8B09.09.26 · Gangwon FC 1 - 1 Jeonbuk Motors · Puan 7.86.8B13.09.26 · Gimcheon Sangmu FC 2 - 2 Gangwon FC · Puan 6.87.5M20.09.26 · Gangwon FC 0 - 1 Jeju United FC · Puan 7.56.6B27.09.26 · Gangwon FC 0 - 0 Incheon United FC · Puan 6.6–G09.10.26 · Gangwon FC 2 - 0 Bucheon FC 19956.6B18.10.26 · Gangwon FC 1 - 1 Incheon United FC · Puan 6.66.9B24.10.26 · Seoul 1 - 1 Gangwon FC · Puan 6.96.2G29.10.26 · Gangwon FC 1 - 0 Kuching City FC · Puan 6.2
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil20 maç · 1.637 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 1.21 |
| Kilit pas | 0.89 |
| Çalım | 0.56 |
| Pas isabeti | 81% |
| Kazanılan ikili | 44% |
| Top kazanma | 3.32 |
| Aldırdığı faul | 0.32 |
Son maçları
- AFC Champions League TwoGangwon FC1Kuching City FC090' İlk 116.2
- K - Lig 1Seoul1Gangwon FC190' İlk 116.9
- K - Lig 1Gangwon FC1Incheon United FC124' İlk 116.6
- K - Lig 1Gangwon FC2Bucheon FC 1995014' İlk 11
- K - Lig 1Gangwon FC0Incheon United FC090' İlk 116.6
- K - Lig 1Gangwon FC0Jeju United FC190' İlk 117.5
- K - Lig 1Gimcheon Sangmu FC2Gangwon FC290' İlk 116.8
- K - Lig 1Gangwon FC1Jeonbuk Motors1AAsist 190' İlk 117.8
- K - Lig 1FC Anyang0Gangwon FC390' İlk 116.6
- K - Lig 1Gangwon FC0Pohang Steelers090' İlk 116.8
- K - Lig 1Gangwon FC0Bucheon FC 1995390' İlk 115.8
- K - Lig 1Jeju United FC1Gangwon FC190' İlk 117.2
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler20 maç · 1.637 dk
Hücum
- Şut (isabetli)22 (6)90 dk’da 1.21
- Başarılı çalım7 / 14
Pas
- Kilit pas1290 dk’da 0.89
- Pas isabeti81%767 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme38 · 19
- Kazanılan ikili mücadele62 / 140
- Aldırdığı faul390 dk’da 0.32
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | K - Lig 1Gangwon FC | 18 | 1 | 1 | 1.478 | 1 | 0 |
| 2025 | K - Lig 1Gangwon FC | 14 | 1 | 0 | 1.143 | 0 | 0 |
| 2024 | K - Lig 1Gangwon FC | 9 | 0 | 0 | 570 | 1 | 0 |
| Toplam | 41 | 2 | 1 | 3.191 | 2 | 0 | |
Kulüpler
- Gangwon FCŞu an#97
